Herseyın aşırısı zarar

herseyın fazlası zarar derler sızce sevgının de fazlası zarar mıdır? asırı sevmek?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında sevginin fazlası değil, bunu göstermek zarardır.

Çok aşırı sevebilirsin, ama kararında sevgini göstericeksin, yoksa herkes gibi kullanılırsın birtanem, çünkü hiçbir ilişkide sevme oranı %50-%50 değildir. Hep bir taraf daha fazla sever, diğer taraf yetindiğini sanır. O yüzden kendinin çok seven taraf olduğunu göstermemeye bak

öyle olsan bile.

0|0
    0|0
    • cok gec sevgılım anladı artık bunu benim daha cok sevdııgımı :( yanlıs yapsa affedebılıyorum nedn cok sevdgm ıcın bna dun dedı sn beklmedgm kadar cok sevdn benı bu durum ıkımızıde uzuyor dedı bn uzuluyoorum cnku eskıden o benı daha cok sevıyordu smdı de sevıyor ama smdı bn daha cok sevıyorm keske bellı etmeseydm :s

• dun denemeye basladm ve sanırım halıneden memnundu o mesaj atmaynca bn atmadm aramaynca aramadm ama toplasnz 20 dk.anca konusmusuzdr gce buneden sıkayetcı oldgmu ıfade ettm erkn pes ettm sanırım :s

• e tabi erken pes etmişsin.. :S

Biraz rahat bırak arayıp sorma. O arayıncada müsayit değilim, sonra ara falan de geçiştir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşırı sevgi değil de saplantı yapmak zarar. Genelde aşırı sevgi sanılan şey saplantı veya takıntıdır. Deliler gibi aşığım diyenlerin çoğu aslında o kişiye saplantılı insanlardır. Insan çiçekleri de sever ama evini hiç yaşam alanı kalmayacak kadar çiçekle dolduruyorsa orada bir problem var demektir.

0|0
    0|0
  • Karşındaki insansa zarar değil.

0|0
    0|0
  • doğru insansa sev tabi ama değilse zararlı evet.

0|0
    0|0
  • tabiki zarar. gözün başka bir şey görmez doğruyu ve yanlışı ayırt edememye başlarsın herşeyini silersin filan.. su içmek dışında her şeyin fazlası zarar. asdece su ne kadar içersen o kadar iyi ^^

0|0
    0|0
    • aynen ole oluyor yaptıgı hataları yanlısları goremıyorum dısardan bakan 3.kişi arkadaslarım dıyor hatalı dıye o an goremıyorumm sevgılım de benı sevıyor ama ben kadar degıl bna da dıyor hc beklemedgm seklde cok sevıyorsn bu yuzden snde uzuluyosn bnde dıyor

• doğru söylemiş. ona olan sevggini azalt veya yok et diyemem. ama kontrol etmeyi öğrenmelisin. yoksa şimdi olmasada ileride büyük acılar çekebilirsin ^^

• asiri seversen orasi burasi kalkar birde skar bazisini asiri sevgi sev ama belli etme en guzeli..

0|0
    0|0
    • aynn ya bu mantıgı da bn anlamıyorum o kdar sevıyorum ben gelmıs bır de sıkldm dıyor

• cok.karisiyoundur cok ilgi veriyosundur hepsini cek baslukta hisstsin baska seylerle ilgilen sorarsa skliyodun de..

• aynn ole yapıodm dırek cıkardnz kısılıgımı tamam denıyım bklm ıns.faydası olr

• kesinlikle zarar sürekli düşünüyorsun, bide ilk başlardaysa ve henüz tam güvenmiyorsa aşırı kıskançlık oluyor için içini yiyor.

0|0
    0|0
    • 1 yl 1 ay oldu

• evet ınsan zamanla bırbırını tanıyp daha cok baglanmazmı kı zaten

• evet ama zamanla davranışlarına alışacağın tanıyacağın için olaylar seni çok etkilememeli.

• Zarar tabi cok sevgi canını acıtır fazlası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabiki zarar. Örneğin oğullarını aşırı seven anneler ileride gelinleriyle polemiğe giriyorlar. Kıskançlıkları yüzünden resmen gelinleriyle yarışıyorlar.

0|0
    0|0
  • tabiki en büyük zarar senin olur karşılıksız olursa bide durum wahim!

0|0
    0|0
    • o ılk cıkmaya basladgmzda cok sevıyordu bn zamanla onu tanıdkca sevdm o ıse smdı benim ılk cıktıgım hallerde o daha az sevıyor bnse asırı cok

• hep öyle oluyor umursama bak nasıl eskisi gbi olur

Yükleniyor...