Kalçası güzel olan kadının yüzünden korkacaksın

Kaç zamandır sürekli ve inatla kalçası güzel kadınların yüzüne bakıyorum ama her seferinde hayal kırıklığına uğruyorum. Bir kadın önümden yürüyor kalçaları çok düzgün, kıvrımlı vs. ama yüzünü döndüğü anda bütün dünyam yıkılıyor. En az 30 kadına baktım hepsinde sonuç aynı. Bunun bir istatistiği mi vardır nedir?

Güncellemeler:
Edit yapıyorum: Arkadaşlar olayda bir art niyet yok, burada bana taş atan kadınlar veya erkekler hiç kimsenin kalçasına bakmıyorum ben diyebiliyorsa KZ sitesine AY'dan bağlanıyorlar demektir. Yok öyle bir dünya geçeceksiniz rahibe Teressa muhabbetini.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayatın erkeklere cilvesi işte. Ya yüzü güzeli seçeceksin, ya kalçası güzeli :p

Kızlar Ne Diyor 9

• Siz beylerinde suratina bakiyoruz; Bradd, penis boyunuza gelince Dogus :(.

• İnsanız bazen dikkatimizi çekebilir ama alışkanlık haline getirmeyin böyle şeyler lütfen yani resmen alışkanlık yapmışsın 30 kadın ne? Normal değil bu :S

• Herkesin kusuru vardır :D

• Ben de yüzü güzel erkeğin yüreğinden korkuyorum.

• bu istisnadır muhtemelen dediğinin aksini kanıtlayan canlı örnekler tanıyorum :D

• bakma be ablam ayiptir :(

• tamam ablam kafana göre takil.birsey demiyorum

• Ablam iyi de o zaman at gözlüğü takacağım, öncelikle kadınlar bizden daha fazla bakıyor birbirinin kalçasına, ayrıca bunda bir şey olduğunu düşünmüyorum sonuçta ben orada bir hayal veya fantezi kuracak kadar sapkın bir insan değilim ki. Ondan feyz olacaksam kendimden utanırım ben.

• Her güzellik bir arada olmuyor

• o itisna olduğu için adını herkes biliyor ya zaten

• Aslında Adriana Lima var ama sokakta gezmiyor :)

• Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı demişler korkma. Kuru götlede yaşanmaz.

• senin anana bacina karina kizina baksalar hosuna gider mi bu yane bicim seyleriniz siz yaabaktigi kadinlarinda yüzünü begenmemismis...kendi tipinede bir bak önce..

• Ksıkanç :)

• :D cabuk sinirlenirim :))
      hayir ya ben kadinin niye kalcasina bakayim hahah :) hmm orasini bilemem :))

• Oha bu ne sinirdir anlamadım ki :) sen pek anlamadın galiba ama olayda herhangi bir bir art niyet yok. Sen de bir kadın görünce ilk veya ikinci olarak kalçasına bakıyorsun, durum aynı yoksa her gördüğüm hatun ile fantezi kurmabilecek bir zekaya veya hayal gücüne de sahip değilim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınlardan korkmayınız, kadınları kalp güzelliğine göre değerlendiriniz.

• Doğrudur inanırım. Allah bir yerden almış bir yere vermiş durumu bu :)

• Yav sende varya utanmadamı yok ayıp be yani birde konu açıyorsun bununla ilgili

• +++

• Milletin anasına bacısına bakana adam demem ben ayrıca sapıkmıyım ben bakıcam allah allah kimlere kaldı memleket atam gör gör

• Senide kutsuyorum evladım. :) Sen nereye bakıyorsun ay'a mı güneş'e mi? Tabii bakış açısıda önemli

• Jennifer Lopez ve Shakira deyip gidiyorum.

• kiskana kiskana bunlari mi kiskanacam ?

• onlarin kiclarida estetikle falan o hale geliyor :)

• Kim eksiledi bunu!1!bir!

• Allah bir yandan veriyor bir yandan alıyor:)) Yüzü çok güzel olan bir çok kızında fiziği güzel değil:)

Yükleniyor...