Sokağın ortasında ayakkabınızı çıkardığınız oldu mu?

çıkardıysanız neyden dolayı çıkardınız.

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Parmak arası terliğim kopmuştu teki elimde gezdim , kordonda ayakkabılarımı çıkarıp dolaşmışlığım çoktur yeşilliklerde ama ...

0|0
    0|0
  • asla!

0|0
    0|0
  • Top kapı sarayın da yarısını gezdikten sonra terliklerimi çıkartıp devam etmiştim yapacak başka çarem yoktu. O ne büyük saray ...

0|0
    0|0
  • içine taş girmiştir çıkarmışımdır.

0|0
    0|0
  • oldu :)

ayakkabimi tam cikarmamistim babet giymistim arkasida vurmustu arka tarafina bant yapistirmistim ayagimin ..

0|0
    0|0
  • Topuğum kırılmıştı anasını satım.

1|0
    0|0
  • Topuklu yordugu icin cikarmisligim vardir.

0|0
    0|0
  • topuğumun ucu kırılmıştı. çıkarmak zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • gizli bir köşede yapmıştım tek ayak üstünde ayakkabının içindeki taşla mücadelem başarıyla sonuçlanmıştı.

0|0
    0|0
  • Bir yerde oturup kenara geçip çıkardığım olmuştur.

Taş gitmiştir içine rahatsız ediyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen oluyor öyle, ayakkabının içine bişey giriyor, mk koyuyor adamın, sürekli bir rahatsızlık, çıkartıyorum yani.

Ha deniz kenarı kumsaldı çimendi varsa, yayılacaksak mesela üzüme düşeceksek havada müsaitse çıkartırım bir topraklama yaparım yani. Takılmıyorum öyle şeylere, rahatlamamak için rahatsız olamam, mani olan sebepler sadece insanların yersiz düşünceleri. Mk ayakkabı giymeyi ne zaman öğrendiniz insanoğlu olarak.

2|0
    1|0
  • Bir kere kavga çıkmıştı ortalık bayağı karışmıştı.Herifin tekine bir depik atayım dedim ayakkabı fırladı.Bir daha bulamadım ayakkabıyı.Pahalı bir şeydi içimde kaldı bak sızılattın!

0|0
    0|0
  • Taş kaçtı onu çıkarmak için yaptım bir cahillik affeyle.

0|0
    0|0
  • hayır çıkarmadım hiç

0|0
    0|0
  • Valla cok sicak oldumu cikarion affetmem

0|0
    0|0
  • Çocukken sandalet giyerdik içine taş girerdi :)

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz

0|0
    0|0
  • çıkartmam asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...