Sezon sonu beşiktaşa kimler gelsin kimler gitsin ?

bildiğiniz gibi dün beşiktaş 4-1 yenildi akhisara aslında iyi oldu yenilmekle çünkü samet aybanın gitmesine bir neden oldu samet aybanın gitmesini istiyorum çünkü çok egolu bir hoca neyse kala maçlarınızı kazanıp seneye daha iyi bir kadro kurmamız lazım o yüzden beşiktaşa kimi gelmesini istersiniz kimin gitmesini istersiniz benim tercihim: dentinho-McGregor-niang-uğur boral-Escudé-mehmet akgün gitsin yerine enaramo holmen kaleci sinan bolat batalla gelsin sizce beşiktaşa kimler gelsin

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tolga Zengin,Hurşut,Kalu Uche.Holmen gelmeli

gidenler konusundasana katılıyorum ek olarak Mehmet Akyüz gitmeli

0|2
    0|1
    • batalla bide fabianoda gelse çok iyi olur keşke ronaldinho gelse

• Deli oldum dunden beri fenerden 5 yesek bu kadar olmazdim ulan macaa iyi ki gitmedim kanser olurdum.

• saçmalama niye öyle diyorsun fenerden 5 yeseydik şimdi 30 yıl boyunca hatırlatırlardı fenerliler en azın akhisahar taradı diye bişey unutulur gider seneye daha iyi futbolcular alacaz inşallah

Kızlar Ne Diyor 4

• kaleci kesin gelmeli o da tolga olsun isterim renktaş.mcgregor a gerek kalmaz hem yabancı kontenjanı açılır.uğur boral da gereksiz bence.

0|0
    0|0
  • önce takım ruhunu kazanmanız lazım.

0|1
    0|1
    • benim ruhum mesela takımımda...:/

• asdfghjk... hangisinde? yoksa ? yoksa?...OMG o_O (bende öğrendim üçbeş bişi asdasd)

• o olsa yine iyi bazı takımlar değil takım ruhu, tuz ruhu bile kazanamamıslar :)

• mcgregor gitsn yerine tolga zengn gelsin. gökhan süzen de kiralık verilsin iyi bir sol bek alınsın. dentinhonun kumaşı iyi ben çok beğendm sürekli oynarsa iyi olur. niang almeida gidecekbüyük ihtimalle çok iyi bir forvet alınmalı iyi bir defansta alındı mı tamamdır . not :fenerliyim

0|0
    0|0
    • ben dentinhoyu beğenmiyorum niye herkez iyi diyor anlamıyor bence gitsin yerine enaramo ve brezilya lı fabiano gelse iyi olur

• adam oynamadı ki niye öyle diyorsun 5 10 dkya nasıl göstersin kendini idmanlarda çok iyimiş bence gitmemeli bu adam çok teknik biraz daha uzun zaman alırsa gösterecek kendini

• Engelimi kaldırdın mı bakmaya geldim.

0|0
    0|0
    • Aa sahi kalkmış

• ondandır her halde sendede ne hafıza var

Erkekler Ne Diyor 12

• Mustafa Denizli, Şampiyon yap bizi...adsad şaka yapıyorum ben GSliyim.

3 büyükler feda diyemez, feda yazan t-şört basmak bile yanlış, önce takım ruhunu kazanmanız lazım.

0|1
    1|0
    • fedanın daha ne olduğunu bilmiyorsunuz feda bu yılki maddi sıkıntıdan dolayı az transferler yaparak futbolcular kendi maaşından azaltarak ve bizde beşiktaş storeden ürünler alarak feda oluyor ama böyle yaparak borçlarımızın yarısı gitti bu sene öylesine geçti seneye daha iyi kadroyla daha iyi futbolcularla şampiyonluğu oynayacaz

• ben ne diyorum bu müptezel p. ne diyo sdfghjkvcsdfghjhgfddfghjk

benim de ruhum memelerimde :( fsghj

• ahahahah ikisinde de :Dfghjklşs

• Sametin gelmesi zaten hataydı kesin gitmeli iyi bir yönetim kurulu oluşturmalı fikret orman altınsayı kesin getirmeli o zaten gerekeni yapacaktır.ama gönül isterki serdar başkan gelsin

0|1
    0|0
    • futbolcuları fikret ormanın isteğiyle alınmıyor samet aybaba kimi istediyse onu alındı burda fikret ormanın suçu yok teknik direkörülüğe mehmet özdilek getirilsin ya da yabancı olarak lucescu getirilsin onlar zaten gerekeni teknik heyete iletiller

• bir gs li olarak samet aybabayı göndermek nankörlükten başka bişey değil.adam o sıkıntılara rağmen takım son 4-5 haftaya kadar hep şampiyonluk yarışında tuttu.beşiktaşın şu an 3. olması bile bence bir mucize.o sıkıntılarda buraya kadar getirebiliyorsa bence en azından bir sene daha şans verilmeli.

0|0
    0|0
  • McGregor escude gökhan holosko mehmet akyüz necip veli bunlar gidecek hilbert ibrahim toroman sivok da gidebilir yolu acik olsun.bence alinacak kaleye 3 ihtimal var tolga onur sinan 3de olabilir ama benim gönlümde onur var.daha cok yazarım da yıne keyfım kaçti.Samet aybaba gidecek baska yolu yok tek çözüm bu hersey için tskr ederiz ama bu kadar..beşiktaş ona buyuk geldi.

0|0
    0|0
    • hilbert-sivok toraman bu takımın en iyilerinden.

• sakin ol şampiyon hepimiz özlüyoruz q7 yi :)

• aynen ya Q uresma gibi bir futbolcuyu samet aybanın egosu gönderdi o kesin gitsin onun yerine mehmet özdilek ya da lucescu getirilsin zaten bunlar gerekini yapar

• Elmanderi alın : )))

0|0
    0|0
  • eğer bizim yorumlarımız dikkate alınacaksa önce bizi alsınlar takıma paşa, ee ne de olsa milyon milyon dolar veriyorlar, fena olmaz hani :)

0|0
    0|0
  • mgregor,uğur,escude,mehmet akgün gitsin yerine enaramo,ghekas sinan bolat

0|0
    0|0
  • Pascal Nouma gelsin. O fenerbahçe tribününe doğru yaptığı tombalayı unutamuyorum.

0|1
    0|0
  • 36 yaiında olsada Sergen gelsin abi ya olmuyor böyle

0|0
    0|0
  • alper potuk,tolga zengin veya onur kıvrak gelsin

0|0
    0|0
  • feda gitsn yeter :D

0|0
    0|0
  • Serdar gürler, enaramo , muhammed artık çıksın üst takıma ! , sinan bolat

0|0
    0|0
    • McGregorın gitmesi lazım çünkü seneye yabancı sınırlaması azalıyor onun yerine sinan bolat gelsin gelmesede yerine cenk gönen geçsin enaramo ligimizi yakından biliyor sivasta harika goller atıyor niangı gönderip enaramo alısın

Yükleniyor...