Rahmi olmayan bir bayanla evlenmek ister miydiniz?

aslında bir sorudan esinlenerek sormak istedim.

rahmi olmayan bir kadınla evlenirmiydiniz ? sevglisiniiz ve bunu çok sonra öğreniyorsunuz.

hiç bir zaman tam anlamıyla cinsel ilişkiye giremeyecek bir çocuğa sahip olamayacaksınız. ve tedavisi olmadığını düşünün.

evlenipte aldatır mıydınız yoksa ; evet ne yapardınız ?

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• evlenmem diyenlerin pipisi kopar isallah :D

2|0
    0|3
    • ahahha :D :D

• O ne biçim bed dua dır öyle :D

Erkekler Ne Diyor 20

• Rahmi olmayan bir bayanla olandan daha çok evlenmek isterdim. O kadar çok yamuk insanlarla tanıstım ki... İçimde verecek kooocaman bir sevgi var. Onun da buna ihtiyacı olduguna eminim... Çocuk sahibi olamaması bir sorun değil bence. O kadar anasız babasız cocuk var ki... Ama benim herşeyden önce mutluluğumu paylaşacak bir insana ihtiyacım var... Bu arada rahmi olmayanlar cinsel ilişkiye girebilir...

5|0
    0|1
  • Esinlenen de sorunda hatalar var ...

1-Bir kızın rahmi olmadığını , adet görmeyeceği için kendisi bilir ama başka kimse bilemez.

2-Rahim döl yolunun bitiminde devam eden başka bir organdır, gelişim hataları yüzünden doğuştan rahmi olmadığı gibi döl yolu da olmayabilir. Döl yolu varolup rahmin gelişmediği durumlar da vardır ve döllenmiş yumurtanın tutunacağı zemin de gelişmemiş olabilir.

3-Döl yolu olan bir bayanla normal seks işlevi yaşanabilir, çocuk yapma mesele haline gelir.

4-Kişi pseudoherm olabilir, yani aslında kromozomal olarak bayan olmayabilir, geri çekilmiş erkeklik emarelerine de sahip olabilir. Dış görünüş bazen aldatıcı olabilir çünki aile pipi görmeyince bunun kız olduğuna hükmedip öyle de yetiştirebilir.

Hangi cins olduğuna ne fikir ne kimya ne biyolojik olarak karar verilmediği sürece zaten evlilik diye birşey olmaz, evlenip de böyle bir durumla karşılaşmak, boşanma ya da butlan evlilik kararı sebebidir.

Yani konu sanıldığından daha karışık

1|0
    0|0
    • Hocam özetlemişsin.

• 2ay

bende sadece rahim yok döl yolu var çünkü akıntı vs o olayları yaşıyorum adet görmüyorum sadece? bana yardım edebilir misiniz

• 2ay

@Aysenur1190 Dalım olmadığından , gerekli muayene ve tetkikleri yaptırıp bunların sendeki fizyolojik etkisini bir üniversite hastanesinin jinekoloji bölümü desteğiyle almanı öneriyorum. Konunun evlenme ya da çocuk edinme gibi sosyopsikolojik yönlerini bu sonuçlardan sonra bir psikolog olarak ve bu dalda sınırlı kalarak istersen özelden konuşmaya devam ederiz.

• Rahminin olmaması cinsel ilişkiye giremeyeceği anlamına gelmez.Rahmi olmayan bir bayan sadece hamile kalamaz.

Elbette ki eğer seviyorsam evlenirim.Zaten çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum.Ülkenin hali malum.

6|1
    1|0
  • Eğer şu anda sevdiğim kız öyle olsayı diye düşündümde ... evlenirdim

1|0
    0|0
  • çok seviyosam evlenirim arkama bile bakmam benim için cinsel organı ya da rahmi önemli değil kızın kendisidir hem o da beni seviyosa neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • kesinlikle evlenirdim.

çünkü çocuk düşünmüyorum çocukları sevmiyorum.

rahmi olmayan kişiyle çok güzel ilişkiye girilir ve sınırsızdır.

hap derdi yok prezervatif derdi yok.

mis gibi.

zaten böyle bir sevgilim vardı evlatedinmek istediği için ayrıldık.

0|0
    0|0
  • Kadın buna değecek biriyse neden olmasın ? Tabi ki Evlenirdim. Gerekirse Evlat edinirdim. Ciddiyim hemde çok.

1|0
    0|0
  • aradaki aşk ve samimiyet boyutu erkeğin enpati yapabilmesi herşey değiştirir ama cok zor bir soru bence

0|0
    0|0
  • eger çok seviyor isem evlenirdim ama bilebile cocuk sevgisinden mahru olmak istemezdim aldatma ise kesinlikle olmazdı

0|0
    0|0
  • Rahmi erkek ismi değil mi ya?

