40 milyon euro para harcayıp Türkiye Kupası'nı dahi alamamak nedir?

Tarihinin en kötü dönemini yaşayan Galatasaray'a karşı kupa finalinde doğru düzgün top oynayamayan fenerbahçe taraftarı niye sanki bir zikim oynayan bir takımları varmış gibi her yerde Beşiktaş ile uğraşıp durdular?

Ulan bir tane organize atak geliştiremez mi bir takım?

Sneijder varken 35 dakika oynayıp bir çalışılmış duran topla golü bulduktan sonra Galatasaray yattı skorun üstüne.

Hiçbir reaksiyon veremedi Fenerbahçe.

Şu maçta dahi Van Persie'yi çıkaran çakma Mourinho'yu da tebrik ederim. Büyük hoca hakkaten.

Güncellemeler:
100 milyon euro diyen var. Ulan hayrına onun yarısının yarısını Beşiktaş'a verin de Türkiye'den doğru düzgün bir Avrupa'da mücadele eden takım çıksın. Stoper alalım lan.

0|1
2|17

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçeliyim ama ben

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol paranin değil yüreğin eseridir, 2011'de aziz yildirimin korumalariyla migros tribununde istedigini yapmadigimiz icin kavga ettigimizden beri durusumuz hep ayni. Aziz yildirim istifa diye haykirdikca islikladilar bizi, buyuk baskan-padisah cektiler Endustriyel futbolun hiç bir kulube katkisinin olmadiginin tezi Fenerbahçedir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 16

• yav rakip ful defansa çekildi sen fernandaoylamı o defansı yaracaksın öküzz herif ya van persieyi çıkardı angut gol atacak kim kaldı kazma fernandaomu gol atacak şu vitorla kesinlikle sözleşme yenilenmemeli ben yılmaz vural gelsin razıyım ama yabancı teknik direktörle olacak iş dğil

1|0
    0|0
    • Takımda oyun kurucu diye Alper Potuk'u falan oynatıyor. Gerçi Diego olsa ne yazar?

• o kadar para verip oyuncu alıyoruz oynayan oyuncu gene hasan ali ne anladım bu işten ag

• İki kötü takim , kazanan kötünün iyisi
    70 milyon harca elin boş kalsın , kalp krizi sebebi

0|0
    0|0
  • Haklısın dostum ama kupa varsa GS 1 adım öndedir futbolcularda söyledi bunu bugün zaten.

1|0
    0|0
    • Yav Galatasaray berbattı gene, Fener onlardan da beter olduğu için yendiler.

Şu maçı Beşiktaş'la bu tarz oynasalar ebelerine atlardı Beşiktaş.

Ama adamlar karşılarındaki takımın bir zikim oynamadığını bildiğinden fazla çabalamadı.

Şaka maka berbat sezonda bile kupa aldı Galatasaray.

• Sıkıntı büyük hemde çok büyük

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım. Gs taraftarı Şike yapsana şike yapsana Aziz Yıldırım şike yapsana dedi ya içim bir hoş oldu gerisi yalan fener kaleye gidemedi hiç yüklenmeyen gs'ye karşı şaka gibi

0|0
    0|0
  • adaletin en büyüğüdür. başarısızlıkla insanları bir kez daha sevindirmektir. azize hanım şikeyi fener için yaptıysa başarı nerde? yok başarı için yaptıysa fener nerde?

1|0
    0|0
  • Klasik fener

0|0
    0|0
  • 40 dan fazla değilmi :D

0|0
    0|0
  • Bu kardeşim siktirip gitmesi lazım şerefsizin oģlu nanininde gitmesi lazım yeter ya rezillik sezon badında ki hayallere baka şu an ki duruma bak

0|0
    0|0
  • Herkes rütbesini bilecek ⭐🌟⭐🌟

Kupa beyi GALATASARAY 💛❤ 😊

#GALATASARAY

2|0
    0|0
  • 8 yılda kaç Milyon dolar harcadınız. Ricardinho Delgado Ailton alındıgı sezon 100 milyon garcayan takım ligde kaçıncı olmuşdu. Sen Fenerbahçeyi Bjkden daha çok takip ediyorsan sen Fenerbahçelimisin. Nobre Tello lu sezonda 3. olan takım neolmuşdu.

0|0
    0|0
    • He mk, Delgado'ya 40, Ricardinho'ya 60 milyon euro verdik biz.

Ronaldo yeni mukavele imzalamıştı o yüzden alamadıydık Manchester'dan.

• Sen bir bak bakalım o sene kaç transfer yapmışsın kaç para harcamışsın. Nobreye Tello ya kaç para vermişsin git araştır bak gizli Fenerbahçelimisin yoksaç.

• Ziktiriniz gidiniz fenerli bey.

• fener iddialıydı bu sene başında 40 değil 100 milyon yuro harcandı

0|0
    0|0
  • Fener hep babayı alıyor

0|0
    0|0
  • bu vitor bu dahaki senede takımda olursa bende fenerliyim demem. 6. alatasaray hak ettı tebrıkler.

0|0
    0|0
  • acı çektiler bu sene baya
    o yüzdendir:)

0|0
    0|0
  • Bu süper kupadan açıkçası korkmuyor değilim. Adamlar kupa görünce alıyor o uydurma kadrolarıyla. Nasıl bişey la bunlar :D

0|0
    0|0
    • Biz bunlari cig cig yeriz de, Galatasaray'i su sezona kupa sigdirdigi icin hakkaten tebrik etmek lazim.

• Aynen öyle saygı duydum o vasat durumlarına rağmen

Yükleniyor...