Sizi kıran arkadaşınıza nasıl sitem edersiniz ?

En yakın arkadaşınıza

kırıldığınızda

nasıl sitem edersiniz ?

• Konuşurum
    15% (14)13% (7)15% (21)Oy Ver
  • Ben de onu kırarım
    15% (14)13% (7)15% (21)Oy Ver
  • Değerimi bilmeyeni düşünmem
    16% (15)12% (6)15% (21)Oy Ver
  • Aramam sormam tepkimi anlar
    46% (42)54% (28)49% (70)Oy Ver
  • Diğer...
    8% (6)8% (4)6% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|11

En İyi Kız Görüşü

• "Musluman bir insan musluman kardesine en fazla 3 gun kizgin durabilir "derler . Bazende bir omre bedel olur. Sessiz sakin bir arkadasim vardi dostum denilcek yakinlikta herseyimizi paylasirdik . univ.de surekli beraber takilirdik hic baskalari gibi degildi . Bir gun hic ummadigim bir sekilde bana iftira atti onun hakkinda konusmusum diye halbuki sucum yoktu . Tum konusmalar onun gozu onunde oldu , fakat kendisi liseden sinif arkadasimla konusurken guya onu ornek verdigimi soyledi . ustelik de ben bunu 2. defa yapiyormusum . O zmn soyle hatami dedim soylemedi liseden arkadasima bir agizini ara dedim ona da hic soylememis o biliyor deyip sallandirmis . Konusmaya denedim , 2 hafta boyunca arkasinda kactim . Ama artik kendisi bilir ben elimden geleni yaptim, insallah bir gun uzulmez bu yaptiklarina . insanlarin ne kadar acimasiz olduklarini bir kez daha gormus oldum ya artik olsemde gam yemem arkadas. yavas atin tekmesi gercektendi agirmis , buna bizzat kendim sahit oldum . Siz siz olun asla en yakininizdakini bile dost yerine koymayin ustune binerler . Simdi kendi haline biraktim ne selam veriyorum , ne de bir kelime cikiyor agizimdan , cok konusmak isteseydi bu kadar uzatmazdi konuyu , madem kus kalmayi tercih etti bende onun yolundan gidiyorum . Hayat suprizlerle dolu ama insallah bir gun bu yaptiklarina pisman olur da , hatasini anlar .

***konusurum cvbi - benle konusmayan bir insanla asla konusmam . Eger darginsam o insana bir kac kez denerim konusmayi yanasmiyorsa da fazla ustelemem .

*** bende onu kirarim- insan olan bir insan karsindakini kirmak yerine oturup konusmayi sorun ne oluyrsa olsun halletmeyi secmeli . Tartisarak , kavga ederek, ya da ayni durumu da kendisine cevirerek birsey elde edilmez, aksine kendinin de ne kadar zekasi dusuk bir insan oldugunun gostergesidir .

***degerimi bilmeyene dusunmem - dogrudur , Ben bu kanittayim !

*** aramam sormam tepkimi anlar - ayni benim arkadasimin yaptigini siz sakin ama sakin secmeyin arkadaslar ! boyle sus pus oturmak birseyi degistirmiyor . ha tamam susun ama bir yere kadar bir yerden sonra da zararlidir. karsinizdaki insan sizin dusuncelerini ve duygularinizi bilemez siz soylemeden , bunu unutmayin ... !

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• muhabbeti keserim. fazla didiklemem hiçbirşeyi.

0|1
    0|0
  • aklıma gelen bütün duygu sömürülerini yaparım ve gönlümü almasını beklerim baktım hala almıyor onun için gizli gizli üzülürüm sadece

0|1
    0|0
  • C dedim

0|1
    0|0
  • biri beni isteyerek kırmışsa ya da kırılacağımı biliyorsa hayatımda yeri yoktur nefret ederim umrumda olmaz

0|1
    0|0
  • Aramam sormam..

0|1
    0|0
  • azını burnunu kırarım bende

0|1
    0|0
  • Genelde istemeden de olsa soğuk davranıyorum o da anlıyor tabiyki tepkimi. Eğer beni cok kırdıysa ve aynı hataları üst üste yapıyosa eskisi gibi olamıyorum malesef. Soğuyorum ister istemez.

0|1
    0|0
  • Aslında cok kırılırım ama sitem etmiyecek kadar degersiz oldugunu kanıtlamaya calırsım yüzde yüz sinir bozucu

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • trip atıyorum ben. geçimsizliğim tutuyor :/

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Konuşurum içime atıp dert etmem

0|1
    0|0
  • Yuzune bakmam takmam -,-

1|1
    0|0
  • susmak en büyük sitemdir zaten,umursamam ve susarımm

0|1
    0|0
  • Sadece susarım zaten susarsam anlar :D

0|1
    0|0
  • konuşmam o kendini yesin

0|1
    0|0
  • Konuşurum.

0|1
    0|0
  • Değerimi bilmeyeni düşünmem

0|1
    0|0
  • konusmam susarim ama baktim bikac gün gecti laf sokarim anlayan anlar anlamayana yol veririm gider

0|1
    0|0
  • değerimi bilmeyeni düşünmem

0|1
    0|0
  • 1, 2 gün somurturum sonra unutur giderim.

0|1
    0|0
  • Döverim. Eşek sudan gelinceye kadar hemide.

0|1
    0|0
  • kırılırsam bişey demem... kötu davranırım anlar

0|1
    0|0
  • konuşmam mesafe koyarım

0|1
    0|0
  • Yuzune bile bakmam beni mutsuz eden birini ben niye isteyeyim ki sonucta?

0|0
    0|0
  • kafasına sıçarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• konuşur anlatırım :) ama çok çok nadiren konuşurum genelde tepki vermem susarım :)

0|1
    0|0
  • Ben de onu kırarım

0|1
    0|0
  • bende kırarım ağzını burnunu kırarım inceldiği yerden kopar

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • hangi arkadaşım beni kırabilecekse gelsin :D

0|1
    0|0
  • C dedim.

0|1
    0|0
  • konuşurum...

0|1
    0|0
  • konusup dile getiririm rahatsızlıgımı

0|0
    0|0
  • değğer veriyosam ilk konuşurum baktım aynı bok değeşeni yok zaten o zaman değer vermem

0|0
    0|0
  • olgun davranıp ilk etapta konuşmayı denerim...

0|0
    0|0
  • S*ktir git derim daha takmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...