Super kupayi Beşiktaşk mi galatasaray mi alir?

Ewet arkadaslar

• Super kupayi Beşiktaşk mi galatasaray mi alir?
    50% (4)68% (15)63% (19)Oy Ver
  • Super kupayi Beşiktaşk mi galatasaray mi alir?
    50% (4)32% (7)37% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Beşiktaşın galatasaray ya karsi sansi yok

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan bir kupa aldınız hemen herşeyi unuttunuz arenada gs ye çakan bjk kıçı kırık gs Beşiktaşımı yenecek hahaha 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu sezon 28 puan fark atıp şampiyon olan Beşiktaş kazanır

0|2
    0|0
  • Eğer Bjk Defansını da düzeltirse Antalyaspor maçı gibi bir müzik çalabilir arkada

https://www.youtube.com/watch?v=bs4qCZpY-QM

0|0
    0|0
  • Ronaldo ne ayak onu çözemedim :D

2 maçta yenip 6 puan kazandığımız gibi Süper kupayı da kazanırız. Feneri yenip gaza gelmeyin :D

0|2
    0|0
  • İnş Galatasaray bu maçı istiyordum süper kupada bjk maçını :)

1|0
    0|0
  • Yıl olmuş 2016 hala kupa finalinde Galatasaraydan kupa alacağını sananlar var 😂😂

1|1
    0|0
  • Burada C. Ronaldo var... Kardeşim kupa olsunda hele ki kupa finali GS'nin karşısına Real Madrid gelsin gene yeneriz!! Ki; Yendik !!!

0|0
    0|0
    • Ya bir kere reali yendiniz artik yilardir konusuyorsunuz.

• Biz 1kere yenmedik Reali... 2 biz kupa aldık orada şampiyonlar ligi şampiyonundan... Öyle küçük takım değiliz galibiyetlerinizi konuşacak kadar. Kupalar en büyük şahitimiz... Biz feneriz 10 sene konuşuruz bir galibiyeti nede bjk'yiz bekle bizi şampiyonlar ligi geliyoruz dediğimiz de Liverpool'un 8-0 tabelasını fotosunu yolluyacağı. Biz en iyisini yapana kadar Türkiye’de en iyi kupalar bizde!!! 1- UEFA 2-Süper Kupa 3-EuroCup (basketbol) ... Benim gibi konuşabilmen için daha iyisini yap İki yıldızlı takımın taraftarı !!!

• Galatasaray forvet ve defans takviyesi yaparsa bjkninde havasini aliriz zor değol.

1|0
    0|0
    • Beşiktaş armut toplayacak hali yok herhalde ama Beşiktaş defansa ve sağ kanadı takviye yaparsa gelecek sezon Beşiktaş şampiyon olma sansi yuksek

• Kardeşim belçika ligi değil burasi. Her sene kimin şampiyon olacagi belli olmuyorken 8 senede 2 şampiyonluk görmüş takımı şimdiden şampiyon ilan etmek komik olur. Bjkde istikrar olsa belki o dedigin olurdu. Bu ligde üst üste şampiyonluklari bir tek Galatasaray yapiyor.

• Yanlisin var Beşiktaş ust uste 3 kere şampiyon oldu namağlup şampiyon bjk yani Beşiktaş kotu deyil Beşiktaş guzel transferler yapiyor

• Fotolar ekseninde bir cevap vereyim.. Kupayı Beylerbeyi Sk alır..

0|2
    0|0
  • Tabiki biz...
    Kupa varsa gelir alırız

0|0
    0|0
  • fotolar ne ayak?

0|0
    0|0
    • Mecburen o fotolari attim paylasabilmek icin foto isiyor bende bunlar vardi attim

• Fener bişeyi alamadı ya o bana yeter

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş fenere benzemez kazanır

0|0
    0|0
  • Maç yarın oynansa Beşiktaş bir adım önde derdim de daha 2,5 ay var. Belli olmaz yani bu işler.

0|0
    0|0
  • İyi olan kazanır.

0|0
    0|0
  • nasıl yani olum salatasaray aldı ya kupayı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...