Fenerbahçe sezonu kupasız kapatmaya emin adımlarla ilerliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Tarihinin en kötü zamanlarını geçiren Galatasaray karşısında Türkiye kupası maçında 31. dakika da Podolskinin attığı gol ile 1-0 yeniliyor. Fenerbahçeli futbolcularda istek olmadığını söyleyebiliriz kaleyi bulan tek şutları bile yok. Oyun üstünlüğü ve şut üstünlüğü şu an Galatasarayda. Sizce Fenerbahçe maçı çevirebilir mi yoksa Galatasaray farka mı gider?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gs yi bile yenememek büyük basari , sezonu hayal kırıklığıyla bitirmiş takıma karşı 70 milyon yatırım yaparak başladığın sezonda kupayı kazanamamak büyük basari

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Su an sinir oluyorum.

1|1
    0|0
  • Bu oyunla devam ederse Galatasaray farka gider

0|1
    0|0
  • mete ne yapar eder fenere kazandırır, adam gerçek bir GS düşmanı.
    İlk yarıda Sinan Gümüş'e yapılan tam 4 faulde görmezden gelip devam dedi.
    Sinan genç oyuncu ya, ona yapılan faullleri vermeyip çocugu kışkırtmak ve bir noktada patlarda kırmızı kart gösteririm diye hesaplıyor.
    İlk yarının sonlarında Şenerin Yasine yaptıgı net faulüde vermedi, GS de iyi frikikçiler var, ikinci golü atarlar belki diye vermedi.
    Emre Çolağa yapılan 2 faul vardı başlada onlarıda vermedi ve 2 kez aut olan toplarda fener lehine korner verdi.
    Kısacası 45 dakikalık bir süre için, hakem çok çok çalıştı, fenerli futbolculardan daha fazla gayret gösteriyor

0|1
    0|0
    • Mete Beşiktaşlı olmasına rağmen Beşiktaş lehine de hatalar yapabiliyor bence lig de ki en dürüst hakem.

Erkekler Ne Diyor 14

• Şu an iyi gidiyoruz ama bakalim ins boyle gider 1-0 olsun bzm olsun :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe çok ruhsuz. Aziz beye patlar fatura kupayı alamazsak.

0|1
    0|0
  • yenilsin hak ediyor.. o vitorun ben taa:) onu takımda tutanında.. cok sey söylüyorumda ban yerim yazmam :))

1|1
    0|0
  • Bildiğim bir şey var ise, Fenerbahçe Spor Kulübü'nde bir cenabetlik var. 😡 Hem Euroleague'de, hem de ligde ve kupada 2. oluyor. 😳

0|1
    0|0
  • ilahi adalet yüzünü göstermeye başlıyor sanırım. yoksa futbolculardamı iş yok? lütfen lütfen bunu bana biri açıklasın...

0|1
    0|0
  • Ben bu sezondan daha kötü bir Fenerbahçe hatırlamıyorum oyun olarak.

0|1
    0|0
  • Şu an konusmak için daha cok erken

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|1
    0|0
  • Hak ediyorlar boyle futbol olmaz olamaz

0|1
    0|0
  • Böyle biter bu maç

0|1
    0|0
  • bizi kanser eder bunlar bir bokta yiyemezler

0|1
    0|0
  • kaç sezondur kupasız kapatıyorsunuz size sormak lazım aslında nasıl bir duygu diye (: nasıl bir duygu desene bize :D

0|0
    0|0
    • Kac sezon kupasiz derken?:)

• Soran bjkliymiş sanırım pardon dostum geçmiş olsun :)

• bekliyodum fenerbahçeden böyle bir performans. çok etkilendiler. Gs nin çok zaafı var defansta eğer onu kullanırlarsa işler değişebilir. tabi Gs nin tehlikeli ataklarıda olacak. herşey olabilir maçta ilk yarıdaki oyununu devam ettirip bir gol daha atabilir GS

0|1
    0|0
  • Galatasaray oyun olarak Fenerden çok daha üstün şu anda Sneijder Podolski ikilisi iyi top yapıyor Fenerde Rvp ve Nani sahada yoklar resmeb

0|1
    0|0
Yükleniyor...