Ne yapayım ben bununla?

Çok heyecanlanlıydı bana karşı, ben soğuk durdum.Soğuk davranmaya başladı önemsemediğim içinmiş, tereddütlerim var güvenince geçer dedim, tamam dedi, beni alacaktı buluşup konuşmak için 10 dakika geç kalınca "yeterince bekledim biz bence arkadaş kalalım" dedi, hiç üstüne düşmemiştim,ilk o gün düştüm, inatla kendisini beklediğimi söyledim, inatla gelmeyeceğim bekleme dedi, bir saat boyunca beklediğimi söyledim, elimden geleni yaptım artık adımı dahi unutabilirsin dedim, bir saat sonra sen bilirsin yazdı. İki gün sonra facebookunda "bu şehirde sen varsın,ben varım biz yokuz" yazmış, ve facebook gönderilerimin kendisi ile ilgili olabileceklerinden kuşku duyduklarını beğendi, "ardından sen bana yakın ben uzak, ben sana yakın sen benden ırak" yazmış facebook duvarına.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne istediğini bilmeyen , olsak mı olmasak mı diyen kafası karışık olan biri bence .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçmalamış iyice. Hele şu bekletme işi çok kötü. Erkek bekler ama kadın bekletilmez. Kadın gibi kapris yapıyor. Ya kişiliğinde problem var ya da çok cahil ve tecrübesiz. Hayır gelmez ondan.

0|0
    0|0
  • Sizin ayaklarınız ne zaman yere basacak acaba?

0|0
    0|0
  • Aşırı saçma işler yapıyor.

0|0
    0|0
  • seni seviyor ama ona akıl veren birileri var diyorki fazla kıçını kaldırma diyorlar çocukta onlara uyuyor ama sana şunu söyliyim fazla naz aşık usandırır sende fazla naz yapma

0|0
    0|0
  • Yüz verme...

0|0
    0|0
  • Ee ne oldu simdi? Ne istiyor ne soruyorsun bize?

0|0
    0|0
    • Bişi olmadı adımı sil dedim sırtımı döndüm. Oda tamam dedi ama facebooktan durumlarımı beğeniyor. Tuhaf tuhaf durum güncellemeleri ypıyor filan. Anlamadım yani hangi kafayı yalşıyor. Siz yorumlayın diye...

• herşey açık ve net sen yoluna o yoluna geçmiş olsun ;-)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalamış iyice

0|0
    0|0
Yükleniyor...