Atari salonlarında ver geçeyim deyip de geçemeyen insan evladı!

80'ler ve 90'ların başlangıcında bulunup 2000 e kadar devam eden yılların çocuklarıdır bunlar...

Oynanan bir oyunda, son hak kalır ve hemen bu mendebur yanınızda beliriverir " ver hemen geçeyim burası çok basit bak şu köşeye geçip bekleyeceksin " deyip geçer umuduyla buna bırakılırdı. Sonuç itibariyle yenilen bu veled-i zina kusuru ise joystick ve makinanın tuşlarının bozukluğuna getirirdi.

Şimdi, kimler bu devrin çocukları görelim bakalım?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben tabiki :) ama vermezdim ben hiç dönüp bakmazdım bile en çok mustapha oynardık hagar oynardık bide kadın soymaca vardı :D onu oynardık . şimdi hepsi internettende oynanabiliyr

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz hala arkadaşlarla gider oynarız tabi etrafımızda da verse de oynasak diye bekleyen bir dünya çocuk olur

0|1
    0|0
  • Ateri doneminin sonlarina yetistim. Fakat ateri kasetlerinin magaza camlarini susledigi guzel zamani hatirliyorum. Tasolar, pikacu, kinder supriz yumurtalar, atari.. en buyuk zevklerimdi :))

0|1
    0|0
  • buralardayız

0|1
    0|0
  • qWEQdaEWs D:saSAda Tamam Çok Aramayın Ben Burdayım :D :D

0|1
    0|0
  • Şu an çocukluğumun en hüzünlü köşelerinde körebe oynuyorum sayende, lanet olsun o veletlere!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• eskiden evden çıkılır o kadar yol katedilirdi kilo falan da almazdık. Benim o . Ama aldım mı geçerdim.

0|1
    0|0
  • günlerce para biriktirip birkaç saatte cebi boşalttığım yer.hey gidi günler

0|1
    0|0
  • Çok geldi zamanında başıma. En sonunda hepsine ağız burun girdim. Bir keresindede sağlam kayaya çarptım benim ağız burun dağıldı

0|1
    0|0
  • ömrüm çürüdü lan ateri salonlarında sonra başımıza internet cafe boku sarıldı şuanda yataktayım kucağımda laptom hay sokiyim böyle işe :D

0|1
    0|0
  • Ne günlerdi be annem ekmek parası verirdi arta kalanlarla abimle gider ateri oynardık... :)

0|1
    0|0
  • ben değilim bu devirden

0|1
    0|0
  • Tekken de joysticki bikarip tuslarla perfect yapanlara hep imrenmisimdir :)

0|2
    0|0
  • ömrümü yedi o jetonlar ömrümü.

0|1
    0|0
  • anılarım canlandı birden street fighter, mortal kombat, tekken de iyi teror esitiriyoduk ne harclıklar gitti, simdi console, pc devri artık

0|1
    0|0
  • tamam itiraf ediyorum o yanınıza dikilip zorlandığınızda geçimmi diyen jeton almaya parası olmayan mavi önlüklü ilkokul çocugu bendim :( ama bir abinin 7 tane jetonunu yemiştim tekken de :)

0|1
    0|0
  • ver sana tur atliyim

0|1
    0|0
  • O değilde, ağlayarak ateri salonunun sahibinin yanına gelerek ''Şu çocuk bana bıçak çekti'' diyen çocuğu hiç unutmuyorum. Meğer, oyunda bıçaklamış çocuğu :)

0|1
    0|0
  • allahım parasız lise yıllarım aklıma geldi.eski bir numaradır ama herzaman işe yarar:)

0|1
    0|0
  • KOF oynardık :D

0|1
    0|0
  • Ben hep saf çocuk rolündeydim hep elimden alırlardı

0|1
    0|0
  • jeton bitince iç çeke çeke oynayanların yanında dikelirdik :))

0|1
    0|0
  • 80 lerde var mıydı atari ya:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...