Kızlar birakın kırdaa havuz kenarında dügün hayal etmeyin sonunuz siradan bir salon dügünü :)

link Sızın dügün hayaliniz nasıl?

Güncellemeler:
link link acilmiyorsa tiklayin:)

0|0
27|7

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sevmem düğünleri zaten.

Düğüne verilecek parayla yurtdısında bir balayı daha güzel ve romantik olurdu bence.

0|0
    0|0
    • Mantikli bir fikir yurt dışı olmasada olur dugun olmasın yeter

• Niye ama Venedik'e gitmek çok hoş olurdu mesela :/

• Görmek lazım lafin gelini yani:) sen turkiyede. Degilsin sanırım

Kızlar Ne Diyor 26

• Ufff nasıl yüzümüze vurmuşsun arkadaş adsasfadfs. Ben yemekli hafif müzikli düğünleri severim.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki siradan dügünler kisa sürüyor viyanada 7 saat sürüyor :) en güzeli taki bölümü :D

0|1
    0|0
  • Şimşek nikahı , ardından fasıl candır ...

0|0
    0|0
  • Ben kir dugunu istiyorum romantk isiklarla suslenmis olacak ve o gelin topuzu ne ya su dalgasi olucak cok cici bir dugun olsun istyrm salncakta oturp imza atmak istyrm sanki cocukluktan sorumluluk almaya gecis gbi olcak. Ask dolu dogayla ic ice olsun. Kapali alanda nefes bile alnmio ya o ne oyle.

0|0
    0|0
  • valla biz konuştuk düğünümüz halı sahada olcak..

0|0
    0|0
  • link süper gerçekler galiba:)

ben büyük şanlı anlı düğün isterim kınamıda nikahımıda:)

0|1
    0|0
    • En nefret ettiğim şey kınadır

okadar samatya gerek yok bence

• herkesle akşama doğru nikahta görüşeyim.ben alıp arkadaşlarımı, kuzenlerimi keyfimce akşam yemeğine, bara vs eğlenceye gideyim, ailem de kutlamak istedikleriyle ayrıca yemeğe gitsin.

biz ailemle buna karar vermiştik erkek tarafı da kabul ederse. :P

0|0
    0|0
  • Benim hayalimdeki dugun kir dugunu, at surmeyi cok severim. O yuzden at arabasiyla dugune gelmek istiyorum. Kale manzarali guzel bir kir dugunu. Bu hayalimi gerceklestirecek kadarda maddi durumumuz iyi. Oyle bir sikinti yok yani. Istedigimi dugunu istedigim yerde yapar. Hatta annem kinami bile salonda yapmak istiyor :D

0|0
    0|0
  • Havuz başında isterdim ben veya kır düğünü

1|0
    0|0
  • valla gayette kır düğünü istiyorum kesinlikle salon düğünü olmaz. tabi büyük konuşmamak gerek ama gerekirse ailem para verir salonda yapılmaz :D kapalı alanda daral geliyo bana :D

0|0
    0|0
  • Bende hep kır düğünü istedim halada istiyorum ama açıkçası imkansız sözlümün sülalesi istanbulun nüfüsu kadar fazla bir kır düğünü yapsak çimen çiçek kalmaz :(

0|0
    0|0
  • Düğünü hic sevmiyorum aslında ama sade bir nikahla deniz kenarında yemekli süper olurdu bence bunu yapacak biri bulunursaa tabii yaa neysee:))

0|0
    0|0
    • Alttaki arkadasin fikri süper dugun masrafi yerine yurt dışına cikarim:)

• hayal değil mi işte. yatta güzel olur ya da kır düğünü.

0|0
    0|0
  • düğün değil ya nikah yap sonra da bir grup insanla beraber kutlamaya :D o ne öyle çoluk çocuk gelicekler hem milletten banane ya benim günüm onları mı eğlendiricem :D

0|0
    1|0
  • hayat da hiç birşey imkansız değildir, yeter ki istemesini bil..

1|0
    0|0
  • Çok haklısın

0|0
    0|0
  • bir düğün hayalim yok açıkçası bı nikah ardından yemek başka bişeye de gerek yok .

0|0
    0|0
  • İlk olarak link açılmıyor canım ikinci olarak ben düğün sevmediğim için istemiyorum ya

0|1
    0|0
  • Uzayda evlenmek istiyorum.

0|1
    0|0
  • en iyisi evlenmemek :D Bekarlik sultanliktir

0|1
    1|0
  • hiç düşlememek en iyisi hayal kırıklığı olmasın

0|0
    0|0
  • ben adamı kaçırmayı düşünüyorum, düğüne gerek yok :))

0|0
    0|0
    • Senden önce o fikri ben buldum bir zahmet farklı birşey bul bende gelini kaçırmam

• Ben kır düğünü yapacağım =)

0|0
    0|0
    • Kesin olur:))

• :)) umarım olur hadi be oğluma kizmis yok derler:))

• desinler ben zaten kabul etmezlerse evlenmemeyi göze almışım :) sonra harem kursa ne yazar

• ya ne alaka simdi Türkiye'yle ?

0|0
    0|0
  • Düğün salonu, halay, zurna davul, çifte telli filan.Ay ben istemem öyle düğün be. :(

0|0
    0|0
  • Gerek yok çalgıya çengiye. Imzayı atalım bitsin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...