Feda sezonundan sonra nasıl olur da böyle transferler yapmaya kalkarlar?

Daha geçen yıla kadar feda dediler sonra feda derken biranda stad yapıldı şimdi ise. Ospina, Gökhan gönül, Robben gibi transferlerle ilgileniyorlar. Bjkliler bile bu kadar belemiyordu yoksa Reza Zarraf ile Bj üzerinden komisyon karşılığı kara para aklandığı doğruda ondan mı bu kadar iyi transferler yapabiliyorler.8 yılda 1 kere şampiyon olabilen Avrupada gruplardan elenenler yapamazlar gibi geliyor ya sizce.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 8 senede 2 kere şampiyon olanlar çok konuşmasın reza geldi kulüten loca aldı olayları başka yerlere çekme 70 milyon euro harcayıp Şampiyon olamamak nede çok koymuş be FEDA bitti Sefasını sürdük gelecek sezon fena koymaya GELİYORUZ !

Şampiyon BEŞİKTAŞ!

http://i.hizliresim.com/AJAQQ7.jpg

0|1
    0|0
    • @t5gyhuol Konu Beşiktaş ise her yerde ben varım ! Bak bir kez daha uyarıyorum seni aile fertlerini ağzına alma adam ol Pavalı köpeklik yapma ! Sen önce silah kaçakçısı başkanının hesabını ver sonra gel konuş

• @rftgyhujdr5t6y7 Troll hesaplar ile günde 5 10 hesapla karşıma gelirsen elbette engellerim bu benim hakkım fakat senin bana hakaret etme gibi bir hakkın yok ! Adam olmasını öğren Anne baba nedir önce on öğren seviyesiz git şimdi bir daha hesap aç

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hesap ortada
    Futbolcu satışı 90 milyon lira
    Yayın geliri 85 milyon lira
    Sampiyonlar ligi 67 milyon lira
    Bilet hasılatı 50 milyon lira
    Sponsorluk geliri 40 milyon lira
    Lisanslı ürün satışı 20 milyon lira
    İsim hakkı geliri 4 milyon lira
    Türkiye kupası 3 milyon lira

Son 9 yılda fb nin 2 şampiyonluğu var unutma

0|0
    0|0
  • Feda deneli uc sene oldu. Takim sattigi oyuncu kadar transfer yapacak.

Bu takim Diego denen capsizin Fener'de aldiginin yari fiyatina ligin asist kralini oynatiyor.

Aklinizca Besiktas'i karalayacaksiniz.

Daha iyi gubleriniz bunlar gerci.

0|0
    0|0
  • 20 milyon euro geldi :-))

0|0
    0|0
  • Siz en fazla şampiyonlar liginde grup maçlarını oynar birinci bitirecekken yine üçüncü ahahahagag 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...