Sizin de etrafınız bu insanlarla çevrili mi?

Sen onların her derdini dinlersin zor gününde yanında olursun. Sonra kendinle ilgili bir şey anlatırsın ki bunu da çok sık yapmazsın zaten yine de dinlemezler dinliyormuş gibi yaparlar. Ya da yalandan boşver takma kafana derler küfretseydi daha iyidi dersin içinden.Anlatmazsın bu sefer de sen bana hiçbir şeyini anlatmıyorsun derler. Sıkılırsın bu arkadaşlığın sana verdiği bir şey yoktur çünkü başka arkadaşlıklar kurmak istersin senden kötüsü olmaz. Sizin de böyle arkadaşlarınız var mı? Nasıl davranıyorsunuz onlara?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Etrafımda kimse yok

0|0
    0|0
    • Aslında benim de tam istediğim bu sosyalleşmek kendini zehirlemekten başka bir şey değil Nietzsche haklı

• Nerde çokluk orada bilmemne bu da cinli atasözü

Ciddi diyorum ama ben.

Bak söyle düşün.

cok arkadaşın var. coguyla gorusuosun. bir gün sevgilin oluyor. sevgilin deliriyor ilişki bitiyor neden?

cünkü arkadaslarınla görüşmek veya sürekli görüşmek sevgilini cileden cıkarabilir.

Ama ben bu yüzden kimse yok demedim. bunu da söyleyeyim

• Benim etrafımda o kadar çok insan yok acı olan şu ki çok az insan var onlar da böyle

Erkekler Ne Diyor 8

• Vardi beni dinleyen arkadaslar buldum onun icin s1k1tnri etme yalniz degilsin.Ama bazi arkadaslarimda salla gitsin diyodu ama onlar kafama takmaman icim rahat oluyum diye bu konularla canimi s1km1yim diye bunlardan dolayida bunlar demis olabilirler.

0|0
    0|0
  • benim dost-arkadaş ilişkim şudur..

her birine farklı bir yönümü ve bazen farklı bir sırrımı açarım.. ki benimle ilgili herşeyi bilen tek işi olmasın. sevgililkte de durum aynıdır.. RİSKİ BÖLERİM.

beni tümüyle bilen tek bir kişi var.. uzun yıllar boyu hiç sr çıkmamıştır..bildikleri de, onun da hayatın çokşey katmıştır. buradan saygılarımı sunuyorum kendisine

0|0
    0|0
  • benım ertfraımda cook var

0|0
    0|0
  • olmaz mı :) idare ediyorduk ama artık etmeme gerek kalmadı gitti kendileri :)

0|0
    0|0
    • ben artık idare etmeyeceğim ne kadar veririlerse o kadar alırlar

• sana söyliyeyim şimdiden senin infaz kararın çıkmıştır :( bana da öyle oldu :)

• say say bitmez bunlar

0|0
    0|0
  • herkezzz horozbucocuğuolmuşşş kanka boşver

0|0
    0|0
  • Aynı ben.

0|0
    0|0
    • yalnız olmadığımı biliyordum

• Muzdarip olduğum konulardan biri de budur. Şikayet etmemeye çalışsam da kendime neden sorusunu sormaktan vazgeçemiyorum. Hakettikleri ölçüde değer vermeye çalışıyorum. bunu geç de osla anladım.

• böyleleriyle arkadaşlık kurmam zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır böyle insanları çevremde barındırmam.

0|0
    0|0
  • Tamda beni anlatmıssın bu ara biraz rahatsızım nedense bunu bilenler dakika bası arardı 3 gundur sesleri cıkmaz oldu bir dertleri sorunları oldugunda cırpınan kendi derdimmis gibi sahiplenen ben karsılıgını bulamıyorum... en azından hal hatır sorsalar yeterliydi sanırım cevremden insan ayıklama zamanım geldi.

0|0
    0|0
  • tam da çevremin bana yaşattıklarını anlatmışsın..çevrem böyle insanlarla dolu..hiç bişe yapmıyorum onlarla vakit geçirmemeye çalışıyorum artık.

0|0
    0|0
    • ben de artık elimden geldiği kadar az vakit geçirmeye çalışacağım. Kit

• negüzel yazmissiniz böyle, olmazmi hic benim etrafimdada var bir bakiyorum iki bakiyorum ücüncüye ayni sekilde davraniyorum onlara umursar gibi yapib aslinda takmiyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Haklısınız insan soğuyor ve umursamamaya başlıyorsunuz.

• Ben genelde arkadaşlarımı sınıflandırırım.

Dert dinleyenlere ve derdime derman arayanlar ayrıdır. Sadece beni dinleyecek derdime çözüm üretecek arakdaşlarıma anlatırım ki neyseki hayatımda onlardan mevcut.

0|1
    0|0
Yükleniyor...