Süper Lig'e son bilet bugün oynanacak final karşılaşması ile sahibini bulacak. Adana Demirspor- Alanyaspor maçı ne olur?

Süper Lig'e son bilet bugün oynanacak final karşılaşması ile sahibini bulacak. Adana Demirspor- Alanyaspor maçı ne olur?27 Mayıs 2016 Cuma (Bugün) TSİ 19.00 da TRT SPOR da...

Skoru Bilene EİG (+)

• Adana Demirspor
    29% (4)48% (22)43% (26)Oy Ver
  • Alanyaspor
    71% (10)52% (24)57% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Skoru bilene EİG verilecektir.
Skoru birden çok kişi bilirse EİG experi düşük olana verilecektir. Eşitlikte ise eig oranı az olana yine eşitlikte ise yaşı büyük olana EİG verilecektir.
Gizliler EİG değerlendirilmesine alınmaz ( Skoru bilene EİG verilecek bir soruda gizli olmayı gerektiren bir durum yoktur, açıklık esastır...)
Skoru bilen çıkmaz ise SORAN kendi terçcihine göre EİG bir üyeye verir.
EİG 5 gün sonra verilecektir..
+ lar kazanan takımı bilenlere verilecektir.
27.05.2016 (TSİ 18.54)
Süper Lig'e son bilet bugün oynanacak final karşılaşması ile sahibini bulacak. Adana Demirspor- Alanyaspor maçı ne olur?
- Adana Demirspor
- Alanyaspor

1|0
3|26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• alanyayida severim ama adana demirin yeri baska insallah onlar cikar

0|0
    0|0
    • büyük sempati var adana demire karşı... skor beklentin ne peki maça dairr

• tahmin ettigim gibi oldu ama keske yaniltsalardi kendi elletiyle verdiler maci salak oyuncular delikanli taraftara yazik oldu ya cok uzuldum

• taraftar iyyidi sahada desteğini verdi ama sahada adana demir yoktu alanya iyi top oynadı benimde takdirimi kazandı işin acıkcası adamlar ahketti iyi futbollarıyla... gene deniyecekler gelecek sezon yapacak bir şey yok...

Kızlar Ne Diyor 2

• Görüldüğü gibi Alanyaspor kazandı ŞAMPİYON ALANYASPOR 👑👑👑👑👑👕👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

0|1
    0|0
  • 3-1...

0|0
    0|0
    • adana demir mi geliyor yani :D

• Aynen

• pozitif bbir algı var adana demir deyince insanlarabir sempatik geliyor... gelsinler valla bitsin adamların özlemi, adanaspordan daha çok severim adana demir sporu

Erkekler Ne Diyor 25

• Kim cıkar bilemem ama Alanyasporun cikmasini isterim :)

0|1
    0|0
    • alanyanın giresun maçını izledin mi bilmiyorum ama dramatik bir şekilde süper lige çıkma hakkını son anda kaybetti... iyide top oynuyorlar ama adana demirinde bir sempatisi var şimdi adamlar kaç yıldır kapıyı aşındırıyor... skorda belirt kafandakii

• Ben Alanyanin cikmasini istiyorum dostum skor falan onemli degil 1-0 diyorum hadi guzel hatrina tamamen attim oyle :)

• olsun skor yaz ki eig ortak ol yoksa neye göre verelim eig dimi ama

• Adanaliyim, adana spor geldi, demire gerek yok
    2-1 alanya

0|2
    0|0
    • niye öyle diyorsun :D gelsin renktir deme öyle...

• Birligin olmadigi yerde dirlik olmaz, iki İzmir klubu birlesse bence pekala olur hemde super olur

• yani dediginde doğru birlikten kuvvet doğar ama altay karşıyaka göztepe hatta bucaspor köklü bir geçmişe sahip kulupler kendi kulup tarihleri var sanmıyorum birbirlerinin çatısı altında birleşeceklerine ya da ortak bir isimle mücadele etmeyi, en son 90 larda görmüştüm İzmir kulubune :D gelsinler amaaa

• Penaltılara kalır. Alanya kazanır ;)

0|1
    0|0
  • alanyaspor

0|1
    0|0
  • Hayırlısı neyse o olsun ama gönlüm Adana Demir'den yana :) 1-0 Adana Demir alır diyorum :) Emekçinin takımı ADANA DEMİRSPOR !

