Biraz önce ayrıldık lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

4 buçuk senedir bir ilişkim vardı Tabi ilişki denilirse aldatıldığımı öğrendim daha sonra bitirdim aylarca peşimden koştu kendimi kandırdım affetim Kısa bir süre sonra tekrar aldattı gene bitirdim bir türlü beni kandırmayı becerdi .. ve hep öyle devam etti hep aldatıldım hep.. çok gururluyum ve sayesinde gurursuzun tekii oldum bir buçuk Saat uzakta oturuyoruz sıkça buluşamıyoruz yani ve beni sevmediğinden aldattığını düşünmüyorum ilgisizlikten olduğunu zannediyorum .. hiçbirzaman sevgisinden şüphe etmedim onun ailesi beni biliyordu benim annemde onu 4 buçuk sene iyi veya kötü zamanlarımız oldu ve bir Saat önce nette kızlarla yazıştığını öğrendim yani tekrar aldatıldım birsuru mesaj yazıp ardından block çektim .. sizce 4 buçuk sene bir ilişkiden sonra beni unuturmu ? Ben ne yapabilirim aklımdan çıkması için unutamam ama birşeyle uğraşmam lazımki kafayı yemiyeyim başınızdan hiç böyle bir okay geçtimi lüften yorumlarınızı bekliyorum ..

Güncellemeler:
Cinsellik anlaminda hicbirsey tabiiki olmadi .

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• canım bak aldatan herzaman aldatır kendin de gormussun. bir kere affettin mi yuz buluyo ve yapmaya devam ediyo nasıl olsa affeder beni seviyo diyo. 4 sene olmus iliskini bitirme desem degmez biliyorum. seni aldatan bir insandan ne beklersin ki deger mi sence? o yuzden kendi yoluna bakmalısın artık. aralarında mesafe olan cok sevgili var ilgisizlik falan bahane, aldatma beyinde baslar beyinde biter. 4 sene olmus cok alısmıssındır ama sende biliosun ondan adam olmaz. canın acısa da unutmak zorundasın. seni gercekten haketseydişu anyanında olurdu zaten. affetsen de akıllanmicak pesinde kosmasına aldırma. cesaretini toplayıp ona kapıları kapatırsan yokluguna alıscaksın ve belki onsuz cok daha mutlu olucaksın. seni yıpratmasına izin verme. yalnız kal biraz hic bir sekilde onla mesgul etme kafanı. ne o nede sen tamamen unutmicaksınız ama canının acısı gunden gune azalıcak. eminim kararının arkasında durursan mutlu olucaksın. kendini uzme boyle bir insan icin degmez.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle beni seviyo ne yapsam birakmaz dedi hep devam yapti .. varya samimiyim en cok senin cevabin beni hemşu anMotive etti hemde rahatlatti .. ben bugün tekrar ögrendigimde aldatildigimi cidden düsündüm acaba icime atip hicbirsey demesemmi okadar gurursuz oldum onsuz bir hayat düsünemiyodum cünki sabahtan beri aglayip duruyodum ne yaptimda hak ettim diye ama senin yorumunu okuduktan sonra cidden Motive oldum ve iyikide söyledim yoksa dedigin gibi evlendimi hersey dahada kötü olcakti belki

• en iyi cevap sectigin icin tesekkurler canım seni cok iyi anlıyorum cunku bende yasadım aynı seyi. seni aldatır uzulursun aglarsın affetmicem dersin ama affetmek icin bahane ararsın hep. affedersen yine yapar cunku karaktersizlik adamın ruhunda var. akıllanmaz. bende senin gibi onsuz yapamam diye dusunurdm ama baktım sonu yok noktayı koydum. onsuz da yasayabildim hatta cok daha mutlu oldum. hayatımın askını da buldum :) o gerizekalı da hala pesimde kosturup duruyo ama son pismanlık fayda etmiyo

Erkekler Ne Diyor 10

• 4.5 sene mi? ne yaptın sen ya.? o yaşlarda erkeklerle sevgili mi olnur

0|0
    0|0
  • Senin yapacagin en guzel sey unutmak surekli aldatiyorsa daha neyin pesine dusuyosunki kolay degil unutmak ama mecbursun allah yardimcin olsun kardesim:(

0|0
    0|0
  • bu yasta 5 sene helal sana

0|0
    0|0
  • (: alışverişe filan cık, kafanı biraz toparla belki kaybettiğin senelerin yerini dolduracak başka birisini bulabilirsin zamanla. kısaca sktir et yani (:

0|0
    0|0
  • depresyoına filan girme sakın. akıllı düşün boşver. hayırlısını iste. kısmet değişlmiş de. umarım kötü şeyler yaşanmamışıtr. acısı daha zor unutuluyo

0|0
    0|0
  • salla gitsin arkana bile bakma...

0|0
    0|0
  • ya kendini kandırmayı bırak önce seciyomuş seven adam aldatırmı

0|0
    0|0
  • kısas a kısas yap

0|0
    1|0
  • hepsi gelip geçici bundan daha kötüsü geçti başımdan. herşey gelir geçer unutulur zamanla.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun önüne daha iyileri çıkacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seven insan al-dat-MAZ.

0|0
    0|0
  • Ayrılığa alışmak zordur.

Değecek birisi olsa tamam üzül hatta barışmayı dene derdim ama ihanet ve bir kerede değil seni haketmeyen birisi için canını sıkma etrafında sana değer verecek insanalra şans ver hiç bir şey için geç değildir.

0|0
    0|0
  • Aldatan tekrar aldatır, asla şans verme derim. İleride evlenipte yuvan yıkılmasından şimdi arkanı dönmen cok daha iyidir canım. Sabır ve zaman.

0|0
    0|0
  • sevseydi aldatmazdı sende kendini paralama adam kendini düşünüyor gününü gün ediyor boşver onun için deymez sakın geride dönme birazcık burnu sürtsün

0|0
    0|0
  • 4 buçk senene yazık olmuşş.

başka şeylerle uğraş. resmn oynmıs senle. zamanlaa unutrsun zaten yaptığı şerfszlklerı düşün..

0|0
    0|0
Yükleniyor...