Sizce Gs de yıldız kimdi?

Gs Fenerbahçeyi yendi sizce Gs de mçın yıldızı kimdi.

• Snejder.
    20% (2)42% (8)34% (10)Oy Ver
  • Podolski.
    30% (3)21% (4)24% (7)Oy Ver
  • Muslera.
    40% (4)21% (4)28% (8)Oy Ver
  • Anadolu takımıyız şansa bala yendik fazla kurcalama. Seneye kümeye oynarız ancak.
    10% (1)16% (3)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Peki FenerBAHÇE sİVAs maçına bak 2.2 bitti bu kadar defanssif oynamadı o Anadolu takım ya Gs. Sen Türkiye ligini bilmiyor olsa Gs 4 yıldızlı geçen yıl 3 kupa almış takım dermisin.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Podolski gibi görünsede yıldız Sneijder 🌟🌟🌟🌟💛❤️🏆

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok görünmesede çıktığında yani 2. yarı yokluğunu oldukça hissettik takımda beyin olmuyor Sneijderin yokluğunda. Golü atan Poldide defans oyuncularıda elinden geleni yaptı tek bir isim yok bence öne çıkan bu maçta takım olarak iyi olmaya çalıştık dikkatli oynadık pozizyon vermeden diyebilirim çok net olarak maçı kazandık.

0|0
    0|0
    • Peki FenerBAHÇE sİVAs maçına bak 2.2 bitti bu kadar defanssif oynamadı o Anadolu takım ya Gs. Sen Türkiye ligini bilmiyor olsa Gs 4 yıldızlı geçen yıl 3 kupa almış takım dermisin.

• İlk yarı çok iyi oynadık pozizyonlar bulduk 1 tanede attık 2. yarı Sneijderin çıkmasıyla takımda beyin kalmdı ve 1-0 yenik olan fenerin daha atak oynaması bekleniyordu zaten iyide defans yaptığımızı düşünüyorum ilk yarı FB ikinci yarı GS defans yaptı ama hucumda daha iyi olan golü attı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Podolski, Muslera. Ama Emreyi de unutmayalım adam ne biçim yırtındı koştu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Takım olarak iş yapmadılar. Podolski çalışılmış pozisyonda bir gol buldu o kadar.

Kimse öne çıkamadı. Ama sırf defansa kadar gelip top kestiği için Sneijder diyorum, o çıktıktan sonra Galatasaray yatışa geçti zaten.

Bu arada Yolanthe yengeye selamlar.

0|0
    0|0
  • ömrü hayatımda bu kadar kalleş bir takım görmedim 40. cı dakikadan beri 1-0 a yattarmı bir takım bu kadar olur ancak

0|0
    0|0
  • SAbri

0|0
    0|0
  • Podolski çok iyiydi

0|0
    0|0
  • bence riekering ve sneijder

0|0
    0|0
  • Anadolu takımı

0|0
    0|0
  • Galatsaraya anadolu takımı diyen bir kişiyle futbolu konuşmak çocukça olur maçın adamı Podolski bu arada

0|0
    0|0
    • Peki FenerBAHÇE sİVAs maçına bak 2.2 bitti bu kadar defanssif oynamadı o Anadolu takım ya Gs. Sen Türkiye ligini bilmiyor olsa Gs 4 yıldızlı geçen yıl 3 kupa almış takım dermisin.

• Bence sen cvp vericek bilgin yok.

• ben cevabımı ilk yorumda verdim sonuçta bu maç hakkında konuşuyorum böyle bir soru açmışsın sen alakasız bir yere getirip başka bir şey sorusun çok mantıklısın yani

Yükleniyor...