0|1
    0|0
    • hayırlısı tabi, adana damir 2-3 sezondur kapıyı aşındırıyor bu sefer olacak gibi sanki...

• Aynen öyla ama ben en çok Adanaspor'un çıktığına sevindim :)

• bakalım süpr ligde tutunabilece mi o da önemli, seyirci potansiyeli var kuşkusuz ama süper lig bütçesi ve ekonomisi bunları oluşturmak , büyütmek, o ekonomiyi yönetmek, futbolcu alabilmek zor işler.. ama hazırlar gibi buna

• Alanya

0|1
    0|0
    • alanlya diyenler gelmeye başladı... skor beklentin ne... çıkarsa alanya hakkaten hakederek çıkmış olacak çünkü normal sezonda hem adanademirden önce bitirdi ligi hemde son maçta direk süper lige çıkmayı kaybetti dramatik şekilde...

• var bişiler bende kalsın

• tamam

• Emekçinin takimi Demirspor yakışır super lige
    2-1

0|0
    0|0
    • evt gelsinler yakışır süper lig onlara, taraflı tarafsız bir sempatisi var insanların adana daemirspora :D

• 2-1 alanyaspor

0|1
    0|0
  • Skor 3-0 im oynayacaksan 1/1 banko

0|1
    0|0
  • a. demir bjk tutuyo adana bursasporu adana. demir işi zor 2 adana olmaz gıbı ligte banko alanyaaa

0|1
    0|0
    • skor beklentin ne pekii, alanyada kolay gelmedi buraya ucundan kaçırdı hem süper lige direk gitme şansını , bu son maç alanyarda varını yoğunu katıcaktır ortaya...

• 2-1 yahut 3.2

• eyvallah bakalım nasıl sonuçlanacak...

• 2-1 alanyaspor götürür işi. galibiyet golünü uzatmalarda bulması muhtemel...

0|1
    0|0
    • alanyayada yakışır süper lig orta sahadan hızlı çıkıyorlar , hayırlısı bakalım ne olacakk

• en geç 21.30 da belli olur zaten. bekleyip göreceğiz...

• aynen

• Bence alanya çıkar

0|1
    0|0
  • Portakallar yener bence 😉

0|0
    0|0
    • bir pozitif algı var adana demiri diyorsun dimi

• 30 dk önce yazdım sen yolladktan sonra

• 0-0 diyorum

0|0
    0|0
    • 0-0 dan uzatmaya gider ozaman çünkü final ve tek maç lık müsabaka kazanan süper lig biletini cebine koyup süper lig in yolunu tutacakak... kim kazanır pekii

• adana demir tarafındayım umarım onlardan yana olur futbol şansı da mavi şimşekleri destekliyoruz sadece skor öyle geçti içimden :)

• benimde sempatim var süper ligte görmek isterim adana demiri ama rakibide kolay lokma değil, bir skor belirtte eig ortak ol sendee

• 1-1 biter uzatmalara gider Uzatmalarda 3-1 Alanya yener Oha Resmen eig Asdf

0|0
    0|0
  • adanademir gelsin Fenerden seneyede bir bk olmaz
    bari Adanademiri tutalim

0|0
    0|0
    • adanalı mısın :D valla kapının eşiginde şu an adana demir ama alanyada çok iş yaptı hem normal sezonrda ligi adana demirden önde bitirdi hem de direk gitme biliteni son maçta kaybetti... kolay lokma değil gibi... futbolunu da izledim pozitif futbol oynuyor... skor beklentin ne sende eig ortak ol böylece...

