Son 50 yılda 3 kez üst üste Türkiye Kupası'nı kazanan ilk takım Galatasaray düşünceleriniz neler?

4 yıl üst üste şampiyonluktan sonra üst üste 3 Türkiye kupası 4. gelirmi bilinmez ilklerin takımı Galatasaray düşünceleriniz neler? Sonuna kadar hakettiğimizi düşünüyorum mayıslar bizimdir.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Mayıslar bizimdir. Aşkım Galatasaray'ım o kadar çok seviyorum ki kelimelere sığdırabileceğim basit bir sevgi değil, anlatılmaz yaşanır türden bir sevgi. Sonuna kadar hak ettik. Bazı fenerliler diyor ki son dakikalar yattılar maça diyor. Kardeş yattıysak yattık siz de atsaydınız öyleyse. Kendileri yenince hakkımızla aldık derler, yenilince de kendi elimizle verdik derler. Ya kardeşim bir kere de başarısızdık de kabullen. Maçtan önce yeneceğiz diye göz dağı veriyorlardı ya en çok mutlu etti morardılar :D İstedikleri kadar maçı kabullenmesinler tarih yazdı bizim başarımızı tarih yazdı bizim kupamızı. O bize yeter <3

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe nin lig de 25. haftalara kadar 1-0 lık skor futbolu gibi oynayarak vura vura aldınız. Skor futboluyla şampiyonluk hayalleri kuranlara ders olsun. Tebrikler.

1|1
    0|0
    • Eyw dostum Beşiktaşlılarda öğrendi bu sezon kimin ne olduğunu sanıyorum :) Yenik olan takımında daha atak oynaması normaldir yani anormal bir olay yok.

• Bak oda güzel hikaye ama test etmek gerek :) Hakeden kazansın tebrik etmeyi biliriz.

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• Altıncılıktan sonra böyle başarı gelmese gs için kötü olurdu , hem avrupa cezası uzayacaktı hem de taraftarın tepkisi artacaktı , şampiyonluğumuzu tebrik eden senin gibileri tebrik ediyorum

0|2
    0|0
    • Eyw dostum bu kupanın anlamı büyük hem ceza hem kötü geçen sezonda bile kupa hemde büyük konuşan fblilere ders niteliği taşıyor bu kupa herkes tebrik edebilse hakedeni.

• 70 milyon verip eli boş kalmak koyar adama :) yakında sizinkilerden de numune alırlarsa şaşırma
      Hak edeni tebrik etmek lazim , etmeyen tebriği hak etmiyor

• Dopingmi maçtan önce bekliyordum ama almadılar neyseki :)

• kupa almaya alıştık zatende bugün almamız çok önemliydi cezamızı 1 yıl çekeceğiz en azından

1|1
    0|0
  • Galatasaray ilklerin ve enlerin takımıdır.

1|1
    0|0
  • Boşuna gs li değilik.

1|1
    0|0
  • Kupa beyi GALATASARAY kupa kızı fenerbahçe :)

1|1
    0|0
  • 8 ayda Süper Kupa maçı var Beşiktaş'a karşı bakalım kazana bilicekler mi
    #ÜlkücüMilitan

0|1
    0|0
  • boşa mayıslar bızım demedık :D

1|1
    0|0
  • Öyle deme fenerliler aglayacak şimdi :)

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar Cimbombom 💛❤

1|0
    0|0
Yükleniyor...