Çileyse çile dertse dert dedik sen bizi öldürdün be Fenerim?

Ulan ivan bebeğe artık sinirli değilim olurda uefada kazayla finale falan kalsaydık kesin 2. olurduk daha çok canımız yanardı teşekkürler ivan. daha 2 yıl önce dalga geçiyorken dalga geçilcek duruma düştük. bu takıma ronaldo messide gelse artık ne kimseyle futbol kavgası yaparım nede şampiyon olacaz diye aklımın ucundan geçiririm. 2 yıldır g*t oluyoruz. herşeyi geçelim en sevdiğim formamı yırttım laan oturdum formama üzülüyorum şimdi.Çileyse çile dertse dert dedik sen bizi öldürdün be Fenerim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İşte herşeyin farkına varmaya başlayan bir fenerli.

0|1
    0|0
    • 8 yılda kaç kere bunu söyledin.

• Biz hersene paf takımla bilee oynasak şampiyonluğa oynarızçUmut herzaman vardır.

• @Aşığızbizç2 Oynayın lan paf takımla o zaman? Niye 100 milyon euro harcıyorsunuz? Salak mısınız nesiniz madem.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakin ol şampiyonn sakin :D

0|1
    0|0
    • Sakinim zaten valla anlık bir sinir krizi geçirdim şuanda uyuşturucu almış gibiyim kafam bir milyon.

• Bu fikir içinde teşekkürler aklımda yoktu valla tarihi attım :)

• Şampiyon olunca yine o tarihide atarsın :D Ne demek önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun dostum Galatasaray insana formayı yırttırır :D Mayıslar bizimdir.

0|0
    0|0
  • Peki FenerBAHÇE sİVAs maçına bak 2.2 bitti bu kadar defanssif oynamadı o Anadolu takım ya Gs. Sen Türkiye ligini bilmiyor olsa Gs 4 yıldızlı geçen yıl 3 kupa almış takım dermisin.

0|0
    0|0
  • Fener pismanliktır

0|0
    0|0
    • Pişmanlıktan öte bişey ilerde çocuğuma bu sevgiyi aşılırmıyım bilmem çok kararsızım 2 yıldır tek üzüntü kaynağım oldu.

Yükleniyor...