Fenerbahçenin Vasat Kalecisi Fabiano Sneijder ve Podolskinin Füzeleri Karşısında Ne Yapacak?

Galatasaray son haftalarda çok iyi oynuyor 13 Nisandaki Derbideki Galatasaray artik çok değişti ve Fbde çökmeye başladı malum Volkan bel ağrısını bahane ederek maça çıkmak istemedi peki vasat kaleci Fabiano Podolski ve Sneijderin şutlari karşısında ne yapacak?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Armut toplaz heralde eli :D

0|0
    0|0
    • Karpuz yakışır o na Musleranın yanında bunlar kalecimi ya

• Fena değilde Musleranin yaninda sönük kalıyo

• Kesinlikle😇

En İyi Erkek Görüşü

• Akşama göreceğiz

0|1
    0|0
    • Hangi köşeye atacak merak ediyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• volkan fıtık ameliyatı oldu bahane değil yani. fabiano vasat kaleci bunu kabul ederim ama galatasaray takım olarak çok vasat. organize atak yapıp da ceza sahasına girebileceklerini düşünmüyorum. uzaktan şutlarla ne kadar etkili olabilirlerse ya da yan toplarda. şahsen ben izlemiycem maçı b. k gibi top oynicaklar

0|0
    0|0
  • Puzzle oynucakmis.

0|0
    0|0
  • Şunu banlayın

0|0
    0|0
  • Volkanın bel ağrısı bahane, sneijderin şutları şahane :D

0|0
    0|0
    • Bu yıl kaç gol attı Snejder.

• Neden sen istatistiklere bakmadan konuştun diye mi. Bak istatistlikleri sana anlattım ama anlarsan.

• İddiaya girexek Gs li aranıyor. Fener yenersse Fener forması giyer nasılım diye soru sorarsın burada Gs yenerse ben sorarım var mı konuşmyana icraat edecek.

• Volkan yemeze geçti. Füze gelir diye korktu.
    Haydi
    #GALATASARAY.

0|0
    0|0
    • İddiaya girexek Gs li aranıyor. Fener yenersse Fener forması giyer nasılım diye soru sorarsın burada Gs yenerse ben sorarım var mı konuşmyana icraat edecek.

• @Norttt_wets
      dostum ben Türkçe konuşuyorum dimi?
      Sevmiyorum diyorum. Anladin?

6Bin xper im var onun üzerine iddiaya girek gel?

• Benim xperim yok.

• Vasat kalecisimi Muslera bu yıl 25 hatalı gol yemiş onu görmüyormusun. Volkan bahane etmedi amelyat olması gerekdi yoksa şampiyonlar ligine yetişemiyecekdi bu kupa olmasada Avrupadayız ama Gs de bu kupa olmazsa 2 yıl yok biliyorsun dimi.

0|0
    0|0
    • Puhahaha Volkan korktu fuzelerden kacti yoksa igneylede çıkardi☺
      Musleranin ne kadar iyi Kaleci olduğunu herkes biliyo Fabiaono kim be

• İyi de alamazsanız neolucak onu söylesene. Fener kupa alamazsa neolur Gs kupa alamazsa neolur söylesene.

• kova olacak

0|0
    0|0
  • Sabri bile atar be

0|0
    0|0
  • sinanı en basından oyuna koyarsa en azından bir gol atar zaten o adam yedek baslatmaz umarım

0|0
    0|0
    • Sinan ilk 11 de Zonk ta kadroda yok☺

Yükleniyor...