Beşiktaş maçı sattı mı?

Beşiktaş dün akşamki Akhisar Belediyespor maçını sattı mı? Ne düşünüyorsunuz şike var mı?

Güncellemeler:
Benim Beşiktaşın maçı sattığı yönünde bir iddiam yok. Sadece fikir aldım ama maşallahınız var :)

0|0
413

En İyi Kız Görüşü

• ben de düşündüm bunu

0|2
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle bişey mümkün değil,daha neler uyduracaksınız.ayrıca satılmış maç 4-1 bitmez mantığa bile sığmıyor.

0|1
    1|1
  • Satmadı. Tamamen kendi başarısızlıkları.

0|1
    0|1
  • Senin şovda olman gerekiyor. Burda işin ne.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaş şereftir.sadece takım istemedi

1|0
    2|1
  • hahaha güldürdün beni :) beşiktaş bu maça çıkmadan önce bu maçı kazanamazsa 2.liğin gideceğini ve şampiyonlar ligine gitme olasılığı kalmayacağını biliyordu bunları bile maçı satacak değilmi ?

0|0
    0|2
  • Bence satmadı akhisar hak etti ve aldı

0|2
    0|0
  • G.Saray içerde Karabğkten 3 yedi, Fenerbahçe Kadıköyde Elazığdan 3 yiyorsa normaldir de, Beşiktaş deplasmanda 10 kişi kalıp 4 yeyince mi satmış oluyor?

1|2
    2|0
  • sanmam, onların her zamanki mallığı. fener maçında yırttıkları bir taraflarını halen toparlayamadılar. GS nin ekmeğine yağ sürmek üzere faaliyetlerini sürdürmekte olan bir takım zaten

1|1
    0|0
  • saçmalamayın yav beşiktaş akhisara satıcak akhisarın edine budu ne adamların idman malzemeleri dahi eksikken . ayrıca bal gibi haklarıyla aldılar en güzel örnekte 4.gol.

0|0
    0|0
  • Bencede sattı aklıma gelen ilk şey bu oldu Fenerbahçeli olmama rağmen beklemedim böyle birşeyi Beşiktaş tan keşke yenseydilerde şampiyonluk yarışı daha zevkli geçerdi Beşiktaş erken havlu attı.

0|0
    0|1
  • sanmam satmamamıştır.

0|0
    0|0
  • bjk her zaman ligte hiçbirşey yapamazlar bize gelince(fb) canlarını dişlerine takarlar inönüde bizi yendiler gsnin ekmeğine yine yağ sürdüler

0|1
    1|0
  • Samet Aybaba'nın kendi kuyusunu kazacak hali yok ya. Hem satsa da bu kadar farklı mı yenilirlerdi ?

0|1
    0|0
  • Beşiktaş maçı satacak bi' konumda değil, bu gidişte uefa'ya bile gidemicek..

0|1
    0|1
  • ne içtiysen banada ver bende içeyim neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım.

0|0
    1|0
  • Beter olsunlar. http://www.youtube.com/watch?v=dIeoEWQeMHA

eee kim neyi yedi şimdi? :D

Akhisarın parasımı varki maç alsın.Maç satma falan yok,sadece gücü yetmedi beşiktaşın

1|2
    0|2
Yükleniyor...