Sevgilim ve ilişkimiz

Merhabalar 3 Gün önce hayatımın ilk ilişkisine başladım fakat bu konuda çok acemiyim nasıl ilerletebileceğimi bilmiyorum ve bazı korktuğum şeyler var...İlk olarak okulu benim okulumla aynı değil ve çevresinin nasıl olduğunu bilmiyorum :( 2. olarak kızlar adet döneminde çok azgın oluyormuş ters bişey yapma olasılığı varmı? 3. sü onu nasıl mutlu ederim ilişkimizi nasıl güzel bir noktaya getiririm bugün konuşurken kendimi iyi hissetmiyorum dedi bende konuşabiliriz ne oldu dediğinde bilmiyorum dedi ve bişey demeye çalıştığımda canım lütfen deyip beni durdurdu ve konuşmama izin vermedi bir hatamı yaptım deyincede senle ilgili değil diyor :( son olarak o benden 3 ay büyük bir sıkıntı olurmu bu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• buradan devam edeyim;

belinden tutup çek çok hoşuna gider. ama dışarıda fazla yakın olmamaya bak. seni herkesle paylaşamam de bizim aşkımızı herkesin bilmesini isterim ama bu saygısızlık yapacağımız anlamına gelmez de. o daha hoşuna gider. çikolata al. ot koparıp ver. bir yere giderken seni evinden bugün alamıcam de -eğer alıyorsan- ama geçeceği yolda yolunu kesip karşısına çık. ne bileyim çok şey var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• salak mı bu?

0|0
    0|1
    • Hey ayıp oluyor ilk ilişkim diyorum ya hiçbişey bilmiyorum tecrübesizim

• ters bir şey yapmak derken ? :D ayrıca 3 ayın ne gibi bir sıkıntısı olabilir ki ?

0|0
    0|0
  • yaş kaç ? ona göre söyleyeyim birşeyler?

0|0
    0|0
    • 19

• biz kızlar adet dönemimizde azgın sinirli asabi oluruz diye birşey aslında yok. sadece bunu böyle yaşamak o 5 günü rahat yaşamak isteriz. sonuçta yenisiniz ve kız her derdini sana güvenerek açacak değil. eğer senden önceki sevgilisiyle kısa bir süre önce ayrıldıysa belki ona karşı birşey gelmiştir aklına ya da başka birşey ama bu zamanla geçecektir. sürpriz yap mutlu hale getirmek istiyorsan ama öyle zırt pırt değil yoksa çok şımarır her zaman ister. mesela otururken yürürken falan belinden tutu

Erkekler Ne Diyor 3

• adet günlerinde yazdıgın yanlış aksine sinirli asabi olurlar

1|0
    0|0
  • Çok acemisin belli

Zamana bırak tezcanlı olma

Adet döneminde stresli olur anlayış göstermelisin

son olarak kötü birşey yapmamışsın canları sıkkınken üstüne gitmiceksin

0|0
    0|0
  • o zaman rahat bırak kızı daha 3. gün ne karmaşa bu böyle tadını çıkart

0|0