Aziz Yıldırım neden yenilgiyi kabul etmiyor?

Bir kerede çıksın desinki biz yenemedik kardeşim gücümüz yetmedi. Hep mi hakem hatalı senin yenildiğin maçlarda?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bir laf var bilir misin? : " cimbom tersten saplar". Aziz yenilgiyi kabul eden biri olsaydı böyle şerefsiz olmazdı zaten ve bu kadar insan ondan nefret etmezdi :D

2|0
    0|0
    • katılıyorum kesinlikle

• @_DişiAslan_ Aman aman gitmesin büyük başkan aziz

• Herkes Allah'a hesap verecek biz anca kızdığımızla kalırız. Ama bu dünyadan adalet beklemek çok saçma

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlar istedikleri kadar kabul etmesin tarih yazdı bu başarıyı ve yine tarih yazdı bu kupayı :D

0|0
    0|0
  • Her macta hakem suclanir sadexe fb degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Huyu böyle kabul etmek lazım

0|0
    0|0
  • Hakemmi? 1-0 dan sonra bütün takdir haklarını fb den yana kullandı bizde kart görmeyen oyuncu kaldımı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hakemi atayan kendisi zaten bir de kabul etmiyor :D

0|0
    0|0
  • Aziz nerede konusuyor ya atv de yok

0|0
    0|0
  • Aziz yildirim in Gs ye kupa kaybettiği final maçlarından sonra ağlaması kesilip tebrik ederse bizi ben o kupadan zevk almam kupadan çok aziz yildirim in maç sonunda ağlaması zevk veriyor 😂😂

0|0
    0|0
  • hakemler fenevi tutmaktan kendi takımlarını tutamadılar maç boyunca. azize işte gene döktürüyor bir şeyler...

0|0
    0|0
  • Kupa beyi Galatasaray

0|0
    0|0
  • O kadar para basıp karşılığını alamazsa normal

0|0
    0|0
  • bir tsli olarak fb bence hakediyordu ayrıca sonda hakem eklemeliydi daha süre hakeden kazanmadı bence

0|1
    0|0
    • Neye göre hakeden sanki? İlk yarı biz sahadan sildik feneri. Ikinci yarı geri çekildik oda önde olmamızdan dolayı

Yükleniyor...