Boksör mü, Vücut geliştirme mi?

4yıldır boks yapıyorum omuz ve bicepsler yerinde ama hafifde yagli bir vucut var vucut gelistirmecilerde ise estetik var. Kizlari daha cok ilgilendiriyo aslinda bu soru. Yanlarında bir boksör olsunmu isterler yoksa fit estetik bir vucutmu? Dipnot:ikiside secenegi yasak:) cunku vucut gelistirme estetikligi ilac kullanmadan yakalayamaz dogalligi bozulur karaciger + diger enzim hormonlari.. boksör ise dogaldir ana maddesi karacigerdir:)

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• hangisi kas yapıyorsa

0|1
    0|0
    • Ergen aklı işte

• Haklı , dağılın..

• arkadaş burda kimin vücudu güzelden ziyade boksör mü vücut geliştirmeci mi diye kıyaslıyoruz.. adam yanınızda bir boksör mü olmasını istersiniz diye sormuş...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Bruce Lee'nin vücudu bgüne kadar gördüğüm en mükemmel erkek vücudu bence.. Müthiş bir esneklik, abartı olmayan kaslar ve sıfır yağ...

0|1
    0|0
    • Güzel yorum. O esnekligi 91kg ve 91+ bir boksor yakalayamaz mesela ama floyda bakarsan esnek ve hizlidir tabi branşları ayrı.. fakat hafif kilo dövüş zevk vermiyor bana en basit örnek de takip edilen bir boksör söyle desem golovkin demezler ama tyson, joshua, klitscho, povetkin denilebilir yuksek oranla:)

• Tabi zevkler ayrıdır hocam. Hedefim 82de musabakalara cikmak allahin izniyle @avniyildirim 'ın izindeyiz..

• Başarılar dilerim..

• Vücut geliştirme

0|1
    0|0
  • Açık ara boks kardeşim. Savaş sanatları her zaman öndedir.

0|1
    0|0
  • boksörlerin vücudu vücut geliştirmecilere oranla daha yağlıdır

0|1
    0|0
  • Boks şart.

0|1
    0|0
  • Boksu bırakma fit lerin içi boş

0|1
    0|0
  • Boks yaparken ağırlık daçaşıl

0|1
    0|0
  • Estetik ilac olmadan olmuyo mu denedin mi bro

0|0
    0|0
    • Bilimsel olarak aciklanmis verilerin santimlerin ölcülerin uzerine cikamassin kardeşim benim, cok basit bir ornek göbek altı ödem ve yağ en zor atılan kısımdır ketojenik diyet dahi yapan antrenörlerimiz kurtulamadı onlardan, kas kaybeden dahi oluyor baklavaları cıkartayim derken:) işin içindeyiz yani..

• Vücut ilaç kullanmadan niye olmasın çok da güzel yapanlar var.

0|0
    0|0
  • ne ilacından bahsediyon? sanki mr olimpia olcaz da ilaç kullancaz salak mıyız da kullanalım hele gene karı kız için hiç kullanılmaz spor sağlık için yapılır senin çevrendekiler hanzo ise bize ne laf atıyon?

0|0
    0|0
    • Kardeşim soruyu cevapla sana ilac kullandin diyen yok:)

• Aynen moruk:) türk kızını hic anlayamassın zaten;) ilaç kısmını duzelteyim bilimsel verilerin uzerine dogal yolla cikamayiz yazsam daha iyiymis yanlis olms k. bakma

• doğal limit vardır ama o limite ulaşırsan zaten çok güzel vücudun olur :)

• vızırtt

0|0
    0|0
  • Kızların hoşuna kaslı erkekler gidiyor kanka
    Ondan dolayı sana vücüt geliştirme diyorum

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme ilaç kullanmadan doğallığı bozulur diyen adam vücut geliştirme hakkında hiçbir fikre sahip değildir

0|2
    0|0
    • aynen öyle :D

• Evet dogrusun eyvallah zaten vucut gelistirme derken bodybuilder'ları kastederek (aciklanan gosterilen olculerin uzerine normal yollarla cikamama) yazdım. 👍

• Tamam anlastik usta :) 👍

Yükleniyor...