Dider drogba mı ? cristiano ronaldo mu ?

dider drogba mı ? cristiano ronaldo mu ? sizce hangisi daha iyi

• Didier drogba
    71% (10)36% (10)48% (20)Oy Ver
  • Cristiano ronaldo
    29% (4)64% (18)52% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki ronaldo ezik galatasaraylı drogba kim ki 35 lik drogba diyen galatasaraylılara beyin nakli şart drogba kim ki ronaldoyla kıyaslıyorsununuz bu soru tam bir rezillik aptalca ve fanatikçe bir soru :) drogbaymış rezillik :)

0|4
    2|3
    • katılıyorum

• drogba futbol oynarken sen daha vitamindin

35 lik drogba 35lik kobrayıda saldı verdimi içine girmiş çok acıtmışki belliki saldırıyorsun

3 bacaklı anakonda sana doğru gelsin :D:D

• eskiden iyi olabilir ama şimdi en iyisi ronaldo ve messidir gsliler istediiniz yalvarın yakarın çıldrın nafile ronaldo drogbadan 10 gömlek buraktanda 30 gömlek üstün :)

Kızlar Ne Diyor 10

• galatasaraylısın ama ronaldo :)

0|2
    1|0
  • ronaldo tabiki

0|3
    1|1
  • şu an da drogba dememizi beklemiyorsun heralde:)))

0|0
    0|0
  • Adamlık Drogba.

0|0
    0|1
  • GALATASARAYLI OLMAMA RAĞMEN RONALDOOOOOO <3 <3 <3

0|2
    0|1
  • Drogba mutlu musun:)

0|1
    0|1
  • Cristiano Ronaldo aşkım benim

0|0
    0|0
  • Didier drogba

0|0
    0|1
  • Didier drogbaaa

1|2
    0|3
  • Didier drogba

1|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 24

• sabri mi drogbamı sorusu ne zaman gelecek.ayrıca beni şaşırtan anket sonuçları oldu :)

0|2
    0|1
    • drogba kötü futbolcumu kobrası yeter :PP..

• görmüş gibisin:)drogba kötü değilde cr7 ile kıyaslaması tuhaf

• yuh ya hocam 28 yaşındaki dünyanın en iyi 3 topçu arasında yer alan oyuncuyla 35 yaşındaki drogbayı karşılaştırıyon kesin gs lisin

0|1
    0|0
  • Didier Drogba kişiliği ve karakteri ile herkesin takdirini kazanmıl biri. Ama zamanında o da futbol resitali verird. Şimdi de çok iyi ama genç yaşındaki kadar iyi değil. C.Ronaldo ise şuan genç ve dünyanımn en iyi futbolcularından biri.

0|0
    0|0
  • ne drobası ya ronaldoyla drogbayı kıyaslamak genelevinden bakire bizi kızı aramak gibi bişey çok saçma sorulmuş ronaldo drogbadan 10 gömlek üstün son maçtada gördü zaten kimin iyi olduğu drogba ronaldonun kazandığı ödüllerin yarısını aldın yeter :) eminim fanatiklikten gözü dönmüş gsliler drogba demiştir ama istedikleri kadar desinler dünya ronaldo diyorlar ya o yeter :)

0|2
    3|2
  • bu iki oyuncuyu karşılaştıranlar varya helal olsun :D

0|0
    0|0
  • 35 lik drogba 28 lik cristianodan daha iyi çünki biri tek başına çok iyi bir oyuncu diğeri ise tek başına bir takım

1|1
    0|1
  • ronaldoı ile drogbayı aynı kefeye konmaz

tabiki ronaldo

0|2
    1|2
  • Drogbayla ronaldoyu kıyaslamanıza hiç şaşırmadım siz ki burakla ronaldoyu kıyaslamış insanlarsınz :D

0|2
    0|1
  • drogba kimmis. futbolcu mu o. iyi oyuncu olsa turkiyeye gelmezdi chelsea de kalirdi. ronaldo futbolcu otesi bir insan.

0|2
    1|2
  • Messi Messi Messi

0|1
    0|0
  • Ronaldo ama drogba da en iyi forvetlerden biridir..

0|0
    0|1
  • drogba baba

1|1
    0|0
  • Böyle bir kıyaslama yapmak bile saçma...

0|1
    0|0
  • Yok Selçuk Şahin

0|2
    1|1
  • Hurşut meriç tabikide.

0|1
    1|1
  • Ne kadar saçma sapan bir soru. Sabri olaydı belki ama Ronaldo.

0|0
    0|0
  • baki mercimek diyorum amk tartışılan soruya ve verilen cevaplara bak

0|1
    2|2
  • Sen drogba mısın?

0|0
    0|1
  • tabiki sabri sarıoğluu:))

0|0
    0|0
  • Didier drogba

0|0
    0|0
  • Drogba desem inanacak mısın..

0|0
    1|2
  • Andrea pirlo

0|0
    0|2
  • sormamıs ol ınsan cevabını bıldıgı soruyu sorar mı hemserım :)

0|0
    1|1
  • Drogba dünyanın 1 numaralı forvetiyken,Ronaldo henüz stajer forvetti.A.Fergusonun elinde yıldızlaştı,yıldızlık geçmişi çok fazla değil.

İkiside aynı yaşta olsa,ben kesinlikle Drogbayı tercih ederdim ve bir çok teknik direktörde Drogbayı tercih ederdi bence.Çünkü Ronalda defansın arkasına çok iyi koşu yapabilen çok hızlı ve isabetli şutlar atan bir futbolcu ama Drogba çok daha meziyetli bir forvet.Orta sahaya gelip aynen 10 numaralı bir futbolcu gibi top yapar,çapraz koşularla alan boşaltır,hava toplarında çok çok etkilidir,topu indirir ya da kaleye vurur,ileri atılan toplarda topu tutup saklar,orta sahadan gelen oyuncular için istasyon olur ve daha neler neler.

Kısacası Drogba çok daha komplike bir forvettir. Şu an Drogba 35,Ronaldo ise 28 yaşında.Bu kıyaslama sağlıklı olmaz.Ama her ikiside 28 yaşında olsa kesinlikle Drogba çok daha iyi bir forvet derim.

2|3
    0|2
Yükleniyor...