0|1
    4|2
  • kızın rahmiyle mi evleniyoruz biz arkadaş. olmasa da olur. demokrasilerde çareler tükenmez

0|0
    0|0
  • Hayir evlenmem

0|0
    0|0
  • artık rahim ameliyatıda olunuyor. Hatta bir kadının uzun zaman çocuğu olmamıştı organ nakli gibi rahim nakli yapıldı kadına şu an mutlu mesut.

0|0
    0|0
    • 2ay

kolay mı yani o kadar boşuna mı o kadar üzüldüm sevgilimden ayrıldım

• Aldatma olmaz olsa olsa boşanma olur böyle evliliklerde.

0|0
    0|0
  • Gercekcı olmak lazım. Bastan kabul edıp daha sonradan aklından gecmesı bıle kotu o yuzden aldatmamak adına en bastan ayrılmak. Herzaman mantık derım.

0|0
    0|0
  • rahim taksın oyle gelsın

0|0
    3|1
  • uzatmadan evet.

1|0
    0|0
  • sevgi cinsellikten çok daha önemli seviyorsam mutlu olacağıma inanıyorsam evlenirim

0|0
    0|0
  • Hayır..

Benim yerime bi' başkası evlensin..

0|0
    3|2
  • Sen penisi olmayan biriyle evlenirmiydin.

1|0
    0|0
    • Rahim le cinselliğin alakası yok cinsellik vajina ile olur Penis rahmet ulaşmaz öyle olsa hamile bir bayanla cinsellik olmaması gerekir yani bebek ne hale gelir😆bnm 3 yıl önce doğum sırasında kanama nedeniyle rahim alındı ilk etapta çok üzüldüm eksik hissettim ama sonrasında cinselliği etkilemedigini farkettim bilakis çok daha kendimden eminim hamile kalma korkusu olmadan yaşamak daha güzel Yurt dışında kadınlar 40 yaş üstü olunca keyfi gidip aldırıyor kanser önlemek için yani unutmayın önce bilgi edinebilirsiniz sonra karar verelim yumurtalık kadınlık hormonu sağlar rahim diil

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdik yani 20li yaşlarda deyim hersey 4 4 lük olmalı gibi geliyor insana. Yazılan çizilen gibi yapcam deniliyor. Ailemin yaşadığı gibi değil daha baska daha farklı olcak hersey diye kararlar alınır. Ama hayatin yaşama formulu tek değil, herkezin formülü çözümü kendine göre değişik. Ve simdik hayir denilse bile ya başa gelince o kadar basit hayir denilmiyor. Herşey hayırlısı olsun. Aldatan bu dünyada kendine ve Esine yanlış.yapmış olur ama öbür dünyada bunun hesapini nasil verecek. Vicdan meselesi ve hayata bakışina bağlı. Büyük konuşmamak lazım. Allah yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • merhaba bu benim sorduğum bir soruydu bunu ben yaşıyorum arkadaşım da size bunu soru olarak sormuş bütün yorumları okudum.

@cems34 sen tıbbi olarak açıklama yapmışsın sana kısaca özetlemem gerekirse;

Rahim yok ancak yumurtalıklarım var ve kromozomal olarak bayanım. Profesörün bana söylediği rahimin olmadığı için eşinle ilişkiye girdiğinde sen de o da zevk almazsınız çünkü rahim olmadığı için rahim duvarı da yok dedi.
    Ayrıca rahimin olmadığı için normalde rahime düşüp burada geliştiği için senin böyle bir durumun olmadığı için çocuk oluşamıyacak ama yumurtalıkların da herhangi bir sorun yok taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olabilirsin dedi.

0|0
    0|0
    • Bllgi verdiğin için teşekkür ederim @duygusal-narin. Cevabında üzerinde durmam gereken tek yer olarak , vulva , sinirler ve dölyolu sorunu yoksa zevk almayacağını düşünmüyorum , belki prof başka bir şeyi izah etti ya da gördüğü düşündüğü bir şey var bilemiyorum. Bunu deneyerek ancak görmen mümkün.
      Ancak yumurta sorunu yoksa ve taşıyıcı anne de bir çözüm ancak bunun hukuki temeli bizde yok , tabii olanak meselesi ayrıca ve bu konuda çocuk ve taşıyıcı anne açısından psikososyal değerlendirme de önemli, Amerika da bu konuda görülen davalar var, bulup incelemen iyi olabilir.

• Benim rahim yok ama fark etmiyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...