Dün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçında Aziz yildirim "Bana Küfür ettiler" "şikeyi Galatasaray yapıyor" dedi?

Dün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçında Aziz yildirim "Bana Küfür ettiler" "şikeyi Galatasaray yapıyor" dedi peki sizce
1-)2 gün önce oynanan Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe Ülker maçında Ergin Ataman gibi avrupadan 2 kupa getirmiş Milli takımında tarihinin en başarılı kocuna edilen küfürleri neden engellemedi? Üstüne kendisi de neden ortamı gerdi?
2-) Türkiyede şikeden yargılanan takım Fenerbahceyken hiç bir şekilde şike islerine bulasmayan Tertemiz olan Galatasaray'a atilan bu iftira neyin nesidir?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Aziz de aynı Bahçeli gibi
    O kadar seçim kaybetti hala koltuğu bırakmıyor.

GS en çok kupayı Aziz zamanında aldı utanmadan konuşuyor

2|2
    0|0
    • Ama dün ntv sporda maç sonunda gözleri yaşardı ya konuşurken kereta üzdü beni biraz :( oysa alışması lazım 18 yılda 21. Kupa bu Galatasarayin

• Yanlız kupaya aldanmamak lazim
      Geçen sene de 3 kupa aldık transfere gerek yok diyip bu hale geldiler.

Kötü dedikleri GS kupa aldı
      Milyonluk transfer yapan Aziz aç kaldı

Hatta süper kupayı alıp sezonu 2 kupayla kapatma şansı var

Olaya bak ya

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anlamıyorum gerçekten bu aziz yıldırımı..
    rezil olmuşsun tüm Galatasaray taraftarı Allah başımızdan eksik etmesin diyor seni.
    Türkiyede en çok Galatasaray kupası gören başkan olmuşsun hala konuşuyorsun..
    Şu ağladıkları şikeli Ankaragücü maçına gelirsek, fener 4 atıyor beşiktaş 6 atıyor aynı sezonda bu takıma.. Karşıyaka bile 5 atıyor Ankarada.. Ama Galatasaray a 2 gol yeterken 8 atıyor auvvvv.. auvvv ne =))

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1-)2 gün önce oynanan Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe Ülker maçında Ergin Ataman gibi avrupadan 2 kupa getirmiş Milli takımında tarihinin en başarılı kocuna edilen küfürleri neden engellemedi? Üstüne kendisi de neden ortamı gerdi?
    cevap burda... aziz , kendi stadında küfürü engellesin önce...
    her yenildikleri maçtan sonra aynı terane.)

2|2
    0|0
  • Bunamış iyice

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Avrupada şikeden ceza alarak adını Juventusla birlikte Avrupanın en önde gelen şikeci takımları diye dünyaya duyuran bir takımın başkanının ben şike yapmadım demesi nedense hiç inandırıcı gelmiyor.
    Geçen sene 4. Yıldızın acısını bitik yıldızlara çuvalla para vererek bitirmeye çalıştı bu sene parada yok Uefada tepesine binmiş kendiside söyledi bunu mecbur gündemi böyle değiştirmeye çalışıyor.

2|1
    0|0
  • 70 milyon euro sacip babayi alinca ona buna satasiyor iste.

1|1
    0|0
  • Kaybedince çamur atma huyuna alıştık artik , farklılık bekliyoruz ondan

1|1
    0|0
  • Öncelikle Türkiye'de tuttuğum takım Fenerbahçe dahil hiçbir kulübün tertemiz olduğuna inanmıyorum. 3 temmuz sürecinde "Adının bir şekilde karışması yeter. Suçsuz da olsa düşürsünler Fenerbahçe 'yi. Nasılsa ait olduğu yere döner ama bu lekeyle süper ligde devam etmesin" diyordum. Aziz yıldırım ise ciddiye aldığım bir insan değil. Konuşuyo işte. ..

0|2
    0|0
  • Sasirmislik baska ne denebilirki :)

0|1
    0|0
  • Eger Aziz Yildirimin aciklamaalarini dinlediysen 1. sorunun cevabini orada kendisi vermis zaten !

2. soruna gelirsek..
    Tertemiz mi
    En son Antalya maci sonrasi acik ve net Türkiyeye sikenin galatasaray ile geldigini söyledi.
    En önemlisi; kumpaslari anlatti.
    Bugün halen bu kumpaslar üzerinden bizi vurmaya calisan varsa o da kumpasin icindedir diyerek cok ciddi bir suclama yöneltti.

O dönem ki olaylara bakalim;
    Ünal Aysal cikiyor " Saniyorum 20 Milyon taraftarimiz AKPye oy vermistir. " diyor.
    Abdürrahim Albayraki konusmaya gerek yok. Gül Gülen ile yakinligi herkesce biliniyor.
    Gezi olaylari oluyor Carsi bütün Türkiyenin sevdasi oluyor GFB Ali Ismail Korkmaz ile inletiyor UltrAslan ( pardon A artik kücük ! )
    Alparslan Dikmen den eser kalmiyor...

Aziz Yildirim haksiz degil gibi...
    Galatasarayin son yillarda gördügü en degerli baskan !
    Duygun Yarsuvat ne diyor " Gülen Fenerbahceyi ele gecirmeye calisti. bamyaya yok. "
    Bu adam hukukcu !

