KUPA BEYİ GALATASARAY , TEK BÜYÜK GALATASARAY , MAÇI İZLEYENLER VARMI?

Milyon dolarlık transferler yaparsınız :D Galatasarayla her zaman boy ölçüşürsünüz ama şu değişmez. KUPA BEYİ , ALEMİN KRALI VE TÜRKİYENİN En büyük takımı GALATASARAY. fenere yazık valla ah aziz ah :D GALATARASAY'ı yenip uefa cezasını 2 yıl yapacaktı. Eline aldı kupanın sapını :D lig uefa türkiye kupası hiç birşey yok :D yap sen milyon dolarlık transferleri alırsın baltanın sapını. Şimdi sırada süper kupası var , bekle bizi bjk. Uefa süper kupası 4 yıldız , Türkiye kupasını 3 kez üst üste kazanan tek takım.

Güncellemeler:
Fener'i tebrik ederim , Milyon dolarlık transferler yaptı aziz apca , veteran kupasını aldılar acun sayesinde oda :D Galatasaray parasız galatasaray şöyle dediler , anadoluyu gezdire gezdire her yerde koyuyoruz , tarih böyle fantezi yazmadı. Sahamızda kupa kaldırsınlar , 4 yıldızı taksınlar , uefa alsınlar , süper kupa alsınlar , 17 türkiye kupaları olsun , sonra gelsinler bizle eşitlensinler. Tabi onlar bunları yapana kadar biz kupa almıyalım :D

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• İzlemem mi ilk 60 dakika süperdik, sonrasında defans yaptık, hak ettik kazandık. Aşkım Galatasaray'ım. Fenerlilerin niyeyse sesi çıkmıyor. Maçtan önce göz dağı verirler maçtan sonra kaybolurlar. Bir kaç arkadaşımı sinir etmek için aradım hiç biri kabullenmiyor tipik fenerli işte onlar istedikleri kadar sonucu kabullenmesin tarih yazdı bu kupayı :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bize tebrik et diyorsunda sen bjkyi tebrik et önce

0|0
    0|0
    • Tebrikler beşiktaş'a da inşallah avrupada'da başarı sağlarlar. Delikanlı adam tebrik eder. Ayrıca fner bjk Gs aralarına bakılırsa avrupa'da namı olan kupaların toplamı fazla olan avrupa kupaları olan ve 4 yıldızı olan tek TÜRK takımı

• Biraz analar liginde oynayacak maalesef eski kupalarla avunmaya devam

Kızlar Ne Diyor 5

• İzlemedim ama çok sevindim. Tebrikler Galatasarayyyyy :D

0|1
    0|0
  • ağlamaaa :D fener ağlamaaa :D
    Kupa yine bizim! :)

0|0
    0|0
  • Bu alemde tek kral Galatasaray 💛❤️🌟🌟🌟🌟

0|0
    0|0
  • cimbom gibisi var mı ya <3

0|0
    0|0
  • Niye gizli onubanlamadim 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İzledim hakettik va kazandığımızı düşünüyorum Sneijder çıktıktan sonra bocalasakta mayıslar bizimdir.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım intihar etmiştir😁 o kadar stresi nasil kaldırıyor bu adam ya

0|0
    0|0
  • Peki FenerBAHÇE sİVAs maçına bak 2.2 bitti bu kadar defanssif oynamadı o Anadolu takım ya Gs. Sen Türkiye ligini bilmiyor olsa Gs 4 yıldızlı geçen yıl 3 kupa almış takım dermisin.

0|0
    0|0
    • Güzel kardeşim sivas amacı yoktu , adamların rakibi zaten maçı yeneceği kesindi adamların umudu çok ama çok azdı ofansif oynadı. Aynı durum fener'de olsa fener önde olsa fener'de defansif oynar. Fenerbahçe milyon transferler yaptı , Galatasaray parasız dendi. Galatasaray türkiye kupasını üst üste 3 kere kaldırdı. Fenerbahçe ile 5 kez finalde karşılaştı 5'indede Galatasaray kazandı kupayı. Aziz sizi rezil kepaze ediyor. Milyon dolarlık transfer yapan takım eli bomboş dönüyor. O parasal sıkıntı çeken Gs fenerin elinden kupa alıyor , onu geçtim sahasında kupa kaldırıyor 4 yıldızı takıyor uefa kupası süper kupayı alıyor 4 yıldız takıyor aziz yıldırım bunların hiç birini yapamıyor halen takımın başında duruyor. Fenerlilerin yerinde olsam kapının önüne koyarım rezillik o başka birşey değil.

• Sizi 6. yapan adam rezil etmiyormu.

• Sevgili kardeşim kötü sezon geçiren parasız Galatasaray , Milyonluk transferler yapan , feneri yenmiş gene elinden kupa almış. Fenerbahçe ise parasız sezonu berbat geçiren 6. Galatasarayı yenememiş kupasız kapatmış. Ve kupalar bakımından Galatasaray zaten fener'den açık ara önde.

• R. V. P"i müzelerine götürüceklermiş 😄

0|0
    0|0
    • aziz'i çok merak ediyorum aziz'i. :D Sahasında kupa Kaldırdık uefa süper kupa 4 yıldız , türkiye kupası bu fener kim ALLAH aşkına GALATASARAY'ın yanına

• Çok büyüttüler kuzen bir fine. vi ya 😄

• Van pirsi , nini , firnando :D Ne oldu aziz ligi alıyorlardı , uefa final oynarlardı , Galatasaray babaları bunların

• Herşey unutulur, hatıralar kalır. Size her mayıs bizi hatırlatır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...