Futboldan anlayan gelsin?

şampiyonlar ligine ve uefaya hanhi takımlar gidiyor?
Ve sistemi bana anlatır mısınız?
ligin kaçıncıları şampiyonlar ligi ve kaçıncı olanlar uefa ligine gidiyor?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Liglere göre değişiyor. Mesela ispanya dünya sıralamasında 1. İse en çok ispanya takımlari avrupaya gidiyor.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş-Şampiyonlar Ligi
    Fenerbahçe - Şampiyonlar Ligi Ön eleme oynucak.
    Konyaspor-Avrupa Ligi
    Başakşehir- Avrupa Ligi
    Osmanlıspor-Avrupa

Ayrıca dünya sıralamasında 1. olan en çok şampiyonlar ligine takım gönderir.

1|0
    0|0
    • Osmanlıspor da mı uefa ligi?

• 🇹🇷 kupasını gs kazanırsa kim gider?

• Bn Beşiktaş'yım ama futbolu çok seviyorum şu an gs fb izliyorum. Fb kazansın istiyorum çünkü gs 16 kupası var 17 olmasın ki Beşiktaş'la arası açılmasın

• Yeni kulüp mü kurdunuz? Hedefiniz UEFA sanıyorum ki. Seneye de Şampiyonlar Ligi için mücadele edersiniz. :)

0|0
    0|0
  • şu an hangi takımların gittiği belli değil

0|0
    0|0
    • Şaka mısın? Ben bile kız halimle hidecekleri biliyorum sadece osmanlıspor için eöin değildim

• kesin iddaa oynayacaksın.. :D

0|0
    0|0
    • Haram olan şeyler oynamam sadece bilmek istedim bugün gs kazanırsa nolur diye ama inss kaybeder

• hahahha.. işte Allah duanı kabul etmedi yaşasınnnn :D ve yine galatasarayy :D

• BU biraz ülke puanıyla ilgili.
    Bu sene ülkemizden iki takim şampiypnlar liğine gidecek. Ligi birinci bitiren gruplardan diğeri eleme oynayacak. Avrupa liğine üç takım gidecek. Bunlar ligi 3-4-5. bitiren takımlar olabildiği gibi, Türkiye kupasını alan takım ve 3-4 olan takımlarda olabiliyor. Bunlardan 3. olan veya Türkiye kupasını alan gruplara, diğerleri eleme oynayacak.

1|0
    0|0
    • Bugün gs kazanırsa kim gidecek?

• Bn statü böyleylen nasıl olur diye soruyorum

• Galatasarayın henüz CAS ta bir duruşması var, aklanırsa galatasaray gidecektir, aksi takdirde osmanlı spor gidecek avrupa ligine.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...