Aziz Yildirim oyuna vs en sonda geliyor. Konusmasinin basinda diyor zaten Ilk yari kotü oynadik ikinci yari iyi oynadik ama atamadik. Yani orada verilen tepki kaybetmeye degil.

Bu arada bahsettiigi mac da bu sen karar ver ne diye

https://youtu.be/3wateW0GtFY

0|0
    0|0
    • 1. Sorumda haklı oldugumu kabul ediyorsun
      2. Sorumda çok kısa bir soru bana delil gösterirmisin? Resmi bir delil? Ama ben sana fb nin delillerini gösteririm Galatasaray şike yapmamıştır bu kadar net

• " konu kapanacaksa ben haklı olarak kapanır " yobaza ayirdigim zamana yazik

• Hakaret ederek acizligini göstersin neyse istediği yaz acizlerle muhattap olamam bt

• adamı kızdırmayın istifa ederse valla bidaha kupa yuzu gormessiniz gs lilwere diyorum
    adam sizin onursal baskan

1|1
    0|0
  • dünkü açıklamalar gündemi değiştirmeye yönelikti her ne kadar içinde doğrular olsa da dünkü maçla alakası olmayan açıklamalardı

0|1
    0|0
  • bizimkiler düz kötü. sinirlenince saçmalamalarından belli.. ama bunlar hem sinsi hem kötü. ergin ataman başarılı bir koç ama çok sinsi adam. milleti kışkırtmayı çok iyi biliyor. şenol güneş de o hesab. sorsan adam gibi adam, filozof. ama o biçim sövüyor millete maçlarda. gidip canlı izlediniz mi bilmiyorum.

valla bizimkileri savunmuyorum da. bizim aziz keşke şikeci olsa. şikeciden daha ötede, daha karanlık bir adam ama sizinkiler de aynı b. k. masumuz falan bırakın bu işleri. şenol güneşi çiçekle karşılayan sizin taraftar valla :)) dediğim gibi. biz düz kötü. siz hem sinsi hem kötü.

0|0
    0|0
    • Senol güneşi canlı izledim geçen sene bursanin başındayken kupa maçında mersine gelmişlerdi ağzından küfür eksik olmadi evet ama mersin taraftarida ona karşılık verdi ve maç sonu senol güneş aglamadi mersin taraftarı bana küfür etti diye ama aziz yildirim kendi edince birsey yok ona edilince bana küfür ediyorlar oluyor bu ne perhiz ne lahana turşusu derler adama? Ergin atamanida izledim obradovicten daha sakin bir koç tabiki hakeme itiraz edecek tabiki oyuna göre taktikler verecek hareketli bir şekilde yapacak ama ergin atanan kendi seyircisi küfür etti diye onları salondan attıran biri kesinlikle ne sinsidir ne de kötü niyetli ergin ataman her yönüyle kusursuz bir spor adamıdır şike konusuna gelince evet Galatasaray Türkiyede şike yapmayan belkide tek takımdır çünkü Galatasaray in şike yaptığını kimse kanitlayamadi çünkü hiç yapmadı

• tamam aga biz en kötüsüyüz :)

• kardeşim işte

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım işte ne dıyeceksın adamın yarası var

1|1
    0|0
  • Soyunma odasına gittim hakemi uyardım. ikinci yarı duzeldi dedi xxDD

0|1
    0|0
  • Yav her her
    De geç

0|0
    0|0
    • Ben he he der geçerim de 25 milyon Gs taraftarından ve hatta bjk ve ts taraftarından hangi birisi he he deyip geçer :)

• Bu telefon neden kendini benden akıllı sanıyo
      Ben he he yazıyorum o her her anlıyo kıtzeka.
      Bari yanlışı düzelt moron telefon

• Ben anladım sıkıntı yok :)

• Galatasaray mı şikeye bulaşmadı? Tertemiz ha? Güldürdün beni gece gece. 30.05.1993 tarihine git bir göz at bence.

0|0
    0|0
    • Gittim attım geldim tertemiz hiç bir pislik sıkıntı yok

• Maçın hemen ertesinde alınması garip biraz. Ama neyse sen haklısın peki. Senin eşeğin erkek olsun.

• Ben sizden sadece bana delille gelin diyorum siz diyorsunuz ki yok araba yok 8 gol bak ayni sezon ankaragucunu gelen giden tokatlamis ayrıca fb ile bjk resmi olarak şike yaptılar ki ceza aldılar ama Galatasaray ne şike yaptı ne de pis işlere girdi Allahın adaleti şaşmaz o yüzden bu Ülkenin en buyuk takımı Galatasaray dir kupalariyla sampiyonluklariyla avrupa basarisilariyla ortada herşey

• https://www.youtube.com/watch?v=4YDRpwuO9kw
    Çok temizlik iyi değildir fazla kapılmayın bu temizliğe

0|1
    0|0
    • Adnan polat diyelim Gs şike yaptı diyor hani kanitlasin? Kim yargılandı kim ceza aldı? Türkiyede tek emin olduğum şey Galatasarayin şike yapmadigidir

Yükleniyor...