Squat iç bacak eritir mi?

Squat iç bacak eritir mi? Fayda etmezse ayakta yapabileceğim hareketler önerir misiniz evim çok küçük yerde yatarak yapılan hareketler zorluyor bacak açma kapama sıkıntı oluyor

0|1
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel erime yoktur. Konu kapandı.

0|1
    0|0
    • Nasıl yoktur squatla basen erittim ben diyet bile yapmadım aksine ayı gibi yememe rağmen

• Kilo vermekten bahsetme bana. Ben bölgesel erime yoktur dedim. Sol bacağındaki yağları erit ama sağdakiler kalsın. Başarabiliyorsan öyle konuşalım. Yok göbek nasıl eritilir yok bilmem ne. Yok kardeşim bölgesel erime. Yağ vücuttan eşit şekilde gider. O da karbonhidratı yeteri kadar tüketip spor yaparak olur

• Bölgesel erime olmazda çalışan kas sıkılaşır erimiş gibi gözükür ama o yağ vücuttan eşit şekilde atılır

En İyi Kız Görüşü

• İc bacak eritme degil o, sıkılaştırmadır.

1|0
    0|0
    • Erisin sıkılaşsın fark etmez görüntü düzelsin yeterli

Erkekler Ne Diyor 18

• Ayaklarinin "V" seklinde squat yap

3|0
    0|0
  • eritmez. squat genel olarak kas geliştirici bir harekettir. senin anlayacağın şekilde söyliyim bacaklarının sıkılaşmasını sağlar ama yağ eritmez.
    eğer ağırlıksız olarak çok tekrarlı squat yapıyorsan bir miktar kalori yakmana yardımcı olur. ancak bu da bölgesel olarak olmaz. vücut yağ topladığı sıra ile tersten yağları eritir. örneğin en son göbeğinizde yağ biriktiyse ilk orası eriyecektir. sonra sırayla kalça, basen vs. yani hangi sırada yağ biriktirdiysen.

0|0
    0|0
  • Eritmez

0|0
    0|0
  • Ben en son sguat yaptigimda kendimi saktlayarak hastanelik oldum ama sunu soylim sguat iç bacak eritmez sıkılaştırır

0|0
    0|0
    • Düzgün yapmazsan sakatlanırsın ben aylardır yapıyorum hiç problem yaşamadım

• Merhaba , 4 yildir boks 3yildir orta dereceli fitnes yaparak devam ediyorum spor hayatima. Squat ic bacak eritmez calistigin bolgedeki yag yakimina yardimci olur kas gelistirir her agirlikli yaptigin spor. Kas yıkımı yapmak icinde ayrı bir form cizilir orn;orta kiloda cok tekrar yapilara kas yakimi yapilabilir bir kız için bence duzenli spor 4x12dir bu 'bence' tabi..

0|0
    0|0
  • Faydasi vr

0|0
    0|0
  • kararlı olmalısın

0|0
    0|0
  • Sıkılastırır

0|0
    0|0
  • sumo squat işinizi görebilir

https://www.youtube.com/watch?v=9ZuXKqRbT9k

0|0
    0|0
  • olmayana popo

0|0
    0|0
  • eritmez

0|0
    0|0
  • Eritir

0|0
    0|0
  • bacaklarını daha geniş aç ve çapraz dışarı baksın ayakların öyle yap squatını

0|0
    0|0
  • nasıl bir bacağın var merak ettim şimdi

0|0
    0|0
    • Hafif kalın, alt bacağım ve üst bacağımın ön kısmı kaslı, iç bacak hafif yağlı birbirine değiyor birazcık

• süpermiş takip edermisin

• Tamam

• Bol bol kickbox antremanı yap tığ gibi olursun

0|0
    0|0
    • Tığ gibi olmak istemiyorum vücudumum diğer yerleri erisin istemiyorum sadece iç bacak.

• o ne demek

0|0
    0|0
  • squat eritmez kas yapar.. erimek istiyosan az ye..

0|0
    0|0
  • O nedir la? Neye yarir ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Squat eritmez ama internette iç bacak inceltme, iç bacak egzersizleri yazarsan onlarca hareket foto ve video çıkacaktır hatta android/ios fark etmez uygulamalar bile var

1|0
    0|0
  • üstbacağına bir şey bağla pilates bandı falan. yatakta uzan iki yana açmaya çalış. aynı şekilde bacağının arasına bir şey koy. Onu sıkıştır bırak.

1|0
    0|0
  • Squat güzel bacak şekillendirir.

0|0
    0|0
  • Ic bacagi eritme hos degil

0|0
    0|0
    • O kısım yağlı birbirine değiyor, değmeyecek şekle gelince bırakıcam bacağımın ön kısmı ve alt bacağım baya kaslı ama iç bacak biraz yağlı malesef. O çubuk kraker benzeri görüntüyü ben de hiç sevmiyorum

• Ic bacak icin ayri egzersiz var
      Netten bak

• Eritir

0|0
    0|0
  • Squat zayıflatıomu ben hergün yapıorum

0|0
    0|0
    • Ben çok sıkılaştım ve diyetsiz 4 kilo verdim. Ama burdakiler zayıflatmaz diyor bilmiyorum anlamadım ben de

Yükleniyor...