Futbol ve basketbol dışında hangi spor dallarına ilginiz var?

Türk insanının %80 i futbol ve basketbol dışında herhangi 1 sporla ilgilenmiyor. Varsa bile genelde sohbet konusu fanatizmin dinamikleri veya kadın sporcuların vücutlarına olan ilgi alaka üzerinde dönüyor. Tabiki bende diğerlerinden farklı değilim fakat takip ettiğim 1 kaç sporcu ve spor dalı var aşağıdaki uzaylı gibi :D Buyrun cevapları alalım

* Artistik Buz Pateni
* Atletizm
* Atıcılık
* At yarışı
* Badminton
* Basketbol
* Beyzbol
* Bilardo
* Binicilik
* Bisiklet
* Boks
* Bowling
* Bungee jumping
* Buz Hokeyi
* Eskrim
* Judo
* Jimnastik
* Dağcılık
* Dalgıçlık
* Dart
* Fitness
* Futbol
* Golf
* Güreş
* Yağlı güreş
* Hentbol
* Kayak
* Kick Boxing
* Kaykay
* Kriket
* Kürek
* Lakros
* Masa Tenisi
* Motor Sporları
* Maraton
* Okçuluk
* Oryantiring
* Paraşüt
* Paten
* Rafting
* Rugby
* Snowboarding
* Sokak kızağı
* Sörf
* Su Topu
* Tenis
* Triatlon
* Uçurtma kayağı
* Voleybol
* Yelken
* Yüzme

0|0
5|24

En İyi Kız Görüşü

• bir cok sporla ilgilenirim ama kendim yaparim baska birisi hakkinda konuscak bir bilgim yoktur

0|1
    0|0
    • Bende çok istiyorum da maalesef fırsat bulamıyorum ya. Hangi sporlarla ilgileniyosun?

• Şu an sadece fitness ve yelkencilik yapabiliyorum o da zarzor sakatlandigim icin ama tenis kayak buz pateni binicilik yapiyodum isallah yakin zamanda tekrar baslicam:)

• Ne güzel inşallah :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yuzme
    Buz pateni

0|1
    0|0
  • Yukardakilerin bir çoğuna bakmışlığım vardır ama en sevdiğim tenis (roger federer hayranıydım) ve voleybol maçlarına bakmak onun ardından artistik buz pateni ve jimnastik geliyor. Ayrıca basketbol maçlerı da çok zevklı oluyor. Artık fazla zamanım olmuyor ama denk gelince bakarım.

0|1
    0|0
    • Ayrıca halteri unutmuşsun o da çok heyecanlı oluyor özellikle türk sporcular varsa 😀

• :D kopyala yapıştır yaptım ya onlamı uğraşıcam tek tek :D

• Tenis, badminton, yüzme

0|1
    0|0
  • Voleybol
    Yüzme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hentbol ve voleybol da zevkli

0|1
    0|0
  • Jetski

0|1
    0|0
  • geçen voleybol maçı vardı. yıldız gençler dünya şampiyonu olmuştu. oturdum 20 gün 15-16 yaşındaki gençlerin turnavasını izledim. futboldan çok spor severim

0|1
    0|0
  • 2002 den beri Formula 1 de tek bir yarısı bile kaçırmam. Onun dışında erkekler tenis maçlarını izlerim genelde. Favorim wilfried tsonga ama muhteşem üçlü de Federer.

0|1
    0|0
  • olypmic kosulari yuzmeleri vesaire

0|1
    0|0
  • Atletizm bilardo yuzme

0|1
    0|0
  • Boks. Anthony Joshua hayranıyım. Muhammed Ali olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Boş maç yapmıyor. Kariyeri bar bodyguardlarına karsı alınan maçlarla dolu degil.

0|1
    0|0
  • Yüzme, taekwondo, kick boks yapmıslıgım ve voleybol oynamıslıgım var ama tabii ki favorim basketbol.

0|1
    0|0
  • kızlar volaybol takımıylada ilgilenirim aslında gayet başarılıyız...

0|1
    0|0
  • Yuzme ve dagcilik favorim ama su zamanlarda da kunfuya merak sardim bulundugum sehirde olsaydi gidicektim ama bulamadim :/

0|1
    0|0
  • Futboldan sonra en sevdiğim spor parkur spor

Ekleyiver hemen :)

0|1
    0|0
  • Formula 1.

0|1
    0|0
  • Bilardo ve özellikle Snooker. Hatta arkadaşlar ile arada bir araya gelir ve oynarım da.

0|1
    0|0
  • Tenis ve masa tenisi iyiyimdir

0|1
    0|0
    • Teniste favorin kim?

• Ben iddaa oynuyorum baya fazla bir şekilde bütün teniscileri a dan Z ye tanıyorum. Örneğin Federer Yener dedim bastım 100 milyonu Federer yenildiginde istemsiz bir nefret oluşuyor. O yüzden favori değil oyununu sevdiğim insanlar bunlar

• sadlkasdlk :D Geçmiş olsun

• İnan tüm sporları severim ve yapmak isterim

0|1
    0|0
  • masa tenisi

0|1
    0|0
  • Dağcılık
    Voleybol

0|1
    0|0
  • Dağcılık ve kış sporları ile ilgileniyorum ve ayrıca offroad

0|1
    0|0
  • Boks var be hacım

0|1
    0|0
  • 2023'koşusu

0|0
    0|0
  • Tenis

0|1
    0|0
  • Pek ilgim yok..

0|0
    0|0
  • başta FORMULA 1 ve MOTO GP olmak üzere tüm motorsporları desem olur.

0|1
    0|0
    • Motor hastalığı var demek ki :D Senin araban da çok şekildir :D

• valla arabam yok. ama ilerde araba üreticek mesleğin bölümünü okuyorum. otomotiv mühendisliği.. 2005 ten beri hayalim araba tasarımı yapmak zaten

• hadi inşallah kardeşim

Yükleniyor...