Kız arkadaşım bana dönmek istiyor?

kaç aydır acı çektiriyordu arkaaslarımın önünde rezil etti beni..eski sevgilibana sının adını sayıkladı yanmda.bütün bu hatalarına rağmen bana destek olmadı. ondan sonra geçmişimdeki ilişkimi yüzüme vurdu bütün bunlara rağmen benim gönlümü almayıp bana vurdu herkesin arkadaşlarımın önünde sonra sessiz biyere geçtik ve vurmaya devam etti durmuyordu bir tokat attım ayrılmak istedi tamam git defol dedim fakat gitmedi yanımdan.. bikaç gün sonra vurdumduymaz çirkef hareketlerine dayanamadım ben ayrıldım ondan.ve 2 hafta sonra dün bana dönmek istedi skype ta konuştuk bayağı sonra ağladı ben de ağladım..herşeye rağmen dönülmeli mi bitmişken başlanmamalı mı?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Dönmeyi düşünecek kadar kafayı yemedin umarım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden bunlari yapma geregi duydu ki? Ne diye cikti tartisma? Ustelik bir erkekle bir kadinin gucu bir mi? Nasil vurursun ona? Cek git abi davranisini begenmiyorsan. K.bakma ama bu kadar basit nedenlerden kadina vurmak hayvanlik bana gore.

0|0
    0|0
    • kafası dönmüş beni dinlemeyen sürekli vurup elini kolunu indirmeyen birini nasıl ayıltabilirsin ?

• tuttum da onu tekmelemişti zaten ki işte o an basmıştım tokatı.herneyse bundan sonra böyle olmıcak ben değiştim

• Sevindim oyleyse :)

• ayyy yuh ya olum saf msn sen ya

0|0
    0|0
    • safım galiba

• hc sanmyrm sen ksn geri donersn bu kıza

• yk artık hiçbirşey o kadar kolay değil

• başlayın tekrar

0|0
    0|0
  • bence hic baslama. böyle dengesiz insanlarlada konusma artik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana daha çok, eski sevgilisine olan acısını ve hırsını çıkarmak için başka bir erkeğe ihtiyaç duyan ve seni bulan biriymiş gibi geldi. Sana sevgisi olsa, saygısı olur. Saygısı olsa zaten seni umursayıp bu şekillerde davranmaz. Karar senin ama tavsiyem, her gözyaşına aldanma. Ara sıra mantığa da ses ver, işe yarıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...