• aziz oldugu surece Fb benim için yok (futbolda)
      sorarlarsa Demirsporluyum

• teknik direktör değişmeli bence, azizi yıldırım olayı seçimle gitmeli, diger zorlamalar ile olmaz, arkada ali koç var gençecik ve fenere büyük hizmetler yapmak için bekliyor... takıma ve armaya küsme hiç bir zaman, kötü zamanlarda olur kuşkusuz ama bir iki maç kasanır gene sarmaş dolaş olursun bunu unutma :D

• ADS'nin çıkmasını isterim ama içimden bir ses 3-2 alanya kazanıcak diyor

0|0
    0|0
    • alanyada kötü futsbol oynamadı işin açıkcas, sen çık ilçe takımı olarak buralara gelmek kolay işler değil, teknik adamlaraıda çok tercrübeli bir teknik adam, maçta demirspor gibi densede yabana atmamak lazım alanyayı, onlarda futbolcularıda efsane olmak isteyeceklerdir, alanya hiç çıkmadı bildiğim kadarıyla süper ligeee

• ben inegölllüyüm biz de 16.5

• yakınmışsın yaww feribotla eski hisardan yalova ordan da.. budonun inegöle seferi var mı...

• Adanademir çıkar

0|0
    0|0
    • skor pekii, adana demire bir sempati var herkeste onu gözlemliyorum, hem kulağa aşina bir takım eskidende ligde oynamış takm...

• Ilk yari 1 ikinci yari sıfır olur mac uzatmalara gider adana 2.1 alir

0|0
    0|0
    • adana demir süper lig özlemini sonlardırır diyorsun yani... gelirse iki adana takımı ilginç maçlar çıkar ortayaa

• Yine olmadı be Demirspor

0|0
    0|0
    • dün iyi oynadı alanyaspor gerçekten, yinede yazk oldu adana demirspor'a o da ayrı konu...

• demirsporun taraftarları eskiden beri öyleydi süper lige yakışır işin açıkcası... zaten trübünü olmayan takım oynamasın süper ligde... başakşehir, osmanlı bunlar suni takımlar işin açıkcası...

• Çok doğru söz.

• Demir çıksın ya

0|0
    0|0
    • kaç zamandır aşındırıyor süper lig kapılarını benimde içimden öyle geçiyor ama iki adana takımada sıkıntı yaw süper ligde öyle değil mi sencee, skor tahmininide yaz kaç kaç ile gelirr

• Kayserinin 2 takımı oluyor da adananın neden olmasın? Ayrıca Alanya çıkarsa hem Antalya hem Alanya olacak yine aynı ilden 2 takım

• he ya bir de antalya vardı doğru dedin çıkarsa sevinirim yaww sorun yok bende sempati duyuyorum adana demire, taraflı tarafsız bir çoğumunuzun sempati duydugu bir kulup... adana ile adana demir birbirlerine düşman kardeşler ya o açıdan dedim ikisi çıkınca şimdi şehir ikiye bölünecek sonra ikiside düşer oluyor böyleşeylerr ligde..

• Demirspor 1-0 alır. Tarafsızım.

0|0
    0|0
    • eyvallah, güzel ve zevkli maç olsun ve hak eden alsın :D alın teri var ikisininde sonuçta...

• Aynen öyle kardeşim. Bu lige renk katacak sağlam taraftarı olan takımlar lazım. Hak eden kazansın. Adana çıksın isterim.

• benimde sempatim var adana demire çıksın yakışır gerçekten...

• Alanya yürü be

0|1
    0|0
    • alanyanında şansı var hele ki buraya kadar getirdi, o giresun maçzlarını izledim de dramatik bir şekilde son anda direk gitme şansını kaybetti işin açıkcası... skor beklentin ne maça dairr gizlii

• öyle iyi oynayan kazansın

• aynen gizli

• alanyaspor süper lig biletini alır.

0|1
    0|0
    • adana demir sporu, adanaspor çıktı çünkü, skor beklentin ne pekii maça dair

• anlaştık.

• eyvallah

• Bir galatasaraylı olarak adanasporu ligimizde görmekten onur duyarım. Taraftarlarıyla ligimizin kalitesini arttıracaklar

0|0
    0|0
    • adana demir sporu, adanaspor çıktı çünkü, skor beklentin ne pekii maça dair

• düzeltiyorum adana demirspor*

• hele bir çıksında adana demir derbisinide izleriz gizli. hadi hayırlısı bakalım kim çıkacak...

Yükleniyor...