Düşük karbonhidrat diyeti?

internetteki diyetlere göre değilde gerçekten bilgisi olan arkadaşların benim için bir program yapması mümkünmüdür? şu an kilom 135 :)

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyun 190 olsa bile kilon oldukça fazla diyet istediğine göre kas ağırlığından ziyade yağ ağırlığı olan tatlı mı tatlı şirin bir patatessin. Diyetisyen sana yardımcı olabilir. Ben de kiloluyum senin kadar olmasa da ama burada insanlar hep yanlış bilgiler veriyor şekerin olabilir, insülin direncin olabilir bir çok hastalık var. Benim insulin direncim var mesela burada yazanları uygulasam hem kilo alırım hem şeker hastası olurum. Doktora danışmadan kesinlikle diyete başlama.

0|1
    0|0
    • boyum 2.00 :) haklısın tabi ama sağlık yönünden sıkıntım yok her şey yerli yerinde :) çokta hızlı kilo verebiliyorum ama sabit bir programım yok sadece o kadar

• Ooo iyi o zaman 😄 ben yine de yardımcı olamam tabi kusura bakma sadece uyarmak için gelmiştim 😂

• tamamdır sorun değil :)

Erkekler Ne Diyor 2

• abi burda hiç uğraşma. bir diyetisyene yazıl. çok hızlı kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • diyetisyenlerden bıktım sürekli yavaş kilo verdirmeyi amaçlıyolar. Ben gidip ayda en fazla 5 kilo vermem gerekecekse boşa gidiyorum zaten. şu an tek istediğim düzenli bir program

• Günde en az 5 km yürü kardeş sonra yemeği azalt en mantıklısı bu kilo vermek istiyorsan

0|0
    0|0
    • son 2 haftadır vuruyorum kırbacı acımıyorum hiç bir şekilde spor ağır diyet sıkı fakat programım yok

• Takma kafana boşveeeeer

• hayırlısı be kardo :)

Yükleniyor...