Sizce Gs 4. yıldızlı gibi mi oynadı?

Sen Türkiye ligini bilmiyorsun ve bu maçı izliyorsun4. yıldızlımı dersin Gs ye Anadolu takımımı dersin. Geçen yıl 3 kupa almış takım mı dersin.

• Anadolu takımı derim.
    50% (6)50% (6)50% (12)Oy Ver
  • 4. yıldızlı derim.
    50% (6)50% (6)50% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne Fener düzgün oynadı ne de Galatasaray. Sonuçta daha iyi oynayan kazandı.

0|0
    0|0
    • 45 dakika defans yapan mı daha iyi oynadı.

• Kardeşim ne istiyon kavga mı edek. Sonuçta ne senin görüşlerin değişecek ne de benim. Kupayı alan belli maçı kaybeden. Tamam ilk yarıda Galatasaray güzel oynadı golü de buldu ikinci yarıda da Fener iyi oynadı ama gol olmadı. Sonuç belli 1-0 . Kazandı mı kazandı.

• Soran Koydukmu kardeşim? ozaman usulca profilinden çık ve gününe devam et... Herkez rütbesini bilsin Saygısızlık yok!

En İyi Erkek Görüşü

• B dedim. İlk yarıyıda konuş istersen dostum. Sneijder çıkınca takımın beyni olmadığından illaki bocalama olucak ve bu tip maçlarda yenik durumda olan atak oynaması beklenen bir durum zaten. Birkaç karambol dışında net pozizyon vermeden kazandık hakeden kazandı.

0|0
    0|0
    • 90 dakika maç değilmi.

• Tamam :) senin mantığa göre fb şampiyon güzel :)

• Bir baksana. Sizin forvet düştüpenaltı çalındı herkes dalga geçti rüzgar degdi diye.

Kızlar Ne Diyor 2

• yıldız şampiyonluğa göre veriliyor bir maça göre öyle adlandırılmasını uygun bulmadım

1|0
    0|0
  • İlk yarida çok iyi oynadi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ligin 25. haftalarına kadar defans futbolu oynayıp 1-0 larla şampiyonluk hayalleri kuran takımın taraftarları Galatasaray 1 gol attıktan sonra defans yaptığı maçı mı konuşuyor?

Bir Beşiktaşlı olarak hak ederek söke söke aldı diyorum.

1|2
    0|0
  • Hak etti aldı bu kadar basit. Sanki sahada ki futbol çok muazzamdı...

0|0
    0|0
  • İki takımda kötü oynadı zvkli bir maç değildi bence

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en iyi takımıyine kazandı dicek bişey yok

0|0
    0|0
  • İki takımda kötüydü sezon başından bu yana hep böyleydiler zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...