Ruyamda gs Yine Bizi Yenip Kupa aliyordu yeter Artık :( ne olur bir akıl verin ne yapayim?

Arkadaslar Rüyamda Fenerbahçe C. ronaldo ve Messi'yi ikisini birden transfer ediyordu ve diğer oyuncularda hep dünya markası oyunculardı birtek kalede volkan vardı ve sol bek caner vardı gerisi su anda hep dünyaca ünlü topculari tek tek aciklamayacam neyse :( lig şampiyonluğu için son maçtı ve gs ile maç yapıyorduk kazanan sampiyondu biz hep üstün oynadık ama muslera bir defa ayaklarından alev alarak uçtu topu kurtardı onu hatırlıyorum ve son dakikada gs umut bulutun attığı gol ile şampiyon oluyordu kan ter içinde uyandım ne olur yardım edin ne yapmalıyım :(

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Uyuu belki yine görürsün❤️💛
    Bu sizin kaderiniz yapacak birşey yok

0|1
    0|0
    • Yürüyoruz sessiz ve kederli nevizade gecelerii...

• Bari yatarken rahat olalım azizin bizi düşürdüğü hallere bak

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güldüm yaa:))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Rüyanda şampiyon da Beşiktaş mi oluyordu yoksa :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu kabus olup cöker insana :)

0|0
    0|0
  • GS yazarken hani küçümseyerek küçük harflerle yazıyorsun ya FB'den bahsederkende özenli yazıyorsun ya hani o yüzden olabilir.

0|0
    0|0
  • Ulan ne guldurdun ya 😂 hahahaha

0|0
    0|0
    • Çok komik demi karabasanlar bassın senide

• Acilen tarafını değiştirmelisin... Çünkü ömür boyu bu kabusların gerçeğe dönüşecek

0|2
    0|0
    • Uyurken rahat olmak istiyorum sadece hepsi azizin suçu

• Uyurken rahat olmak istiyorsan hemen galatasaray tribünlerine gelmelisin. Sonra gelsin kupalar şampiyonluklar...

• Mide ilacı yazayım sana iyi gelir bu arada kesin çözümün sarı kırmızıyı giymek

0|0
    0|0
    • Midemde sorun yok sarı kırmızı giymem

Yükleniyor...