Aziz Yıldırım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe gibi bir klübü şike ile damgalamasi, hakem odası basması, kendi taraftarlarına küfür etmesi, bu klübün sahibi benim istediğimi yaparım havasında olması, vb. Türkiye de yapmadığı pislik kalmadı, Fenerbahçe gibi saygı duyulan bir klübü, herkesin nefret ettiği ve dalga geçtiği bir klübe dönüştürdü.

Açıkçası kendinde olan davranışı kabullenmeyip bunu başkaların da görmesi, aniden parlayip aşırı tepkiler vermesi, rakiplerinin başarılarında mistik güçlerin olduğuna inanması gibi davranışları ile ben ruhsal bir sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. Yani konuşmalarını falan dinlediğim de kesinlikle bana normal bir insan gibi gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• 1 Bahçeli
    2 Aziz başgan

Adamlar yenilgiye doymadı
    Koltuk tatlı bırakamadılar

GS en çok kupayı Aziz varken aldı

1|2
    0|0
    • Evet maalesef bu başarısız insanların en belirgin özelliğidir. Çünkü o koltuk onların herseyidir. Onu birakirsalar yok olacaklarını bilirler. Bu yüzden o koltuk ailesinden, eşinden, dostundan diğer herkesten daha değerlidir.

En İyi Erkek Görüşü

• Senin de bahsettiğin gibi adam saltanatını kurdu benim istediğim olur ben ne istersem yaparım modunda. Ersun Yanalı gönderirken takımı o değil ben şampiyon yapmıştım dedi ama şu an suçu hakemlere atıyor. Taraftarı tehdit edip istersem 10 yıl daha kalırım benim dediğim olur diyerek kendi taraftarından da antipati kazanıyor zaten Türkiye de Fenerbahçe'nin antipati kazanmasının bir numaralı sebebi aziz yıldırım. Türkiyede bir çok kulüpte olduğu gibi kaçan şampiyonluk ve kupalarda başarısızlığı örtmek için yapılan yok hakem şöyle hakem böyle başarısızlığı örtme çabaları. Bir Fenerbahçeli olarak Ligde Beşiktaş şampiyonluğu sonuna kadar hak etti ve şahsım olarak tebrik ederim, Türkiye kupasında ise Galatasaray akıllı oynayarak onlar da hak etti onları da tebrik ediyorum. Aziz Yıldırımın gitme zamanı geldi geçiyor.

0|1
    0|0
    • Helal olsun kardeşim çok objektif bir değerlendirme yapmışsın, Türkiye de futbol bir yerlere gelirse bu senin gibi insanlar sayesinde olacaktır

• Teşekkürler amir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bencede değişik o adam sıkıntılı galatasaya ufurdukleri gibi ona da bir ufursun hoca Efendi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Onu bunu bilmem.. Ben aziz yıldırımı seviyorum..
    Galatasarayım onun aptallıkları sayesinde çok kupa kazandı..
    Hatta daha da ileri gidip dua ediyorum...
    'Rabbim aziz yıldırımı başımızdan eksik etmesin'..

0|3
    0|0
    • Her ne kadar sizin işinize gelse de spor dünyasında böyle bir insanın olması Türk futbolu için pek iyi olmadığını düşünüyorum

• En son Galatasaray basket ve futbol maclarindada hali ortada futbolumuzun kurtulmasi lazim boyle insanlardan fenerlilerinde tepkisini koymasi lazim.

0|1
    0|0
  • Cahil, saygisiz, simarik bir adam.

0|1
    0|0
  • Valla fenere öyle bir kizginim ki sen düşün:)) Türkiye sinirlari içinde PKK dan sonra fener gelir benim için o derece :)

0|1
    0|0
  • pereira yı da alıp gitsin

0|1
    0|0
  • makama yapışıp ordan kalkmayan tüm liderler için aynı şeyi düşünüyorum
    "işe yaramaz"

0|1
    0|0
  • çok fanatik fb liyim ama sevmem ve gitmesini istiyorum yaptığı hizmetlere saygımvar ama kupa bazında başarılı değil ve kendisi çok güçlü aşiret ve mafyadır natoya silah kaçakçılığı yapmaktadır türkiyede yapılan sözde şike operasyonu natodaki ihalesini engellemek adına hükümet tarafından yapılmıştır

0|0
    0|0
  • Feneri bence en büyük düşmanı

0|1
    0|0
  • Taraftarları da çirkef bir kulüp olduğu için azizden iyi başkan bulamazlar :))

1|0
    0|0
  • Bir GS li olarak başkanlığı hiç bırakmasın

0|0
    0|0
  • Diktatör

0|0
    0|0
Yükleniyor...