Fenerbahçe - gençlerbirliği skor tahminleriniz nelerdir

iddaa rakamları beraberliğe oy vermiş bende mi beraberliğe oy versem diyor küçük kuzenim

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• normal şartlarda gençlerbirliğinin puan alması, berabere bitmesi kuvvetle muhtelemel bir maç yani fenerbahçe fikstürüne baksanız kesin puan kaybı yaşar diyeceğiniz deplasmanlardan birisi kesinlikle artı fenerbahçenin yogun maç trafigini (uefa, t.k, stsl) düşünürsek kesinlikle puan kaybeder diyorum ama bir yandan da yayıncı kuruluş, güç odakları ligin 1 ay erken bitmesini asla istemezler çünkü fenerbahçe buakşam kazanamazsa galatasaray büyük ölçüde bitirmiş olacak bu işi. yani eğer dışarıdan bir müdahale olmazsa normal şartlarda fenerbahçenin kazanamayacagı bir maç bence.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• dikkatinizi çektiyse fenerin son lig maçlarında hiç top üstünlüğü yok oyun yok ilk şutu çeker golü atar maç öyle biter. bugün inşlh puan kaybeder :)

1|1
    0|0
    • sanmam be kanka gençle rküme düşmeden kutulmuş maçı satarlar

• bende sanmıyorum fener forması giymiş cavcav bu maçta fenerin altına yatar

• bu maça hakem damgasını vurur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yener kesin.

0|0
    0|0
  • Maç deplasmanda. fark olmaz. 2-1 fener

0|0
    0|1
  • ben 1-1 diyorum neden se içimden öyle geciyo süprizde olmucak benim için.

0|2
    0|0
  • fb 2-0 yenilidi

0|0
    0|0
  • Sitelerdeki üye yorumları şu yönde fenerbahçe zorlanacak ama bu maçı 1 ya da 2 farkla alacaklar yönünde.

0|0
    0|1
    • hımm param olacak 2-1 basacam gençler alır maçı

• FB zaten hep zorlanıyor niyeyse dimi . Zorlanma değil o bir gol atınca 11 kişi defans yapıp futbolun güzelliği bozuyorlar . Futbol sadece başarı skor değildir bir eğlencedir eğlence golden gelir . Birde GS ve BJK bak mesela genelde bu takımlar birinciyi attıktan sonra ikinciyi ararlar bence bu tür takımlar olmalı futbolda .

• 1 1 inş :)

0|1
    0|0
  • 10 - 0 fener

1|1
    0|1
  • 2-0 Fener alacak..

0|0
    0|0
  • FB maçları az gollü geçiyor zaten yine öyle olur ama ilk golü Gençler atarsa işleri zor

0|1
    0|0
  • İlhan cavcavli gencler feneve hic bisi yapamaz bu aksam iyi izleyin maci

0|1
    0|1
    • artık fenevin her maçı satılık hakem ve futbolcular tarafından

• olmadı hakem werir bir penaltı

• Bence mahsuru yok sahasinda kupa kaldirdigimin cocuklarinin sahasinda sampiyonlugu ilan etmemiz daha bir guzel olacak fenev aglamaaa :)

• fener genelde lig sonu maçlarının hepsini alır eğer şamp umudu varsa. sırf gs olmasın diye kasar :D

0|0
    0|0
  • takcaz gençlere ama kaç kaç

0|0
    0|2
  • içimden sanki 1-1 sonuçlanacak gibi geçiyor

0|0
    0|0
  • gençlerbirliği:8

fenerbahçe: 0

2|2
    0|1