Akhisar.. adam gibi adamlardan kurulu takım..

Akhisarımın gücü sonuna kadar yetebilecek mi ? Ligde kalmasını en çok istediğim takım onlar.. Bu galibiyetle tutunabilecekler mi lige ?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• bence kalacaklar ligde bundan sonrası daha kolay onlar için büyük takımı yendikten sonra iyice özgüvenli de oldular :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben kalmasını isterim ve hakediyorlar.

0|1
    0|0
  • Haediyorlar bence

0|0
    0|0
  • İnşALLAH kalır ligte. Manisasporda lige yükselse ne iyi olur...

0|0
    0|0
  • ben son paramla iddia oynamıştım Akhisar maçıydı arkadasıma kurdugum cümle aynen şu Akhisar ne yaa demiştim ve o iddia kuponu yatmıştı sırf o maç yüzünden :D çok dengesiz bir takım hiç tahmın yürütemiorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle cok cok iyi bir takım

Akhisari yakından takip ederim Inşallah düşmezler

0|0
    0|0
  • Hakediyorlar.

0|0
    0|0
  • küme düşmekten kutuldu

0|0
    0|0
  • Pek öyle sanmıyorum ama...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Akhisar her türlü düşer

0|0
    0|0
  • akisarın son 4 maçı bursa,antalya,mersin,ordu bu maçlar arasında bursa ve antalyadan puan çıkarması zor mersin ve orduyu yenecekler çünkü;mersin zaten düştü ordu ise son haftaya kalmadan düşücektir.yani kısacası son 2 maçını kazanırsa ligte kalacaklardır

0|0
    0|1
  • açıkçası ligin başından beri iyi top oynamaya çalışan ve bunu çoğu zaman başaran bir takım ak hisar..sadece sonuca gitmekte zorlanıyordu.özellikle gekas geldikten sonra akhisar yükselişe geçti.fikstüre bakıyorum : bursa-antalya-ordu ile deplesmanda,mersinle kenbdi sahasında karşılaşacak,2 maçı kazansın kalırlar

0|1
    0|0
  • Umarım direnişine hayranım. . Küçük takımların büyük dirençleri oluyor.Futbolcuları diğer büyük takımlar gibi para için değil yürekten oynuyorlar

0|0
    0|0
  • bende şunu anlamıyorum şimdiye kadar nerdeydiniz madem öyle olcaktı başta gekası getirseydin başta atak oynatsaydın başta ortasahayı agresif kursaydın ama Türk milletinin klasik özelliği yumurta kapıya dayanınca bakalım mersin kesin düştü orduda öyle artık 4 takım dan 1 i düşecek hangisi olur belli olmaz

0|0
    0|0
  • Akhisar kalsın İbb düşsün ! Seneye de Akhisar düşsün, belediye takımlarından kurtulsun şu lig !

0|0
    0|0
  • link

Advertorial

0|0
    0|0
  • takım oynu oynuyorlar daha devam edebilirler.

0|0
    0|0
  • Türkiye Süperlik rant sağlaycılar sahtekarlardan şikecilerde dolu bir futbol ligi

0|0
    0|0
  • akhisar'ı 2.ligdeyken maçlarını izlerdim.

tribün en baba yerinde dedeler, amcalar oturur maç izler bastonlu felan

şimdi öyle dğeil snaırım üst lige çıkınca herşey para.

0|0
    0|0
  • şu anda düşme hattında bulunan bütün takımlar ligden düşecek

0|0
    0|0
  • ıstanbul beledıye dussun hacım

0|1
    0|0
  • kalmalı bence.

0|1
    0|0
  • Zor, Elazığ düşmez gibi çünkü..