Biz kupa için sevmedik Fenerbahçemi ya siz?

Biz ligde paf takımla bile oynasak çıksak maçlara şampiyonluk için çıkarız her maça olur olamayız bu umrumuzda olmaz bugun yiben Bjkliler çıkmış piyasaya Fener hakkında konuşuyorlar seviniyorlar Fener kupa alamadı diye bu kupadada yoksunuz enson 2010 yılında aldınız oda geri verdiniz şike ile aldık diye 6 yıldır nerdesiniz. Biz kupa için sevmedik evet yıkıldık ama ayaga kalkarız ya siz ne için sevdiniz.

0|2
4|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Biz sizin zikindirik takımınızı Real Madrid sanıp her sene 'Kupa bizim tamam mı, Van Persie bizdee, Diego Atletico Madrid'de oynadı' gibisinden triplerle göklere çıkarmanızla dalga geçiyoruz.

Bize ne feneri niye sevdiğinizden? Türkiye'nin en şımarık camiasısınız ama altında bişey yok, Galatasaray böyle triplere girse dersin ki bir kaynağı var bunun, adamlar tarihlerinin en iğrenç döneminde elinizden kupa almasını bildiler, siz son haftalara kadar şampiyonluk kovalıyordunuz güya.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakin ol şampuan bu kadar köpürme
    Takımını seversin de seninkisi sevmekten öte diğer takımları kötüleme aşağılama
    Adamlar milyon dolarlarla oynuyor sence bu durum onların bir tarafında mı
    Adamlar dert bile etmiyor
    Ne olursun bırakın artık yok biz böyle sevdik siz şöyle sevdiniz laflarını
    Ayrıca şike diyorsun aziz yıldırım da tecavüzden içeri alınmadı herhalde
    Her takım nerdeyse şike yapıyor
    Ne olursunuz böyle fanatizm adıyla millete saldırmayın..
    Taraftarlık bu değil..!

0|1
    0|0
  • Belli belli

0|0
    0|0
  • Fenerbahce yensede yenilsede arkasindayiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben futbolu hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Bu mavi çok beğendim özellikle ilk tarihi satin alip DVD diye film takip izleyecem:) FB nin bu yenilişi beni çok mutlu etti FB te şike kupasi vermek lazim:)

0|0
    0|0
  • Siyah beyaz Tv den Renkli Tv ye geçildiğinde Fenerbahçe ilk Türkiye kupasını 2012 yılında aldı ( 29 yıllık en büyük hasret )

0|1
    0|0
    • Son 9 yılda 2 şampiyonluk yaşadınız.
      Son 8 yıl da 2 şampiyonluk yaşadık.

Siz milyon dolarlar harcadınız, biz milyon dolarlar harcamadan kazandık. ahaha hadi git ağla.

• Sizde bu başkan varken böyle devam :))

0|0
    0|0
  • Kupa için sevseydim şu an içim yanmazdı ölene kadar bizmez bu sevda ta 50 yıl önce demişler çileyse çile dertse dert.

0|0
    0|0
    • Takılma dostum şimdi gamsız olma zamanı şimdi gülüp geçme zamanı sakin ol.

• Feda dedik şimdi sefasını sürüyoruz bu 🌷 çıldırıyor 😂😂

0|2
    0|0
    • @e4r5t6y7uj aciz insan anca ana bacı katarsın ondan başka bir şey bilmezsin muhabbet kuşum bile senden daha çok kelime biliyor sgjdhsg 😂 😂 😂 😂 😂

• helal koçum bastır biz dar ağacında olsak yinede son sözümüz FENERBAHÇE diye laf olsun diye demedik lan adam olun

0|0
    0|0
  • Bunu başkanıniza iletmek lazım asjdjf

0|0
    0|0
  • Züğürt tesellisi

0|0
    0|0
  • Azız gıtsın Fb faha cok kupa alır

0|0
    0|0
  • Kızdırmayın başkanı

http://i.hizliresim.com/4lL1Y7.jpg

0|0
    0|0
  • Fener geri düştüğü halde gs çirkeflik yaptı.
    Hele o selcugun en son yaptiklari falan, adamlar karakterlerini resmen ortaya koydu.
    adam demisim pardon ✋

0|1
    0|0
  • Tsli olarak bence fb daha iyi oynadı hakeden taraf fb idi

0|1
    0|0
Yükleniyor...