Benfica teknik direktörü işimiz kolay fenerbahçe galatasaray gibi çılgın ataklar yapmıyor demiş

biz savunma yapanları her zaman kolay yeneriz demiş yani ben bir bjkli olarak benfica hocasının sözlerini dogru buldum savunma küçük takımların büyük takımlara yaptıgı stildir bakın real fb maçı olsaydı eger real 1 gol atardı ama fb reala asla gol atamazdı yanlış mıyım sizce

Güncellemeler:
yani real fb maçı skoru 1-0 ya da 2-0 real yenerdi
real gsye 5 attı ama fbye 2 atardı ama fb gs gibi 3 gol atamazdı sınıftaki erkekler öyle dedi

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bu lige çok fazla bu bir gerçek. fenerinde maçını beşiktaşında maçını izliyorum ama insanı uyutuyorlar maç esnasında. sıkılıyor insan yani. Glatasaray öyle değil sürekli atak futbolu oynadığı için hiç takım tutmayan bir adam bile maçı izlese çok büyük zevk alır futboldan. seninle aynı fikirdeyim real madrid ile hangi Türk takımı oynasaydı Galatasaray gibi bir futbol sergileyemezdi. benfica teknik direktörü büyük konuşmuş benfica çok büyük bir takım değil fenerbahçenin yenebileceği bir takım.

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• çarşı affetmez

2|0
    1|0
    • kurabiyem sen aramızda hakem ol bjk fenerin yalakası mı allasen kim haklı aşağıdaki yazıları okudun mu

• Fenerbahçe savunma futbolu oynuyor gibi gözüküyor aslında paslı yapıya dayalı futbol oynuyor. yani kontrollü bir atakla gol atmaya uğraşıyor. Futbolda bütün yorumcuların dediği gibi ataklar savunmadan başlar. Feneri yenmenin formülü basit aslında. pas yaptırmazsan yenersin. ama şu da bir gerçek ki fenerbahçe çok güzel top çeviriyor fakat topu ileri taşımakta çok zorlanıyor bunu aşarsa emin olun çok başarılı bir klüp olur. Seyir zevkine gelince evet hiç zevk vermiyo fakat başarı için gerekli bir sistem. Real yorumuna gelince bunu kimse bilemez. Belki 2 atardı yemezdi, belki atamaz 10 yerdi.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçenin büyük takımlara karşı hücum sorunu zaten kontrollü oynaması befica gibi hızlı gençlerden oynayan bir takıma karşı kontra atakla hızlı çıkmanız gerek ama Fenerde zaten hızlı oynayamıyor kondiyonu düşük bir takım

• bir beşiktaşlı olarak mı sen çocukmu kandırıyorsun bizde yedik beşiktaşlıymış nah beşiktaşlısın resmen galatasaraylı bide gizli kullanıcı olarak soru sormuş :) benfica fenerbahçe galatasaray gibi çılgın ataklar yapmazmıymış bu kadarda uyanıklık olmaz resmen gizli galatasaray :)

1|2
    0|1
  • Bir teknik direktörün gerçekten öyle düşünse bile çıkıp işimiz kolay biz savunma yapanları rahat yeneriz gibi açıklamalar yapması bana inandırıcı.nerede demiş bunu

0|0
    0|0
    • basın açıklamasında

• savunma ağırlıklı oynayan takımlara karşı daha başarılıyız falan demiştir.işimiz çok kolay savunma yapanları rahat yeneriz diye bir açıklama olmaz anca bana link gönderirsin kulaklarımla duyarım o zaman inanırım

• tamamda ben ntv spordan dinledim

• Her ne olursa olsun türk takımı sonuçta. O takımı tutmasak bile desteklememiz lazım. Ülke adına

0|1
    0|0
  • sırf hücüm yapan takımlar iyi savunma yapan takımlar karşısında iyi oynuyamazlar eğer fb hızlı kontraya iyi çıkabilirse.

0|0
    0|0
  • futboldan anlamiyorsan yorum yapma herşey taktikgeregi savinma agirlikli ya da ofansif ola bilir het takima karsi ayni taktikle oynarsa karsi takimda ona göre oynar bir de maclar oynanmadan kazanilmaz

0|1
    0|0
    • ne oldu arkadaşım savunma mı yapti fenerbahçe sonuc ney baskalarinin yorumuna bakma maca bak

• Real FBye 3 gol atardı evet 11 kişilik defans yaparsa

1|1
    0|0
  • doğdru diyosun katılıyorum sana.

0|1
    0|0
  • fenerin defans güçlü atak daha zayif gs ye göre unutmaki bu taktikle braga final oynadi yunanistan bu stille 2004 de şampiyon oldu daha ne diyebilirim

0|0
    1|0
  • Çok yanlış düşünüyosun mesela euro 2004 te yunanistan sadece iyi savunma yaparak kazandı çoğu italyan takımı iyi savunmasıyla yıllarca şampiyonlar ligini kazandı sen heralde euro 2004 izlememişsin bilip bilmeden konuşma

0|0
    1|1
    • savunma yapmak 1 gol atarsın üstüne yatarsın demek

• Fenerbahçenin defans yaptığı takımlar öyle hızlı takımlar değil İlerde Liber Kozakı falan tutmak kolay birşey GS karşısında yapsın şu meşhur 11 kişilik defansı kolaysa Drogba Sneijder gibi fubolculara karşı ligin ilk yarısda maçtaki gibi hemen defansta açıklar verir Benficada hızlı oynayan bir takım FByi zorlar geçermi bilmem ama

• Yalnız ilk yarıdaki maçta webo emre ve zieler yoktu

• Biz avrupa'da yenilmeyen takımları yenen takımız..

0|0
    1|0
  • sallamayın ya nerden biliyorsunuz yok o atardı yok o atamazdı falan töbe töbeeee

0|0
    1|0
  • Galatasarayıda gördük bencicadan çok daha zayıf bir portekiz takımına arenada 2-0 yenildi

0|0
    1|1
  • müneccim ...

0|0
    1|1
  • liseli ergen sahnelerde

0|1
    1|0
  • boşver şu mal fenevbahçelileri r.madrid fenerle hiç karşılaşmadı bile o kadar koftilerki benfica'dan 7 gol emişler 7-0 bune arkadaş 8taş beşiktaş gibi.

1|2
    1|1
    • Galatasarayda sparta pragtan 12 gol yemişti

• Galatasaray'ın prag maçı 1910 yılı kurtuluş savaşı yıllarından önce ülkede çoğu futbolcu asker zaten.ayrıca wiki'den bak dostluk maçı, yabancı takımlarla ilk maç yapan takım Galatasaray.fb-bjk milli küme ve saçma yerlerde oynarken GS yabancı takımlarla maç yapıyordu.

bir laf vardır; Milan'dan kovulmak için, Milan'a Teknik Direktör olmak lazım

umarın anlatabilmişimdir.

• Anlatabildin demek ki bak daha sesi çıkmıyor :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaşlı olduğundan şüpheliyim.sen Çarşıyı da tanımıyorsun belliki.

0|1
    1|0
  • Sana katılmadığım tek nokta Real maçının 2-0 bitmesi. Fenev Real'le maç yapsa anca 11 kişilik defansla 2-0 biterdi :D

0|0
    1|1
  • Oynayalım ve görelim ;)

0|0
    0|0
  • Galatasarylısın.

0|0
    2|0
  • 5 puan soruna katiliyorum sana

0|0
    1|1
Yükleniyor...