Fitness boyu engeller mi Cevağ verenlere +1 kardeşlerim?

Fitness boyu engeller mi veya yavaşlatır mı boyum 1.87 arkadaşlar lütfen daha ne kadar uzayacaksın demeyin soruma cevap verin lütfen arkadaşlar gelişim dönemindeyim lütfen uzunca açıklayın arkadaşlar?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi benim arkadaşımın boyu kısaydı 170 di gitti ve boyu daha uzamıyor ama senin 187 genlerinde uzunluk var zaten fitness yapman engellemez hatta daha düzgün bir fiziğe sahip olmanı sağlar...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boy uzunluğu yüzde 90 genetikle alakalıdır geri kalan yüzde ise beslenme, spor gibi aktiviteler sayesinde olur. eğer uzamıyacağın var ise günlerce basketbol oyna günde 1 litre süt iç o boy uzamaz. yok eğer uzayacagın varsa basketbol oynama adam akıllı beslenme oy boy yine uzar şimdi cıkıp kımse basketbolculardan bahsetmesin basketbol boy uzatmaz uzun adam basketbola ilgi gösterir

yaşın kaç bılmıyorum ama muhtemelen boy uzunlugunu tamamladın diyebilirim zaten uzarsan bir kaç cm uzarsın. ayrıca fitness boy uzamasına engel degıldır.

0|1
    0|0
    • peki abi boyum 2.05 olabirmi bide bu boyu 2nin üstünde olanlar nasıl oluyor sence ben olur muyum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Etkiler.

0|1
    0|0
  • Engellemez

0|1
    0|0
  • 15 16 17 yaşlarındaysan evet :D

0|1
    0|0
    • peki 6 gün ağırlık çalıştım ve oturarak çalıştım birde sadece bir kere dumbel çalıştım bir tarafa 7.5 diyer 7.5 çalıştım yani doplamda 15 kilo sence birşey olmuşmudur 6 günde abi

• teşekkürler abi çok strese girdim ama eminmisin sadece 6 gün çalıştım içindem diyorum bişey olmamıştır ama ya olmuşsa diyorum sence birşey olmuşmudur toplamda 10 gün gitdim 6 gün ağırlık çalıştım diyer günlerde zayıflama kardiyo eminmisin abi

• dediğim yaşlardaysan fazla abartma birşey olmamıştır.

• Eklemleri ezersen kötü
    Her daim dirsekler ve dizler kırık şekilde çalış

0|1
    0|0
Yükleniyor...