Dün yendi bugün de yener mi Fenerbahçe?

Dün Fenerbahçe açılışı yaptı baskette bugün futbol maçı var.5-1 bitecek gibi geliyor. Peki sizce neolur bu maç.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Yener tabi

0|0
    0|0
    • Yenmeliyiz.2 yıl gidemesinler avrupaya.

• @masumcocuk34 Siz borcunuz yüzünden Ünal Aysal yüzünden biz şike yapmışmış da mışmışmış. Olasılık yüzünden.

• kime göre? hiç bir zaman sizin şike davanız için yorum yapmadım hiç bir yerde, yine yapmam. Türkiyede bir suçlu bulundunuz bir aklandınız, avrupa aklamadı suçlu buldu. Trabzon hala kupasının peşinde falan filan. borç şike vs sonuçta uefanın koyduğu kurallar çerçevesinde haklı ya da haksız cezalar verilmiş. önemli olan bu cezaları minimum çekmek. Türkiyeden ne kadar çok takım Türkiyeyi temsil edecekse sonuna kadar etsin. GS yerine kim gidecek de puan getirecek? he umarım başarılı olur her takımımız ama ortada da bir güç gerçeği var. ben demek istediğim konuyu çarpıtma lütfen. ben zihniyetinizi eleştiriyorum. avrupa arenasında herkesin ama herkesin bir olması lazım. yoksa kimseden bir b*k olmaz

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 3-1 alırız diyorum

0|0
    0|0
  • Fazla hayalperestsin :P

0|0
    0|0
    • Hayalperest mi. Hayatınızda ilk defa Fenerbahçeden önce yıldız takdınız diye sevinen takım taraftarımı diyor bunu.

• 67lere kadar gidiyorsak kimse o zaman 2000deki başarılarımızı konuştuğumuzda onlar mazide kaldı günümüze bak demeyecek !

• @masumcocuk34 Tarih bir klübün başarısını yansıtır.

• Gs alır inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...