Allahını Seven Baksın Biraz yorum a ihtiyacım var Ama ciddi.

2.5 yıldır tanıdıgım bir kız arkadaşım var , Ben bunu ilk gördügüm gün işte bu Dedim , Yakınlaşmaya çalıştıp hep Sonra erkek arkadası varmış galiba uzak kaçtı ve Bana patladı , Ama ben hiç vazgeçmedim ilk yılımızda sonra gel zaman git zaman 2. yılımızda erkek arkadasından tamamen ayrıdıgını hiç bir bagının olmadıgını ögrendim. Gözünün içine baktım hep meyili var gibiydi ve sonunda barıştık iyi oldu aramız.

Sonra ben ögrendimki okulda dengesiz ahlaksız evli barklı oldugu halde ögretmenin biri canını sıkmış ileri gitmiş bir hayli bende bu konuda çok fena patladım. hocayla birbirimize girecektik , sonra bana engel oldu konuştuk okul hayatım biter dedi konuyu kapattık.

ama sonra benle yine küs kaldı

Ben defalarca özür diledim tamam dedim haklısın pişmanım affet. ama bana tek bir cevap bile yazmadı.

geçenlerde bu hoca bunu dersle ilgili bir konu için dersten çagırdı. bende kıskanıp dersi terkettim kapısının önünde asker gibi bekledim konuşmaları bitene kadar.

Sonra Benim yanıma gelip sen kim oluyorsun benim hiç birşeyim değilsin. karışma hayatıma diye bagırdı bana bir hayli tartıştık.

Şimdi bu duruma göre bu kızın bana hisleri var mı?

Gerçeten hiç birşey hissetmiyormu ?

Büyük Aşklar kavgalarlamı başlar yoksa bu büyük bir Yalanmı ?

Bundan sonra Ne olur ?

Bu kızın geri dönüşü var mı?

tahmin ve yorum lütfen

Güncellemeler:
çok özür diledim ve Ben tamamen suskunluguma çekildim kendi bir adım gelirmi ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bence döner :D büyük aşklar kavgayla başşlar :D bence sana hisleri var :D ben bişi dicem beni en iyi cevab seçermisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Üzerine titredikten sonra köşeye cekil yokluğunu anliyinca sana gelecek

0|0
    0|0
  • bence hisleri yok sana karşı bir süre rahat kendi haline bırakmalısın

0|0
    0|0
    • zaten budan sonra ben tamamen tepkisiz kalacam ama hissi varmıdır diye bir umut işte

• tepkisiz kaldıktan sonra o belli eder zaten hislerini. hayatına karıştığın için kızdığından yapmış olabilir bende hiç hoşlanmam öyle şeylerden

• Kız haklı rahat bırak kızı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sende hata kardes kizi o kadar sahiplenmis o kadar cok ustune gitmissin ki kizin olacagi varsada bu durum geri tepmis onun icin biraz rahat birak uzak dur dusunceleri toplansin fazla uzerine gitme! Yoksa bir daha hic sansin olmaz.

0|0
    0|0
  • Biraz yavas ol ya cok hoplamissin,neyse gerisini unut nasil duzeltebilirim diye dusun az zaman ver toparlansin sonra cik karsisina icinden ne geliyorsa guzelce sole.Olmazsa o zaman unutursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...