Spor salonuna gitmek istiyorum ama cekiniyorum?

Cok kilo aldim ve spor yapmadan veremeyecegimi fark ettim. Disiplinli calisamiyorum o yuzden spor salonuna gitmek istiyorum ama cekiniyorum. Tek basima gidicem. Belki bir arkadasim olsa daha rahat giderdim. Bu konuda onerileriniz var mi?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sabah ve öğle saatlerinde boş oluyor Akşam iş çıkışı saatlerinde dolabiliyor.. Bir kaç kere gidince zaten bir sürü arkadaş edinirsin. Yabancılık çekmezsin o zaman. Ama muhabbetten spora zaman ayıramayanlar oluyor böyle de. Dikkatli seçmek lazım spor arkadaşını.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• herşey ilk gidene kadar olur yoldaş arıyorsun kendine ama birkaç kere gidince boşuna stres yapmışım dersin hem oradan arkadaş ednirsin siz kadınlar daha çabuk kaynaşırsınız ilkini yap gerisi gelir..;)

1|0
    0|0
  • çekinmene gerek yok. sen ordaki şişmanları görsen ohooho

1|0
    0|0
  • hocaların sana yardımcı olucaktır. çekinme adam yemiyolar :D

1|0
    0|0
  • Kafana koy ve git. Birini bekliyorsan yanında daha tam karar alamamışsın demektir :)

1|0
    0|0
  • tek gitmek her zaman daha iyidir canoo

1|0
    0|0
  • yok yan esınden cekınıyon :)

1|0
    0|0
  • Hayatta butun basarisizliklar korkular cekinmeler yanlis yaparim dusunceleri kim ne der dusunceleriyle olusmustur. ben de cok kilo almistm. boy 182 kilo 107 olmustu.3.5 ay oldu.85 kilo oldum yani 22 kilo verdim hatta vucudum bile sekillenmeye basladi. birseyi eger gercekten istiyosaniz butun korkulari bir kenara birakin ve onu alin

0|0
    0|0
  • Haklısın da çekincen kimden

1|0
    0|0
  • Sabah saatlerinde gidebilirsin. genelde boş olur

1|0
    0|0
  • emin ol tek spor yapmak daha zevkli. hem daha çok arkadaşın olur hem de özgür olursun

1|0
    0|0
  • tek takilmak iyidir tak kulaklığı ni basla kosmaya

1|0
    0|0
  • Buradan bulursun, merak etme birazdan damlarlar.

1|0
    0|0
  • Haklisin o zaman bayanlarin cok oldugu yerleri arastir olabilir oyle yerler

1|0
    0|0
  • Oraya git istemedigin kadar cok arkadasin olacak zaten

0|0
    0|0
  • Bence git git yani çünkü onlarda her zaman fit değildi sonucta

0|0
    0|0
  • Yiyolarmi salonda seni?

0|0
    0|0
  • hangi şehirdssin bzim salona gel

0|0
    0|0
  • Kc kilosun

0|0
    0|0
  • gel beraber gidelim ben 7 yıldır gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • bende tek gidiyorum önceden arkadaşımla gidiyordum zor oluyor ama kulaklığı tak müzik dinleyerek olur sabır işi birazda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• spor yapmadan çekinen tek zavallı milletiz.

1|0
    0|0
  • İnsanlar oraya zayıflamak kilo vermek için gidiyorlar. Utanılcak ya da seni kötü duruma düşürecek bir şey yok

1|0
    0|0
  • bende öyle düşünüyordum ama müziğini dinle tak kulaklığı kimseyi sallama

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmekte çekinecek birşey yok zaten bir süre sonra Seninle aynı saatte salonuna gelenlerle arkadaş olursun😌

1|0
    0|0
  • Sabah saatlerinde ya da oglen giderseneniz bayaar agirlikli olur zaten 3 4. Antremana alisirsiniz arkadas edinirsiniz ayni saatlere denk gelirsiniz. Ama size tavsiyem yalniz calismaniz arkadaslariyla gelenler konusmaktan antrenman yapamiyor

1|0
    0|0
  • Cekinme, orada arkadaş edinirsin zamanla

1|0
    0|0
  • onlarda senin gibiler sanırsın hepsi akraba. spor yapacaksınız zaten.

1|0
    0|0
  • ilk başlarda bende tek başımaydım sonradan bir sürü arkadaş edindim çekinmene gerek yok bebeğim git ve spor yap

1|0
    0|0
  • Yanına bir arkadaş bulabilirsen arkadaşınla git daha zevkli olur. Spor azimdir. Sabır ister. Disiplinli olmayacaksan hiç başlama. Yaparım de yap. Arkadaşın yoksa da biraz sıcak ka lı davranarak arkadaş bulursun. Çekinecek birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...