Kardiyo ve agirlik calismalari?

Arkadaslar ben saglikli olmak ve vucuduma sekil vermek icin 2 ay once spor salonuna gitmeye basladim ama bir kac sorum var;

1) ben sporu 45 dk kardiyo, 45 dk agirlik olarak yapiyorum. Spor salonuna iki gunde bir gidiyorum. Sizce kardiyo ve agirlik ayni gunde mi yoksa ayri gunlerde mi calisilsa daha iyi olur?

2) ilk amacim gobegimi eritmek ve 68 olan kilomu, normal kilom olan 62-63e cekmek. Ama iki aydir kilo veremedigim gibi spora baslamadan once kilom 66,5kg'di. buna ragmen kol kaslarim falan gelisti. Sizce bu normal mi? Sizce yag dokum azaladina ragmen kas artisindan kilom artmis olabilir mi?

3) gogus bolgem cok gevsek ve yaglanma var. bu nedenle gogsum hafif cikik ve cirkin duruyor.. Hangi alet veya hareketle bu bolgemi sikilastirabilirim. Yag yakmaya yonelik bir program yeterli olur mu yoksa sikilastiracak hareketler yapmam daha mi iyi olur?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 3. sorunun cevabı göğüs pres yap hocanı söyle o sana gösterir. 2. için evet bende spor yapınca insanlar kilo vermişsin diyor halbükü yağım azalıyor kas kütle artıyor ve kilo alıryorum fakat kas yağdan ağır ve hacmi az olduğu için zayıflamış duruyorum fakat kilo alıyorum. 1. ise spor hocana sor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bana ilk gitmeye başladığım zamanlar verdikleri program da buna benzerdi. 10 dk ısınma cardio, sonra 8 farklı alette ağırlık çalışmaları sonra onun üzerine en az 45 dakika yine cardio idi. Zira kalp kasının da güçlenmesi gerekiyor salt ağırlık çalışması o anlamda uygun değil

0|0
    0|0
  • Şunu söyleyim sana ben pazartesi çarşamba cuma çalışıyorum evde kardio egzersizinide pazar günü yapıyorum 1 gün dinlenmek şart .

0|0
    0|0
Yükleniyor...