Bi bakarmsıınız bu çocuğun amacı ne???

aynı sınıftayız senenin başından beri birbirimize karşı ilgimiz var 2 dönem gelditek başına ön sırama oturdu benimle konuşmaya başladı yan dönerek oturmalar ,geç kaldığımda beni yok yazmamak için baya oyalanıyordu kendi sırasında kitabı varken arkya dönüp bizim sıradaki kitaba bakar gibi yapıp bana bakmalar falan sınıfta bir kız daha var ona akrşıda ilgisi var okızla konuşmaay başladı ön sıradan falan kalktı dha snra nolduysa bunların arası bozuldu bir gün okula gittiğimde benim sıramda oturuyodu rahatsız olma dedim o sırada yanıma erkek kankam geldi sanki onunla gezmişimde geç kalmışım gibi bir hava oldu bu masaları ittirerek kalktı gitti hiçbi derse girmedi şimdi beni görmezden geliyor dün onun ön sırasına oturdum yanımdaki kızlarla konuşuyor ben yokmuşum gibi davranıyor yüzüme bile bakmak istemiyor gözz göze gelince kaçırıyor gözlerini falan bu durum sizce ne?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ee , sen ondan hoşlanıyo musun hoşlanmıyo musun neden belirtmedin ki , hoşlanmıyosan diyeceğim , neden bu kadar ayrıntıya takılıyosun hoşlanıyosan neden en başında ilgi göstermedin.

hemcinsim en doğrusunu yapmış her iki durumdada

0|0
    0|0
    • şöyle bişey var ben ilgi gösterdiğimde kaçıyor ben ilgilenmediğimde ilgileniyor.ayrıca napmam gerekiyordu çocuğun boynunamı atlıcaktım. ilk adamı onun atması gerekiyordu 2 mizin arasında kalmış onun için bir seçenek olmuşum

• bi abi olarak yol göstermek çokmu kötüü

• haydar dümene yaz :D o ilgilenir sizle bende o kadar sabır yok

Erkekler Ne Diyor 5

• senenin basından beri ise seni seviyor o cocuk

0|0
    0|0
  • ergenus kokomolos

0|1
    0|0
  • sen pas vermemişsinki güzelim :) azıcık naz onun değerli olduğunu anlamasını sağlardı :

0|0
    0|0
    • ama okızla aramızda gidip geliyor ne yapabilirimki şimdi

• o oğlanın peşini bırak derdim o sana aşık değilidi inan sana başka gözle bakıyordu ben bir erkek olarak sana söyleyeceğim onun senin orana burana bakanlardan olduğudur ve olabilirde doğalda maalesef

• sakin ol liseliiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • galiba sen aondan hoşlanıyorsun :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...