Sabah yürüyüşü aç karınamı yapılmalı tok karınamı?

Merhaba. Bir sorum var size arkadaşlar ben diyetteyim şuanda doktorum sabah 8 de aç karna 1 saat yürüyüş yap dedi neden aç karna? saat 9da kahvaltı yapıyorum ondan sonra 1 saat yürüyüş yapsam ne fark eder? Bir sorum daha var spor salonuna yazıldım akşam 8 de gidip 1.5 saat spor yapıyorum sizce öğlenmi gitmeliyim akşammı ve kaç saat gitmeliyim? Yaşım 18.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir seyler atistirilmali. Hafif seyler salatalik domates penir zeytin vs cok degil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah yürüyüş aç karnına çünkü bu vakitte kanda yağ asitleri diğer saatlerde daha fazla bulunur ve sabah ilk bunlar yakılır. Akşam sporuna 8 den önce git geldiğinde yemek yediğini de düşün bunlar 8 den önce bitmiş olmalı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle ac karnina. Sebebi ise vucuduna herhangi bir kalori almadan yuruyus yaptigin icin depolardan kullaniyor vucut daha verimli. Yuruyus oncesi 1 bardak limonlu su isini kolaylastirir

0|1
    0|0
  • Aç karna yapılıyo diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Ac karnina

0|0
    0|0
  • Çünkü. Yemek yedikten sonra enerji olarak yediklerin yanar ama aç karna yaglarin yanar

0|0
    0|0
  • Tok karnına sabah sporu kalbe zararlıdır illa ki yapacaksanız tok karnına yapın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...