Fenerbahçe'de Teknik Direktör Vitor Pereira ile yollar ayrılmalı mı?

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira ile yollar ayrılmalı mı?

• EVET (Gitsin)
    A seç
  • HAYIR (Kalsın)
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fenerbahçe'de Teknik Direktör Vitor Pereira ile yollar ayrılmalı mı?

3|0
2163

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• gtisin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gitsin... Zaten kalsin diyenlee gs veya bjk taraftaridir...

0|0
    0|0
  • Dün ki maçtan sonra gitse daha iyi olacak sanki. s kalması pek iyi olacak gibi değil takım adına

0|0
    0|0
  • Yok önce siz en iyisimi Aziz Yıldırım ile yolları ayırın!

0|1
    0|0
  • Hayırlısı. d

0|0
    0|0
  • Evet ayrılmalı

0|0
    0|0
  • Aziz gitsin

0|0
    0|0
  • Umrumda degil.

0|0
    0|0
  • Kalmalı mı yapmayın şöyle ya o adamın gitmesi gerek acilen hatta azizle beraber gitsinler acilen yoksa unutalım şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • Hayır çok karizmatik

0|0
    0|0
  • Kalsın ki gülmeye devam edelim

0|0
    0|0
  • salladım :D

0|0
    0|0
  • gitsin

0|0
    0|0
  • Bu beni pek ilgilendirmiyor. Ne halleri varsa görsünler 😈
    Evet Beşiktaşlıyım 🙈

0|0
    0|0
  • galatsaraylı oldugum için kalsın dün çok güzel cevapta verdik vitor'a djfhhgr

0|0
    0|0
  • Gitse ne olur kalsa ne olur

0|0
    0|0
  • Gitsin anacım şlnşflşfsdlh

0|0
    0|0
  • Gitmesin bence yakısıklı djsjdj

0|0
    0|0
  • gitsin

0|0
    0|0
  • Yürüsün gitsin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• Bence gönderilmeli. Çünkü bu yüzsüz adam o kadar parayı alabilecekken kendi isteğiyle gitmez. Argo bir tabirle dıdıdıdım parasını diyeceğim. Bir transfer yapılmaz ya da ne bileyim bir şekilde toplanır o para diye düşünüyorum. Bir hocayla keşke Türkiye'de yıllarca devam edilebilse ancak ben Perreira bu takıma geldiği günden beri o ışığı göremedim. Oynattığı futboldan gram zevk almadım. Oyunculara karşı tavrını, o hükümeti yalayan hareketleri ise hiç hoşuma gitmiyor. Teknik direktörün oyuncularına bir baba sıfatıyla yaklaşması taraftarıyım. Bu özelliklerin hiçbirisi Vitor Perreira'da yok. Gönderiliyor mu yoksa İstanbul ona dar mı ediliyor bilemem. :P

0|0
    0|0
  • Bence Fenerbahçe'nin kadrosu Pereira'nın istediği oyun sistemine uymadığı için bunlar oluyor.

Ne zaman takım 11 tane liberoyla sahaya çıkar, o zaman gelsin şampiyonluklar.

0|0
    0|0
  • Bence gitmeli, Fenerbahçe ruhunu hiçbir şekilde yaşatamayan sürekli defansif oynatan bir teknik direktörden Fenerbahçe ye hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı biri olarak kalmasını tercih ederim :D
    Ya bir gerçek var ki Aziz Yıldırım o klüpten gitmediği sürece isterse guardiola gelsin farketmez. Ama bir gerçek var ki giderse eğer gerçek RVP yi izleme fırsatı bulacağız gibi duruyor. Adamla RVP çok fena zıtlaştı çünkü. Sonuç olarak eldeki kadro bu kadar kaliteliyken hala istenen başarı elde edilemiyorsa bunun tek çözümü teknik direktörü yollamakta değil

0|0
    0|0
  • valla viktor pereiradan öncede şampiyonlar ligine gidemiyorduk pereira varken de gidemiyoruz sonuçta her türlü gidemiyoruz kalsın bence

0|0
    0|0
  • Perreria ya güven kalmadı. Bence iyi birisi ama tutunamaz bu şekilde çok yara alır. Gitmeli. Ama Aziz bey gitmeden başarı gelmesi çok zor kulübe.

0|0
    0|0
  • kalsın besıktasın ısıne yarıo kanks

0|0
    0|0
  • Kendileri bilir.

0|0
    0|0
  • Kalsın yav ne zararı var :D

0|0
    0|0
  • Yabancıyla olmaz gitsin

0|0
    0|0
  • perera ile yollar ayrılmalı bence, perera ile devam kararı alınırsa ki devam kararı alma ihtimalleride de var gibi 1 yılını daha kaybeder ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Hayır ya kalsuın böyle çok eğlenceli :D

0|0
    0|0
  • Ayıramıyoruz ki 😒

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ayırmasınlar kalsın devam etsinler böyle iyiydi:/

0|0
    0|0
  • Lig bittiği an yollar ayrılmalıydı. Artık çok geç.

0|0
    0|0
  • adana

0|0
    0|0
  • göndermenin maliyeti çok fazla fener zaten bu konuda uefalık , sistemini değiştirip çalışmaya devam etmeli

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım bu kafayla devam edecekse eğer onun gitmesi de lazım. Pereria zaten gitsin kalması yanlış 2-1 lik skorla fransaya gidiyor 3 defans oynatıyor dünyanın neresinde var bu akıl?

0|0
    0|0
  • Kal kal GS kalmanı istiyor :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42
Yükleniyor...