Kaslarımla ilgili biri bakabilir mi? :/

Arkadaşlar ben evde dambılla 5 kg çalışıyordum.Haftada 1-2 kez yapıyorum ve çalışmadan sonra proteinli beslenirdim.Sonra 4 gün proteinli beslenmedim ve hiç çalışmadım ve şimdi kaslarım yumuşadı ve indi.1-2 hafta oldu proteinli beslendim ama düzelmiyor ne yapabilirim?Kol kaslarım bu arada...

Güncellemeler:
1-2 tekrar derken arkadaşlar 30-40 tekrar yapıorum yani 1-2 günde

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 5kg dumbella çalışıyorum ama haftada 3 gün çalışıyorum düzenli olarak PZT - ÇRŞ -CMA düzenli olarak sende öyle yap yararını görürsün devam et geri toplanır kaslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeniden çalışmaya başlamalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 5 kg az ben 5 kg ile başladım 1 hafta sonra 7 yaptım şimdi 10 ile çalışıyorum ve kollarımın kasıldığını ve büyüdüğünü hissediyorum bir aydır düzenli 2 günde bir çalışıyorum etkisi oluyor bayağı.proteinli filanda beslenmedim normal yoğurt fıstık filan yiyorum.

0|0
    0|0
  • çalışmaya devam et çalışma sonra proteinle besle ve muz ye kaslarını geri kazanırsın.

0|0
    0|0
  • yeniden başla şınav falan çek kendini zorla eskiden 5 kg yapıyorsan şimdi 10 kg yap kasların geri şişer

0|0
    0|0
  • Haftada 1-2 defa sadece kol çalışarak 50 senede bile bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • 1-2 defa derken 2 gün falan yani 30-40 tekrar yapıorum

• Olmaz panpa olmaz.Boşa yorma kendini.Ya iyice araştrır internetten nasıl çalışacağını, ya da spor salonuna git

• yavaş yavaş arttır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...