Fenerbahçe kupayı sizce neden kaybetti?

Bu soruyu sormamın sebebi Fenerbahçeli olmam. Ben nedeni Vitor Pereira ya bağlıyorum kadro seçimi değişiklikler tamamen yanlıştı bana göre. Yani atak yaptığı yarıda Persie'yi çıkarıyor. Peki size göre sebep ne?

0|0
2|33

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Pereira denebilir. Igrenc futbol, hicbir hucm planinin olmamasi, olmayan kondusyon (ki Braga'ya Ivan Bebek yuzunden degil, bu yuzden yenildiler), takimin bir as forvetinin olmamasi, ligin en iyi iki bekinin dahi oynatilmamasi, takimda bir Sosa, bir Sneider'in yarisi kadar is yapacak bir ortasaha oyuncusu olmamasi vs.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 32

• Pereria bozuntusu yüzünden kaybettik; Hiçbir futbolcuyu hakkıyla oynatamadı, şayet bu kadro kazara! Aykut yahut Ersun'da olsa idi haftalar evvelinden şampiyonduk... Kısmet böyleymiş; birgün o arzuladığımız futbolu oynarız , bu kadar imkan eldeyken elbet şans bize dönecektir birgün.

0|1
    0|0
  • takımda revizyon lazım iyi bir orta saha ve aynı zamanda forveti domine edecek alex gibi orkestıra şefine ihtiyaç var, nani bunu tam karılaymıyor, pereranın tercihleri hatalı, oyuna zamanında doğru müdaheleler yapamıyor, tam pişmiş bir teknik direktör değil, muhtemelen devam etme kararı alınacak ama bu karaı doğru bulmuyorum yeni hoca gelmeli...

0|1
    0|0
  • Galatasaray ilk yarı tamamen üstün oynayan ve farkı açabilecek pozisyonlara giren takımdı.2. Yari Sneijder-Chedjou değişikliğinden sonra topun Fenerbahçeye geçiceği belliydi zaten ama 2. Yarıda Fenerbahçeye sadece 1 tane pozisyon verdik. Denayer ve Carole hatasız oynadılar

0|1
    0|0
    • Fenerbahce'nin once bir hucum etmesi lazimdi.

Galatasaray Besiktas'a oynadigi ilk yariyi oynayacak fizik gucune sahip olsa ilk yari iki tane daha yaslardi.

Sneijder cikinca maci rolantiye aldilar. Baktilar fener sabaha kadar oynansa gol atamaz 'koy gotuneee' dediler iste.

• @Ragnar_Lodbrok Sneijder sakatlıktan çıkınca oyuna Chedjou yerine Bilal girse daha iyi olurdu. Beşiktaş maçında bir Donk faciası vardı adam oyuna girdi hatayı yaptı golü yedirtti

• O gol geliyorum diye bagiriyordu. Hoca Donk'u sokup orayi kuvvetlendireyim, zaten Wes'in mac eksigi de var didi.

Ama Donk bir tane olumlu is yapmayinca ters tepti.

Sene basinsan beri her tikandigimizda gidip gol atan veyahut attiran Sosa 4 kere kacirinca 70lere kadar gol atamadik. Ustune Muslera da Tatar Ramazan'a baglayip 'Ben bu oyunu bozarim' dedi.

• kafa olarak bitmiş takım ama bu kötü halimizle bile yenebilirdik. yanlış kadro seçimi neden oldu. gs gerçekten kötü durumda. çok zorlanmadan yenmemiz lazımdı ama mental olarak ölmüş takım.

0|1
    0|0
  • Elindeki kadroyu bu kadar etkisiz kullanan , silik oyun oynatan perreira sayesinde

1|1
    0|0
  • yıldızlar komutan olmadan yönetilmez.
    yıldız var komutan yok fenerbahçede..

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım

0|1
    0|0
  • Panpa fenerdir ne yapsa yeridir 😀

#incidiker

0|1
    0|0
  • Mactan 2 dakika kalaya kadar kadrolardan haberim yoktu acikcasi fb nin kadrosunu gordukten sonra kazanacagimizi hissetmistim.

0|0
    0|0
  • Fethullah Gülen beddua etmiştir de o nedenle kaybetmiştir.

0|0
    0|0
  • Fener'in kadrosu kadar ligde kaliteli kadro yok ama herşey para degil takım ruhu yok... bir BJK lı olarak söylemek istedim

0|1
    0|0
  • bu adamın teknik bilgisi hakikaten yoktur bu kadroyu bu şekilde oynatırsan her seferinde kupa kaybetmeye mahkumsun ama ima edilenlere göre yola devam edilecek sanırım mukaveleden dolayı

0|0
    0|0
  • Bende fenerbahçeliydim artık devletbahçeliyim. o kadar alakasızım artık bu takımla.

0|1
    0|0
  • Josef De Souza ve Mehmet Topal ikilisiyle devam ederse seneyr de cok uzuluruz biz

0|0
    0|0
  • Persie yaşlı adam. Tek forvet olması çok saçma. Koy yanına Fernandao'yu zaten Persie'den korkan herkes onu tutuyor Fernandao da boşta geçirsin golleri.

0|0
    0|0
  • Belki garanti gozuyle baktiklari icindir

0|0
    0|0
  • kupaya ihtiyacı olan galatasaydı.. oyuncuları oynadı.. diğer tarafta kupaya ihtiyacı olan perieraydı.. oyuncuları oynamadı.. fark bu bence..

0|0
    0|0
  • Fazla ve gereksiz ego yaptılar Başı yaladılar Asdf

0|0
    0|0
  • önce pereira sonra aziz yüzünden bir de josef

0|0
    0|0
  • azizin yuzunden cenabet therif

0|0
    0|0
  • koyu bir fenerli olarak şunu iyice anladımki aziz yıldırım savunma futbolunu seven bir başkan. aykuta bak ismail kartala bak perraıa bak hepsi aynı tarz futbol oynatıyor. ama ersunu zicoyu hepsini yolladı adam. çok yanlış yapıyo başkan.

0|0
    0|0
  • Acunun duzenledigi süt kupasini almisti la yeter iste...

0|0
    0|0
  • Başkanınız 'bu takımı Yanal değil ben şampiyon yaptım' deyip İ. Kartal'ı göreve getirdiği gün kaybetti.

0|0
    0|0
  • Ruh yok onlarda

0|0
    0|0
  • En bata azizi sonra vitor çingenesi yüzünden

0|0
    0|0
  • sattık kardes sattı gs avrupa cezasıda kalktı smd azizcigim düşünsün

0|0
    0|0
  • Mallığından

0|0
    0|0
  • Takımınızda ruh yok çünkü. Herkes kendine oynuyor.

0|0
    0|0
  • Malına sahip cikmazsa kaybederde caldirirda:))

0|0
    0|0
  • Galatasaray gibi bir kupa canavarı var tabi kaybedecek :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...