Aziz Yıldırımın fetulah gulenin dualariyla galatasaray sanpiyon oldu aciklamasina ne diyosunuz?

Bir fener klasiği 😂😂😂😂

1|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kelimeler kifayetsiz kalıyor 😆

0|1
    0|0
  • Cok amatorce bir aciklama olmus eger oyle dediyse..

0|1
    0|0
  • Shsjsjs

0|1
    0|0
  • yarası var ki gocunuyor :)

0|1
    0|0
  • Yav he he diyorum

0|1
    0|0
  • aziz efendi, her fenerbahçe yenilgisinden sonra , bu şekilde gündemi değiştirmeye çalışıyor.. dün akşam ki maçta küfür edildi diyor ama iki gün önce fener g. saray basket maçında dakikalarca ergin atamana ve g. saraya küfür edildi, azizciğim de ordaydı, sustursaydı.))

0|1
    0|0
    • Aciklamayi dinlersen orada ne yaptigini neye tepki gösterdigini acikliyor. Haksiz da sayilmaz adam.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir Fener klasigi diye kahkaha atmissin.
    O zaman o klasigi biraz acalim gecmise bakalim Aziz Yildirim Galatasaray ile Fethullah Güleni suclamis mi

En son Antalya maci sonrasi acik ve net Türkiyeye sikenin galatasaray ile geldigini söyledi.
    En önemlisi; kumpaslari anlatti.
    Bugün halen bu kumpaslar üzerinden bizi vurmaya calisan varsa o da kumpasin icindedir diyerek cok ciddi bir suclama yöneltti.

O dönem ki olaylara bakalim;
    Ünal Aysal cikiyor " Saniyorum 20 Milyon taraftarimiz AKPye oy vermistir. " diyor.
    Abdürrahim Albayraki konusmaya gerek yok. Gül Gülen ile yakinligi herkesce biliniyor.
    Gezi olaylari oluyor Carsi bütün Türkiyenin sevdasi oluyor GFB Ali Ismail Korkmaz ile inletiyor UltrAslan ( pardon A artik kücük ! )
    Alparslan Dikmen den eser kalmiyor...

Aziz Yildirim haksiz degil gibi...
    Galatasarayin son yillarda gördügü en degerli baskan !
    Duygun Yarsuvat ne diyor " Gülen Fenerbahceyi ele gecirmeye calisti. bamyaya yok. "
    Bu adam hukukcu !

Aziz Yildirim oyuna vs en sonda geliyor. Konusmasinin basinda diyor zaten Ilk yari kotü oynadik ikinci yari iyi oynadik ama atamadik. Yani orada verilen tepki kaybetmeye degil.

Bu arada bahsettiigi mac da bu;
    https://www.youtube.com/watch?v=3wateW0GtFY

0|3
    0|0
  • ama o konu da doğsu söylüyor. gassaray uefa kupasını cemaatin sayesinde haldı. türk futvolcuların %90ı cemaat topcusuydu :D

0|1
    0|0
  • 70 milyonla anca acun kupası almış ligde baskette kupada zırlak zırlak ağlamaktan ona buna bok atmaktan başka bişey yapmaz dümbük

0|1
    0|0
  • bu adam kafayı yemiş dün canlı izledim söylediklerini ve duayla şampiyon olduğu söyleniyor diyince gülmekten karnıma ağrı girdi bu durumda ne diyoruz en büyük eğlence Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • 70 Milyon Euro harcayıp üçün birini bile alamayınca adamın pisikolojisi iyice bozuldu

0|1
    0|0
  • Aziz yıldıvım Yine yavvagı aldı Asdf hmk azizesi

0|1
    0|0
  • bir gün devran döner derim
    sap azize girer derim fenerli olarak

0|1
    0|0
  • Kupa beyi Galatasaray

0|1
    0|0
  • Fener ağlamaaa :)

0|1
    0|0
  • Video ya koptum ya :D

0|1
    0|0
  • Nası bir kafa yaşıyorsa aynından ben de istiyorum şu an o kadar çok ihtiyacım var ki :D :D

0|1
    0|0
  • bahane got gibidir fenerbahcede bulunur. Ruh hastasi mk adami😃

0|1
    0|0
    • Cok komikler ya bursa sanpiyonluguna sevinen taraftadlar takim 😅😅😅

• Paralelci gs ahahha

0|1
    0|0
  • bu sene fernerbahçe ve beşiktaş avrupadayken sizde açar 2000yılının kasetlerini izlersiniz gariplerim benim ya

0|2
    0|0
Yükleniyor...